Да ви обясня каква ми е мисълта за план Подкрепа до безкрай - титли до безкрай, че гледам някои хора пак откачиха. Направихме три слаби мача и давай да махаме Ясен, Гонзо, Батков, домакина, пресаташето... АЛООООО объркали сте отбора!!! ЛУДИ ЛИ СТЕ? Откачихте ли, кво ви стана? Шампиони ли ще ставаме или ще се състезаваме с розовите неудачници по сменени тренери?
По-добре не пишете, да не се излагате! Нов отбор - кво искате?! Непостоянството е спътник на изграждането на нов отбор. Този момент беше абсолютно очакван. Учудвам се, че чак сега се прояви. Вие сигурно искате да се появи един магьосник, да направи нов отбор и в първия си сезон да спечели купата, шампионата и да играе финал в ШЛ?!?!?! Когато Любо Пенев направи отбора от армията и играеха добре, отстраниха Динамо Москва, тогава казах на един приятел цесекар, че всичко е много хубаво, но са нов отбор и ще дойде момента когато ще влязат в дупка и ще играят слабо и е много важно какво ще се случи тогава с тренера и изобщо отбора. Помните след това какво се случи, нали? Ние там не искаме да ходим, така че се стегнете. Не че не сме били, де. Помислете последните няколко треньорски промени какво ни доведоха на главата.
ЗАПОМНЕТЕ! Ако Ясен бъде оставен да работи спокойно, защото той показа, че може да нареди отбора и да играе добре, тази година ще се борим за купата и шампионата, вероятно ще спечелим едното или и двете. В Европа повече от това не виждам какво може да бъде направено от отбор, в който някои от момчетата тепърва се опознават. Следващия сезон почти сигурно ще сме шампиони и носители на купата, както и по-следващия. В евро-мачовете с малко късмет ще се представяме добре следващите два сезона, но нов четвъртфинал не очаквайте. Ако всеки трансферен прозорец отбора се обновява с 2-ма, 3-ма качествени футболиста може и след това да продължи доброто представяне, ако ли пък не ще стигнем до дупката, в която влезе отбора на Мъри и Наско. Ако тогава Батков не се осере както преди и не изгони Гонзо и Ясен, отборът ще излезе от дупката за сезон или два, след което ще почне отново да мачка в БГ и да се представя добре в Европа и цикълът ще започне да се повтаря. Ако извадим малко късмет може и да видим пак някой четвъртфинал, но е въпрос на КЪСМЕТ и стечение на обстоятелствата. Които помнят мача с Шалке тук, знаят за какво говоря. Това е! Простичко е, разберете го, но за да се случи трябва БЕЗРЕЗЕРВНА ПОДКРЕПА към хората, които са показали, че разбират играта и могат да се справят в Левски (Гонзо и Ясен са точно такива) по всяко време, а не само когато отборът играе добре. От такива псевдо-левскари, които при първите прояви на непостоянство искат промени нямаме нужда!
Замислете се какво искате - съдбата на розовите неудачници с постоянни промени в отбора, треньорския състав, ръководството, собствениците или съдбата на Ман Юнайтед!!! Погледнете какво се е случвало в Юнайтед когато са подкрепяли ръководството и отбора във времена на криза и ще разберете какво ще се случи и с нашия отбор. Просто трябва да демонстрираме подкрепа към отбора при моментните спадове във формата и кризите, през които неизбежно ще минаваме и тогава титлите на розовите ще си останат в историята. Пак ще имаме слаби мачове, пак ще имаме глупави отпадания понякога, но като цяло ще сме хегемони в БГ и с добро представяне в Европа!
Общо взето това е план Подкрепа до безкрай - титли до безкрай. Три поредни титли, две години за Литекс и другите, после пак три поредни титли, две години за Литекс и другите и пак и пак... До 32-рата година на Ясен и Гонзо начело в Левски. След това вече ще го мислим.


