ЕМИЛ написа:Пловдив1926 написа:Защо няма шанс в София?
Защото и двата отбора не са от София и стадиона ще изглежда празен колкото и публика да дойде . А продадените билети от финала ги прибира БФС . Демек ако е в Стара Загора или Сливен или Бургас 15 хиляди продадени билета по 6-7 лв средно ....чисти парици за БФС .
А в София повече от 6 хиляди няма как да дойдат .
Значи ние сме твърдо против Бургас защото за нас пътя е двоен - 300км от Пловдив и стотина от Разград. От друга страна Стара загора е 80 от пловдив и 150 от Разград, така, че те могат да имат претенции. София е горе-долу равнопоставено, предвид, че не минават през Шипка. Това как ще изглежда София не е сигурно, щото като закараме 10тина хиляди и напълним сектор Б на националния нещата хич няма да са зле
Общината иска да отпусне 50 автобуса за финала на купата

Отделно много хора от София ще дойдат, отделно адски много хора с коли ще има по магистралата и тн. За мен В. Левски е перфектния избор.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]