Има ли място Валери Домовчийски в Националния отбор?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: Валери отсвири националите

Мнениеот veseo » 12 ное 2010 18:38

След тва отсвирване мога само едно да му пожелая - в понеделник да му счупят крака на 2 места и след 1 година неигра да "развива кариерата си" в грандове като Ватеншайд, Падерборн и Оснабрюк.
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

ShooterMan
Мнения: 8040
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Валери отсвири националите

Мнениеот ShooterMan » 12 ное 2010 18:38

Предателство :!: Ще каже на Херта,че няма да играе :!:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

kikoff
Мнения: 80
Регистриран на: 05 апр 2009 22:00
Контакти:

Re: Валери отсвири националите

Мнениеот kikoff » 12 ное 2010 18:47

E пък можеше контролата в Берлин да я преместат ,без домо сме за никаде :cry: :cry: :cry:

Потребителски аватар
zlatan
Мнения: 4921
Регистриран на: 08 мар 2009 22:39
Контакти:

Re: Валери отсвири националите

Мнениеот zlatan » 12 ное 2010 18:50

* Докладвай
* Отговори с цитат

Re: Валери отсвири националите

Ново мнениеот Angoff на 12 Ное 2010 13:51
Бре с , какво разбиране се отнася синята част от форума относно решението на мега-гига-хипер-супер звездата Домовчийски , разбирам да имате еднакъв аршин да ви подкрепи човек , но ако това беше играч , който не е минал през ФК Левски до сега да сте го направили турчин и родоотстъпник... ама какво да се прави лицемерието ви е в природата !

Поставя на първо място личните си интереси пред националните ... нали така казвахте за Бербатов , е сега на това как му викате ?

не сме всички такива,но сега нема да ти се обяснявам.Домо има право,а Матеус ако държеше на него щеше да го подкрепи на 100%,но той не го направи,за което жалко.Успех и на двамата и дано Лотар се покаже немец,а не БЪЛГАРИН.
LEVSKI_FOREVER

realist
Мнения: 2086
Регистриран на: 08 сеп 2010 14:30
Контакти:

Re: Валери отсвири националите

Мнениеот realist » 12 ное 2010 18:51

От една страна съм съгласен, че да откажеш повиквателна за националния си отбор е недопустимо. Особено когато играеш в някакъв посредствен отбор и ти предстоят рутинни мачове. От друга страна, Домовчийски е толкова ужасяващо слаб и беззъб нападател, че присъствието или отсъствието му в националния е без никакво значение. Ако това момче ще е бъдещето на национала...пази Боже.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 24442
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Валери отсвири националите

Мнениеот W84me » 12 ное 2010 18:56

Потресен съм от мненията на болшинството тук!То бива,бива ама да сте толкова некомпетентни е направо срамно!Пък тоя,дето му пожелава да си счупи краката,трябва да знае,че със завиждане доникъде няма да стигне! "Който зло търси,зло намира!"
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

malerd
Мнения: 19
Регистриран на: 04 юни 2008 00:03
Контакти:

Re: Валери отсвири националите

Мнениеот malerd » 12 ное 2010 18:57

големи разбирачи еиии..........?!?!?!що не го оставите Лотар да разбере ми сте тгъгнали да
оплювате човека.Там има договорки между треньорите ще се разберат.Пак някой журналист
разбрал неразбрал бълва пикоч и ние трябва да се дърлим един друг.Като Лотар не вземе повече Домо в национала "голем праз".Лотар да не е вечен , другия треньор ще го вземе.
Момчето е младо,много мачове има още .

Потребителски аватар
pe4kata
Мнения: 149
Регистриран на: 17 май 2009 12:29
Контакти:

Re: Валери отсвири националите

Мнениеот pe4kata » 12 ное 2010 19:06

veseo написа:След тва отсвирване мога само едно да му пожелая - в понеделник да му счупят крака на 2 места и след 1 година неигра да "развива кариерата си" в грандове като Ватеншайд, Падерборн и Оснабрюк.

Колега,ти нормален ли си?Сериозно те питам?Интересно ми е ако ти си на негово място какво ще направиш в подобна ситуация,а колкото до "пожеланията" ти.....да ти се връща!ПРОСТ НАРОД-СЛАБА ДЪРЖАВА!

Потребителски аватар
Deluxx
Мнения: 3039
Регистриран на: 19 авг 2009 16:39
Контакти:

Има ли място Валери Домовчийски в Националния отбор?

Мнениеот Deluxx » 12 ное 2010 19:13

Кой е този домовчиски че може да се отказва от националния отбор имал за 5 дена 3 мача?Ами за какво му плащат тия пари да си прави разходки в Германия и да дойде в нац,отбор на България и да играе без мотивация,защото клубния му отбор бил по важен....Тъпи оправдания,нека покаже,че е мъж и да дойде пък Матеус може и да него пусне....Ето такива футболисти които се оправдават не заслужават да са в националния отбор на БЪЛГАРИЯ.Може да съм ЦСКАР,но и ако футболист на ЦСКА направи това пак ще го обвиня в наглост(дори незнам как да го опиша)Матеус не трябва да вика повече Домовчиски и готово!!
ВЪН !

Потребителски аватар
Гуу
Мнения: 1624
Регистриран на: 11 дек 2009 21:43
Контакти:

Re: Валери отсвири националите

Мнениеот Гуу » 12 ное 2010 19:14

UltraBlue написа:
Angoff написа:Бре с , какво разбиране се отнася синята част от форума относно решението на мега-гига-хипер-супер звездата Домовчийски , разбирам да имате еднакъв аршин да ви подкрепи човек , но ако това беше играч , който не е минал през ФК Левски до сега да сте го направили турчин и родоотстъпник... ама какво да се прави лицемерието ви е в природата !

Поставя на първо място личните си интереси пред националните ... нали така казвахте за Бербатов , е сега на това как му викате ?

Ей го на, типичният пример за червен дебил, който не прави разлика м/у черно и бяло :shock: Как може да сравмяваш тази ситуация, с тази на Бербатов??? единия се отказва от националния завинаги, а другия просто отклонява покана за даден мач, като изрично намеква, че завбъдеще е готов да играе за страната си!!! Нормално е да избере клуба си пред безсмислена контрола. Все пак херта плаща заплатата на Валери, не БФС!!!
Колко ограничени същества имало,мале мале :o


Като ти чета коментара...хм, май и аз съм от ограничените същества. Това е национален отбор - или играеш за него, или не, средно положение в случая няма. Добре, представи си какво ще се случи, ако всеки тръгне да играе в мачовете, които иска, започне да приема и да отказва покани, когато му е кеф ?

За някои хора националния отбор вече се превърна в даденост (не говоря конкретно за Домовчийски), а това е много лошо.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта