
Голмайсторът на Интер Самуел Ето'о се съгласи да премине в изгряващата сила на руския футбол Анжи. Днес в Милано се състоя среща между представители на двата клуба, след която спортният директор на Интер Марко Бранка заяви, че офертата на руснаците е много интересна, но футболист като Ето'о не се продава за един ден. Стана ясно обаче, че споразумението между камерунеца и Анжи относно личните условия на звездата е налице.
"На практика вече се договорихме с Анжи. Остава и двата клуба да се разберат помежду си. Искам обаче да уточния, че цифрите, които се споменават в медиите като заплата на Ето'о, не отговарят на истината", заяви агентът на нападателя Клаудио Вигорели.
Той добави, че Предраг Миятович е присъствал на разговорите в качеството си на приятел на Ето'о, а не за да представлява Анжи.
Очаква се Интер да получи 30 млн. евро за водещия си реализатор, а самият Ето'о да получи 60 млн. за следващите три години.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


