 
   
   
  Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
 
   
   
  
child in time написа:Свикваите пичове! Като се пенсионираме (ако) 1/2 месец и ние ще го караме на Слънце и молитви! Съдба!


Proteccao написа:Като напишеш в така любимия гугъл "Професор Добромир Йорданов" (Иванов е презимето, не фамилията) ти излиза информация само за блога му. Никъде не пише къде преподава, къде е завършил или дали съществува. В списъците на преподавателите на университета "д-р Асен Златаров" - Бургас, такава личност не фигурира.
Proteccao написа:Дори и да е реален образ.. и да преподава като знам в моя университет какви ги има... Асистента ми по математика пише във фейсбук страницата си за някакви причастия, за това колко много Бог ни обича и как дявола сега е по-силен от всякога.. А и статията която е в блога на господин Йорданов дори не е писана от него - взета е от някой си Хира Ратан Манек. И разбира се... в нея няма доказателства (shocking)
 
 

Gesha1986 написа:НЕРЕВОЯТНО! ВИЕ НЕ СТЕ ДОБРЕ!

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта