Фен тема Гарра Дембеле

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

THE G.A.M.E
Мнения: 50949
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Фен тема Гарра Дембеле

Мнениеот THE G.A.M.E » 22 апр 2011 19:48

Е айде сега ...
"Отначало се дърпала, но после с охота се съгласи да разкаже" ... :lol:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

Потребителски аватар
BLUE CHAMPIONS
Мнения: 8858
Регистриран на: 06 авг 2010 15:32

Re: Фен тема Гарра Дембеле

Мнениеот BLUE CHAMPIONS » 22 апр 2011 20:42

Явно след жълтата преса,вече и някой сайтове започнаха да дават хонорари на "горещи очевидци",но борба за кокала разбирам го. Но това, че някаква стиудентка е решила да изкара някакъв допълнителен доход, не означава че трябва да се доверим на 100% на "горещата новина" , а и с наближаването на трансферния прозорец все повече ще бъдем заливани с такъв вид "помии", щото откъде на къде Коко например ще си продава стоката за хиляди, а Тошо на другата година за милиони? ми не може така, приказката за българския казан в ада я знаем всички :evil:
[offtopic][/offtopic]

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Фен тема Гарра Дембеле

Мнениеот deepblue1963 » 22 апр 2011 20:49

Добре,че е Дембеле,че някои вестници да продадат нещо.Ама лятото като си тръгне... :o
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
NIKSANA
Мнения: 1511
Регистриран на: 14 юни 2009 11:35
Местоположение: Карлсруе, Германия
Контакти:

Re: Фен тема Гарра Дембеле

Мнениеот NIKSANA » 23 апр 2011 10:13

то от тая журналистическа пасмина..може да ти се доповръща...всички мрънкат колко много ги клеветат и никой не ги съди (с изключение на дългия, прешивия от БТВ). Осъедете ги 2 3 пъти и ще спрат бе!
"There is a country called Bulgaria, and in this country there is a team called Levski. You may have not heard of it, but there I was born and there I shall die!"
- Georgi Asparuhov to AC Milan representatives

Потребителски аватар
отборът на Пловдив
Мнения: 906
Регистриран на: 04 юни 2010 08:58
Контакти:

Бивше гадже на Дембеле: Гара пие кафе със спирт

Мнениеот отборът на Пловдив » 23 апр 2011 10:44

Изображение

Бившата българска приятелка на Гара Дембеле направи разкрития за връзката си с нападателя на “Левски”. Дамяна Матева, която е едно от момичетата в новото вечерно шоу на БНТ1 “Денис и приятели”, споделя, че алкохолът отключва агресия в острието на “сините” и той често проявявал желание да се бие из нощните заведения на София.

"Гара е абсолютен клоун - в добрия смисъл на думата. Той е едно дете в тялото на 25-годишен мъж. Винаги се смее и не приема нищо насериозно. Запознахме се през лятото на миналата година в една дискотека. И той, и аз си бяхме пийнали. Той беше с други футболисти на “Левски” - Тасевски, Тевия. После ми намери отнякъде телефона и ми звънна. Харесах го. За мен основното нещо в една връзка не е външният вид. Важни са други неща. Едно от тях е чувството за хумор, а той определено ме разсмива. Много земен и добър човек. Голям пич е, но и доста си измисля. Хората обаче не ни приемаха добре, гледаха ни осъдително", разказва Дамяна пред “Спортал”.
"Когато започнахме да излизаме той ми каза, че е разделен с приятелката си, но в края на лятото тя дойде в България и Гара поиска да не се виждаме повече. После, през януари тази година, отново започнахме да се срещаме, тъй като пак щял да се разделя и искал да е с мен. За последно се чухме преди седмица, но този път аз му казах, че всичко между нас приключва. Взаимно решихме да се разделим. Нали през лятото ще се жени, не искам да му развалям семейството", продължава 20-годишната красавица.

"В събота го засякох в "Силикон". Изненадах се, защото мислех, че е на режим преди мача на “Левски” с Черно море. Беше към 2:00 часа. Но не бяхме заедно - той беше с другата си приятелка, а аз - с мои приятелки. Иначе той обича да пие уиски. Преди два месеца бяхме в "Син Сити". После го глобиха с 2000 евро, защото пропусна тренировка - мързеше го да отиде, и с още 2000, тъй като не се бил прибрал навреме. Казах му, че не цени парите, защото това е голяма сума, която е годишната заплата на обикновен човек в България, а да не говорим за хората в Африка и се скарахме. Тогава той ми сподели, че има хора в беда в Африка, на които изпраща пари, а освен това подпомага и неговото семейство.”

“Когато пийне, става доста агресивен. Мен не ме е удрял, но си спомням един случай. Бяхме във "Фънки таун" с един негов приятел от Кот и'Ивоар. Мисля, че и той е футболист, но му забравих името. По едно време си казаха нещо на френски и излязоха пред заведението. След малко отидох да проверя какво става, а Гара ме посреща с думите: "Прибирай се вътре - ще се бия." На мен ми стана смешно, а той се разсърди."

"Той ми казваше, че информациите за любовните му похождения не са верни. Попитах го за случката с една известна наша фолк певица, но той винаги имаше някакво обяснение. В този случай каза, че много се напил в Пловдив и заспал в нейното легло - нищо друго не е правил. Така ми каза. Рядко сме се карали. Най-вече за глупости.”

“Веднъж си беше порязал ръката. Пoиска ми спирт. Мислех, че ще си промие раната и му дадох. Той обаче е луда глава. Сипа спирта в кафето и започна да го пие. Не можех да повярвам и му вдигнах скандал, а той ми отговаря: "Така лекувам раната вътрешно". Със сигурност обича дискотеките. Затова последните няколко пъти идваше на срещите с охрана. Гонзо им звънеше и им казваше кога да го прибират, а той пиеше уиски и не искаше да си ходи", завършва Дамяна./БЛИЦ
90 години слава,
90 години гордост,
90 години чест,
90 години любов,
90 години доблест и вярност...

Потребителски аватар
damageplan
Мнения: 1487
Регистриран на: 10 апр 2011 08:33
Контакти:

Re: Бивше гадже на Дембеле: Гара пие кафе със спирт

Мнениеот damageplan » 23 апр 2011 10:50

Той е едно дете в тялото на 25-годишен мъж-това не е чак толкова лошо,лошото ще е ако Гарата е поредният 35 годишен мъж,който ни го представят за 25 годишен.
Животните отвън се взираха от прасе към човек, от човек към прасе и отново от прасе към човек; но вече беше невъзможно да се каже кой какъв е." (Оруел "Фермата на животните"

Потребителски аватар
talpata
Мнения: 488
Регистриран на: 09 апр 2011 13:52
Контакти:

Re: Бивше гадже на Дембеле: Гара пие кафе със спирт

Мнениеот talpata » 23 апр 2011 11:09

Няма да съм изненадан,ако това е само малка част от истината.

kalata80
Мнения: 154
Регистриран на: 06 мар 2011 10:58
Контакти:

Re: Бивше гадже на Дембеле: Гара пие кафе със спирт

Мнениеот kalata80 » 23 апр 2011 11:32

phoenix написа:Защо ли ми се струва, че това е поредната курвa, тръгнала да си прави PR на гърба на един сравнително известен футболист. И да бе, да. Точно неговия хумор я бил впечатлил и затова била с него :lol: :lol: :lol: :lol: Пачавра :mrgreen:

Напълно споделям мнението ти.Аман от пачи в тая държава.Като няма с какво да изпъкне и да я забележат,веднага спретват егати сценариите.

Потребителски аватар
cska - maina
Мнения: 1340
Регистриран на: 28 сеп 2010 21:49
Местоположение: Пловдив

Re: Бивше гадже на Дембеле: Гара пие кафе със спирт

Мнениеот cska - maina » 23 апр 2011 11:32

Веселяк е :lol:
Ако Бог не съществува, животът би бил абсурден. Той не би имал нито смисъл, нито ценност, нито цел. У. Крейг

Потребителски аватар
batmanlevski
Мнения: 3611
Регистриран на: 11 авг 2009 13:41
Местоположение: софия
Контакти:

Re: Бивше гадже на Дембеле: Гара пие кафе със спирт

Мнениеот batmanlevski » 23 апр 2011 11:35

Преди около три месеца едно друго момиче от нашето село и то каза,че било гадже на Гарата,май много станаха мечтателките ! инече Гарата не прощава види ли вратата отворена и вкарва ! нали за това е голмайстор на Европа.
нека бъдем отново свободна и независима страна , а не подлога на сащ и турция !



Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 0 госта