Миш-маш

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
calzature
Мнения: 24
Регистриран на: 13 мар 2009 17:04
Контакти:

Re: играта на левски

Мнениеот calzature » 28 юли 2009 20:38

Спокойно, хора! Много е важно да отстраним тоя отбор, за да може да се освободи психически отбора от насъбралото се през последните 2-3 години напрежение. Мощна подкрепа на реванша!

Потребителски аватар
Doctor Who
Мнения: 46
Регистриран на: 28 юли 2009 20:26
Контакти:

Re: Трябва ли Вили Вуцов да се върне в Левски?

Мнениеот Doctor Who » 28 юли 2009 20:38

Незнам за Вили, но Йовов и Н. Димитров заради които уволнихме Кокала отново ми скъсаха нервите.. до кога? Гонзо какво прави там, гледа отблизо мача ли?

Потребителски аватар
boginq
Мнения: 7
Регистриран на: 01 юли 2009 12:17
Контакти:

Re: играта на левски

Мнениеот boginq » 28 юли 2009 20:38

ДАНО на реванша "ЛЕВСКИ" не е това ,което беше сега. САМО "ЛЕВСКИ"

onceMORT
Мнения: 939
Регистриран на: 04 апр 2008 19:21
Контакти:

Re: играта на левски

Мнениеот onceMORT » 28 юли 2009 20:39

Пичове само да Ви помоля да не си късате дрехите. :) . Стегнете се малко. Грозен мач - да. Кой ни е за сезона заедно с подготовката 4-5. Сериозно обиграване нали. Първи мач на новия треньор каква игра очаквате? 8-0? А тези които пискат срещу Батков - отвратителен е съгласен съм. Викайте Берлускони да ни поема. Дотук отговарях на глупостите които пишете преди да сте помислили сериозно. Сега по същество. Не бяхме като Барса ама за толко пари толкова. Кой президент предлагате? Селския, Сашо Апашо, свинята Кръстева? Като си купи всеки от вас абонаментна карта, екип от последния сезон и още нещо от фен магазина тогава има право да говори. На този отбор му трябват подкрепа и доверие. Стига сте си плюли отбора. Това е ЛЕВСКИ. Който не може да го подкрепя или не иска - марш в Борисовата градина да яде жълъди. Не искахте Кокала - получихте нов треньор сега трябва време да се докаже.
И ако някой още не е схванал за грозно равенство се дава точка - за красива загуба какво се дава?
Имаме седмица за да се подготвим - всички на стадиона, хореографията на ниво, 90 минути само ЛЕВСКИ, това е което ние трябва да направим. Другото ще дойде. След седмица ще се видим.
shotgun blues написа:То беше ясно ,че ГЕРБ ще спечели......аз за тва и не гласувах ,вместо да си изкарам един страхотен спортен ден с Формула,мачове,финала на Тренто,финал Евролига,ще се занимавам с тези,все тая

"Човешки" материал!?

Потребителски аватар
Kobra666
Мнения: 624
Регистриран на: 16 ное 2008 21:53
Местоположение: София
Контакти:

Re: никво ходене на мачове

Мнениеот Kobra666 » 28 юли 2009 20:39

Dumbara написа:От миналата година ви казвам, да не ходим на мачове


С такива коментари си за друг стадион ...ВИНАГИ ДО ОТБОРА НА трибуните!!!!!!!!Точно защото ЛЕВСКИ не е Батков , Сираков , Достенич и т.н. , а е ИДЕЯ И РЕЛИГИЯ!!!
ЛЕВСКАР до гроб!

OBI4AM LEVSKI
Мнения: 1112
Регистриран на: 24 ное 2008 14:04
Контакти:

Re: играта на левски

Мнениеот OBI4AM LEVSKI » 28 юли 2009 20:39

Боже,до кога селски футбол,Боже!?!!?!?!До кога "Опълченците на Шипка" и то срещу абсолютни анонимници!?!???Нямам думи.....Който/мазохист/ реши все пак другата седмица да се жертва и да отиде на "Герена" да си носи опаковка Валериан!!!Като се знам обаче,ще бъда един от вас!!!И все пак-ЛЕВСКИ Е РЕЛИГИЯ,просто не забравяйте това!?!! :idea: :(

Потребителски аватар
PetarBG
Мнения: 180
Регистриран на: 05 юли 2008 09:27
Skype: petruxa72bg
Местоположение: София
Контакти:

Re: Трябва ли Вили Вуцов да се върне в Левски?

Мнениеот PetarBG » 28 юли 2009 20:39

.А сега накъде ???[/quote]
На 1 август ст.Васил Левски 20:00
На 5 авгест ст.Георги Аспарухов

Там търси отговора.

peteralex
Мнения: 25
Регистриран на: 28 юли 2009 20:03
Контакти:

Re: играта на левски

Мнениеот peteralex » 28 юли 2009 20:39

Пич, подкрепа ще има, ама май само тя остана....

monifans
Мнения: 46
Регистриран на: 17 сеп 2008 18:24
Контакти:

Re: играта на левски

Мнениеот monifans » 28 юли 2009 20:41

Играхме слабо,но трябва да подкрепим отбора!!!За една седмица не може да се промени играта.Всички на Герена и здраво подкрепяне.На отбора му трябва спокойствие!!!САМО ЛЕВСКИ!!!

kochi73
Мнения: 77
Регистриран на: 24 юли 2009 09:29

Re: играта на левски

Мнениеот kochi73 » 28 юли 2009 20:41

слабаци


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта