Ако "Ювентус" стане шампион, което на пръв поглед е най - логичното нещо на света в момента, определено трябва да благодарят не толкова на изтощителния маратон, на който беше подложен тимът на "россонерите", а на факта, че контузиите са безкрай. Това е основното, което май ще натежи в борбата.
Дълги години "Милан" има много големи проблеми с травми с основни играчи във важни периоди, като това в много случаи е проваляло тима. Явно съперниците добри "молитви" отправят, а и медицинският щаб е изключително калпав, защото случващото се през целия сезон е недопустимо за отбор от ранга на "россонерите".
Трудно се играе с цял състав липсващи, а най - смешни са ми "Барселона", които при един контузен пищят до Бог все едно, че им липсвали сто човека.
Ще гледаме какво ще стане в следващите три кръга! Със сигурност дори и да стане "Юве" шампион, догодина по - напред от осминафинал трудно ще преодолее.
Друг е въпросът какви са приоритетите на този клуб. Всички се възхищавате на Пирло, но той нямаше място в "Милан", защото не става за европейски мачове. В бъдеще време това ще се види.
Честита победа!
Новара - Ювентус | 29.04.2012г. | 16:00
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist
Re: Новара - Ювентус | 29.04.2012г. | 16:00
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!
Re: Новара - Ювентус | 29.04.2012г. | 16:00
Съгласен съм, че Милан страда много от контузени футболисти, но едва ли някой е съжалил ЮВЕНТУС, когато през двата предходни сезона имаше огромно количество контузени! Нека не си омаловажаваме успехите! ЮВЕНТУС игра най-постоянно и направи много, ама наистина много силни мачове с/у силните отбори в Италия! Има още работа да свършат Конте и компания за да вземат титлата, но основното нещо, на което се дължи титлата на ЮВЕ е играта на отбора! Милан бяха в почти цял състав в първата среща, а бяха тотално прегазени! Като резултата от 2:0 с два късни гола на Маркизио МНОГО ЛЪЖЕ! Милан са много силен отбор с доста повече "звезди" от ЮВЕНТУС и контузиите им повлияха, но не е нормално да ни подценявате така! Титлата ще е за ЮВЕ след сезон, в който най-впечатляващото е играта на тима!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]
Re: Новара - Ювентус | 29.04.2012г. | 16:00
А айде сега повече от 1/8... при всички положения няма да се представим по зле от вас в Лигата за това съм сигурен.. Ти и за Новара-Юве бе казал, че мача бил сигурна единица, но нещо не се получи.. Не ти знам каква ти е философията, но тя е много странна.. А това, че Пирло не ставал за европейски мачове е меко казано смешно и показва, че нивото ти на познание е слабичко..
Re: Новара - Ювентус | 29.04.2012г. | 16:00
daniel875 написа:Ако "Ювентус" стане шампион, което на пръв поглед е най - логичното нещо на света в момента, определено трябва да благодарят не толкова на изтощителния маратон, на който беше подложен тимът на "россонерите", а на факта, че контузиите са безкрай. Това е основното, което май ще натежи в борбата.
Честита победа!
Смешна работа да ти кажа. Отбор, който няма загуба през целия сезон, дължал титлата на това, че някой си имал много контузии. А Ювентус си мисля, че ще се стигне до полуфинал в поне в ШЛ догодина (е в зевисимост и от жребия разбира се)
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта