Поредния повод - продаваме Крачуна на ЦСКА и се почна - как може на преки конкуренти, те не са си зели сто отбора парите от ЦСКА ние им даваме играчи и тн. И естествено става виновен Бранко - да се чуди човек да плаче ли или да се смее. Първо ЦСКА си издължиха всички задължения. Второ задълженията, които имаха бяха към селски отбори като Сливен и Калиакра и то само за да им бъзикат президентчетата с големи усти. Второ имаме перфектен договор за продажбата, ако ЦСКА закъснее с парите - взимаме ги от БФС и парите от ТВ права на ЦСКА. Трето, на същата позиция имаме още 2ма добри играчи. Четвърто трансфера е изцяло решение на Константин Динев.
Обаче тва предизвиква яката вълна на недоволство - ма Бранко нали каза, че няма да продаваме, ама кво стана с осветлението, нали щеше да стане септември, къде са терените

Истината е винаги някъде по средата. Коко има кофти страни, ама има и добри. Идва ЦСКА и ти дава суха пара и процент от следващ трансфер на масата. Толкова пари не са предлагани за Бенжелюна примерно. Тва ни е бюджета за 4 месеца, това е игрището, което ще се направи - що да не ги земе тия пари?
ЦСКА ни бил пряк конкурент. Вие вярвате ли си, че ще ни пуснат да ги изпреварим за 3тото място? На всички ни е ясно, че борбата е за 4тото, първите три са отдавна резервирани от човека с присадената коса.
За тва, дайте да си спестим излишните нерви. Миналата година не се класирахме на косъм с по-лош отбор и смачкахме ЦСКА с 4:1 и Левски с 1:2 на Герена
