deepblue1963 написа:Гочето1913 написа:Днес разбрах интересна информация за стадиона , от мой познат научих следното , дали е вярно не знам , но цитирам:
" Стадионът не е започнат , защото има 90 нотариални акта за претенции за собственост върху земята и това спира строежа. Откриха се и подпочвени води. Вие феновете хал хаберси нямате, мислите си , че става ей така,не е толккова просто колкото си мислите. Към 7 милиона лева са вложени дотук в проекта, Септември месец тази година започва грубият строеж"
Дали е вярно , и дано наистина почне Септември месец строежа. Искрено се надявам да е така.Но си имам едно наум.
Септември месец "подпочвените води" няма ли да ги има?Нотариалните актове ще изчезнат ли дотогава?Как са "вложили" 7 млн. лева,след като има 90 нотариални акта?
То постоянно някакви срокове и едно и също, ''подпочвени води'' и проблеми със собствеността върху земята, това може да си го плямпат до 2033 година, големи рибоци сме всички варненци, ония в София нови зали, метро си строят с парите на богатия български народ, ние сме слуги на шопите, дадоха по 1 млн за стадионите в Бургас, Стара загора, Пловдив, както и на всички софийски отбори, включително и Академик София, а на тях им обещават и парите, които щяха да се дадат за нов национален стадион, да се инвестират в стадионите на всичките шопски отбори, а за нас познайте какво!