
ШЛ: 1/4 Манчестър Юн. - Челси 2:1 (FT)
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist
- manchesteR*und
- Мнения: 56
- Регистриран на: 09 фев 2010 15:38
- Skype: hristow23
- Контакти:
Re: ШЛ: 1/4 Манчестър Юн. - Челси
А ти защо не си гледаш Барса бе палячо ? И немога да разбера с какво Челси ни надигра ,през цялото време контролирахме мача ,вкарахме си толкова колкото ни трябва и не се напрягахме 

Re: ШЛ: 1/4 Манчестър Юн. - Челси
tatusindo написа:manchesteR*und написа:Абе ей СМЕШНИЦИ айде поне губете като мъже ,какви ли не глупости прочетох че Платини не харесвал Челсиче съдиите незнам си какво ,че сме калитарски отбор ,вие не направихте една свесна атака два мача и искате на полуфинал
аре пиите по една студена вода и си легайте ! ХАХА
Ти кои мачове си гледал бе ???? Нямали свестна атака..... Айде у лево.........
Теб пък кой те натиска , че звъниш ??????? Това което пиша е и за онзи фен на Славия .
Правило номер едно във футбола - ПЕЧЕЛИ ОТБОРА КОЙТО Е ВКАРАЛ ПОВЕЧЕ ГОЛОВЕ ВЪВ ОНОВА ПРАВОЪГЪЛНОТО НЕЩО СЪС МРЕЖАТА ОТЗАД .
Вие си бройте ъглови , тъчове , проценти и удари . После си пуснете клипче за всеки грешно отсъден тъч и си скубете косите !!!!
Re: ШЛ: 1/4 Манчестър Юн. - Челси
Ако манчовците не бяха вкарали гол веднага след този на Челси си мисля,че Челси щяха да ги докарат до 2:2 но..........
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]
- bekono
- Мнения: 3386
- Регистриран на: 20 юли 2008 10:34
- Skype: tatqnko_1
- Местоположение: Димитровград, България
- Контакти:
Re: ШЛ: 1/4 Манчестър Юн. - Челси
Към феновете на Ман: Знам, че сте в еуфория, но свалете червените очила. Челси надигра Юнайтед и двата мача, но просто не си вкара положенията. Манчо имаха късмет, вкараха си всичко и продължиха.
[wrapimg=]http://i45.tinypic.com/2yywn10.gif[/wrapimg]




-
- Мнения: 204
- Регистриран на: 07 дек 2009 15:42
- Skype: rumbata_k3
- Контакти:
Re: ШЛ: 1/4 Манчестър Юн. - Челси
marmi и да загубим от Шалке важното е 4е вие не ни победихте
Re: ШЛ: 1/4 Манчестър Юн. - Челси
DmG написа:tatusindo написа:manchesteR*und написа:Абе ей СМЕШНИЦИ айде поне губете като мъже ,какви ли не глупости прочетох че Платини не харесвал Челсиче съдиите незнам си какво ,че сме калитарски отбор ,вие не направихте една свесна атака два мача и искате на полуфинал
аре пиите по една студена вода и си легайте ! ХАХА
Ти кои мачове си гледал бе ???? Нямали свестна атака..... Айде у лево.........
Теб пък кой те натиска , че звъниш ??????? Това което пиша е и за онзи фен на Славия .
Правило номер едно във футбола - ПЕЧЕЛИ ОТБОРА КОЙТО Е ВКАРАЛ ПОВЕЧЕ ГОЛОВЕ ВЪВ ОНОВА ПРАВОЪГЪЛНОТО НЕЩО СЪС МРЕЖАТА ОТЗАД .
Вие си бройте ъглови , тъчове , проценти и удари . После си пуснете клипче за всеки грешно отсъден тъч и си скубете косите !!!!
Ама хубаво бе бай х*й - виж и в двете теми съм ви честитил победата и класирането.... Ама по никакъв начин не може някакви пуберчета да ме убедят,че сте надиграли Челси в нито един от двата мача.... вкарахте си положенията - продължавате......
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/wrapimg]
Re: ШЛ: 1/4 Манчестър Юн. - Челси
Highlander написа:Еми на тоя кошмарен сезон му прилягаше и да завърши кошмарно. Като цяло и Манчестър не са кой знае какво, но това е. Видя се, че с Анчелоти, ШЛ няма да спечелим никога. Как можа да пусне тоя дръвник Торес? Как можа? Съгласен съм, че е взет за в бъдеще, но като се вижда, че за нищо не става толкова мача вече, защо го пуска. Задължително Дрогба трябва да остане още един сезон поне. Малуда, Анелка, Калу, Босингва, Ферейра и Жирков трябвада се разкарат. И каквото искайте ми обяснявайте, но Маккекран щеше да изиграе мача сто пъти по-добре от Лампард, който просто не е във форма. С тези футболисти, с този треньор толкова!
В Челси се счупи нещо в момента в който бе уволнен Рей Уилкинс . И след това бе назначен никому нейзвестния Майкъл Еменало който дори неможе да комуникира на Английски с Анчелоти. Дефакто в момента асистент на Анчелоти се води Пол Клемънт . Но си прав ,че Джош Макекран трябва да бъде налаган колкото се може по-скоро . Лампард е легенда , звезда и какъвто щеш друг епитет използвай, но всичко си е до време . Когато е във тежест на тима извади го от състава и си сложи някой като Джош който ще влезе и ще даде новия полъх ..... стига с робуването на имена .
Последна промяна от Ballancee на 13 апр 2011 00:09, променено общо 1 път.
-
- Мнения: 3664
- Регистриран на: 17 авг 2010 20:07
- Skype: брат'чеда не дава ;)
- Контакти:
Re: ШЛ: 1/4 Манчестър Юн. - Челси
bekono написа:Към феновете на Ман: Знам, че сте в еуфория, но свалете червените очила. Челси надигра Юнайтед и двата мача, но просто не си вкара положенията. Манчо имаха късмет, вкараха си всичко и продължиха.
Важното е кой продължава.

Сега те имат шанс да стигнат до финал, не вие. Както каза и един по-горе, важни са головете. Ако ще ударите да са 2-22 в полза на Челси. Мача свърши 2-1
Re: ШЛ: 1/4 Манчестър Юн. - Челси
Match statisticsMan. United Chelsea
2 Goals scored 1
6 Attempts on target 5
2 Attempts off target 9
7 Corners 2
32' 45'' Possession (time) 29' 34''
52 Possession (%) 48
13 Fouls committed 18
2 Yellow cards 4
0 Red cards 1
Говорете сега фенове на Челси статистиката е тук черно на бяло....Вече просто няма за какво да се захванете по-добрия победи по-опитния победи по-класния отбор победи!
Re: ШЛ: 1/4 Манчестър Юн. - Челси
Картона на Рамиреш беше неправилен,но като цяло Челсистите вместо да се оправдават само със съдията да видят успеваемостта на отбора.Съдията ли ритна топката като 3 годишно лапе или Лампарт от перфектна позиция,съдията ли грешеше 40 % от пасовете в средата на терена? Да не говорим в първенството как в статистиката имате мачове с по 12-15 удара във вратата и 0 или 1 гола
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта