RED_FOX написа:Хитрата еврейска лисица вече 8 години не може да спечели Шампионската лига...явно не е чак толкова хитра и май явно само с много пари не става. Челси никога няма да са Ливърпулmarmi52 написа:Rofles написа:2
![]()
Надяваш се Ливърпул да бият, защото знаеш, че ще загубите и двата мача от Челси !
Все пак споко - голямата цел на Челси тази година е спечелването на Шампионска лига, така че едва ли ще успеят да станат и шампион на Англия.
50 000 000 не се хвърлят току-така от хитра еврейска лисица като Абрамович ....

Оооо ... в дълбока грешка си , колега !

Парите са всичко в съвременния футбол. Казвам го със съжаление, защото на мен футбола преди години ми харесваше повече.
Виж Литекс в България и ще разбереш дали парите не са всичко в съвременния футбол.
Ловеч никога преди не са били футболна сила, нито пък имат многобройни фенове, но това не им пречи да мачкат в момента в България наред.
Не им пречи да унижат евробоеца ЦСКА с 8:0 !
И Челси, и Литекс си имат по един милионер меценат, който дава мило и драго за отбора си ...
Резултатите не закъсняват ! Така че парите са мнооого важно нещо !
Все пак да подценяваш отбор като Челси от столицата Лондон, който неизменно е бил член на Висшата лига не е много разумно от твоя срана.
Вярно Челси никога няма да бъде Ливърпул, но и Ливърпул май вече никога няма да бъде Челси, защото трудно ще извади 50 000 000 за 1 футболист !

А Шампионска лига ще я спечелим - бъди сигурен в това !
