Всекидневна около Челси(Трансфери, Новини, Слухове и т.н)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси(Трансфери,Новини,Слухове т.н)

Мнениеот Frankie Lampard » 29 окт 2010 15:14

Каут се завръща в игра срещу Челси, Лампард готов за дербито

Изображение

Дирк Каут изненадващо може да бъде възстановен за дербито с Челси, което е на 7 ноември. Той получи контузия по време на двубоя на Холандия срещу Швеция, като имаше опасения, че може да не играе до края на сезона, а наскоро бе определен скор от един месец за въстановяването му. "Дирк Каут отбеляза невороятен прогрес. Не мисля, че ще е готов за този уикенд срещу Болтън, но вероятно за следващия", заяви Рой Ходжсън.

Франк Лампард също се очаква да се върне в игра именно срещу Ливърпул. Той поднови тренировки тази седмица, но няма да бъде рискуван срещу Блекбърн утре. Надеждите на Карло Анчелоти са да го пусне като резерва срещу Спартак Москва през седмицата.

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси(Трансфери,Новини,Слухове т.н)

Мнениеот Frankie Lampard » 29 окт 2010 16:00

Челси предлага договор на Бастиан Швайнщайгер

[center]Изображение[/center]


От ръководството на Челси проявяват интерес към халфа на Байерн Мюнхен Бастиан Швайнщайгер, съобщават медиите на Острова.

Според "Мирър" "сините" искат да постигнат предварителна договорка с полузащитника през януари и той да дойде при тях без трансферна сума през лятото по правилото "Босман". Манчестър Юнайтед, Ливърпул и Тотнъм също следят ситуацията около немския национал.

Швайнщайгер игра финал в Шампионската лига през последния сезон, където неговият Байерн загуби от Интер. Освен това, той стигна и до бронзов медал от Мондиала в ЮАР, където Германия стана трета в света.

Ballancee
Мнения: 7584
Регистриран на: 03 окт 2010 18:09
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси(Трансфери,Новини,Слухове т.н)

Мнениеот Ballancee » 29 окт 2010 16:19

Моментен проблясък на Джош Макекран. При подобни изпълнения за какъв Швайнщайгер говорим ? ;)

Изображение

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси(Трансфери,Новини,Слухове т.н)

Мнениеот Frankie Lampard » 29 окт 2010 20:01

Лампард готов за мача с Ливърпул


Изображение

Мениджърът на Челси Карло Анчелоти се надява Франк Лампард да бъде готов за игра през следващата седмица. Полузащитникът със сигурност ще пропусне съботния мач на „сините” от Лондон от английската Висша лига срещу Блекбърн.
Звездата на Челси пропусна последните 10 мача, но английският национал вече е почти възстановен от хернията, която лекува в последните седмици. Това най-вероятно ще му позволи да води нормални тренировки следващата седмица.
Щабът на лондончани таи надежди Франк Лампард да е напълно готов за важния мач следващия уикенд срещу Ливърпул.

Ballancee
Мнения: 7584
Регистриран на: 03 окт 2010 18:09
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси(Трансфери,Новини,Слухове т.н)

Мнениеот Ballancee » 29 окт 2010 22:09

Изображение

Алекс е готов за Блекбърн.
Защитникът не е играл от мача срещу Арсенал на 3 октомври. Очаква се да заеме място до Тери във сърцето на отбраната.Рамирес и Франк Лампард останаха извън групата за мача със Роувърс.Анчелоти се надява ,че Рамирес ще бъде готов за мача от Шампионската лига срещу Спартак (Москва) през идната седмица.Докато евентуалното завръщане на Франки Лампард трябва да се случи следващата неделя на ''Анфийлд'' в дербито със ''мърсисайдци''. ''Лампард все още не е на разположение , ще започне тренировки в началото на следващата седмица. ''Мисля ,че едвали ще бъде готов за мача със Спартак може би ще бъде готов за мача с Ливърпул идният ''уикенд''. ''Рамирес няма да успее да се възстанови но ще бъде готов за мача от Шампионската лига , Алекс е добре и ще играе всички останали играчи са на линия тренираха нормално и са във добра форма , тренираха добре през цялата седмица''. ''В последните два мача като гости не отбелязахме гол ( Ман.Сити и Вила) , преди това пък вкарахме цели 6 на Уигън така ,че трябва да играем на върха на възможностите си.'' Имаме добра преднина от 5-точки и преследвачите ни от Мачестър Ю , Сити и Арсенал ще се интересуват от нашият резултат и биха искали да загубим точки срещу Блекбърн.''Това е нормално затова и си мисля ,че този мач е много важен и ние сме във състояние да го спечелим и да разочароваме претендентите ни '' заяви италянеца пред официалният сайт на клуба преди утрешният мач със Блекбърн.
Последна промяна от Ballancee на 24 дек 2010 12:34, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси(Трансфери,Новини,Слухове т.н)

Мнениеот Frankie Lampard » 29 окт 2010 23:11

Дано Алекс бие свободните удари,че Дрогба почна да се лигави :x

Ballancee
Мнения: 7584
Регистриран на: 03 окт 2010 18:09
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси(Трансфери,Новини,Слухове т.н)

Мнениеот Ballancee » 30 окт 2010 18:00

Изображение

Челси дава 26 милиона евро за Дани Алвеш
Английският шампион Челси ще отправи оферта на стойност 26 милиона евро към Барселона за десния бек на каталунците Даниел Алвеш.Алвеш продължава да преговаря за новия си договор с тима от стадион "Ноу Камп", но двете страни така и не могат да се разберат. Вчера се появи информация, че от Барселона са дали крaен срок на Алвес да преподпише с тима до месец декември. Манчестър Сити и Челси обаче искат да имат бразилския национал в редиците си, но според испанската преса, "сините" ще направят оферта към каталунците още през януари. Алвеш, който премина в Барса от Севиля през 2008 година, е един от най-добрите защитници в света и бе номиниран за "Златната топка" през тази година.

Ballancee
Мнения: 7584
Регистриран на: 03 окт 2010 18:09
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси(Трансфери,Новини,Слухове т.н)

Мнениеот Ballancee » 31 окт 2010 11:54

Изображение

Челси - Кристъл Палас 2:2
Челси и Кристъл Палас завършиха 2:2 при юношите.

Челси (4-3-3)
Блекман , Кейн , Дейви , Савил ,Кинсела (Ндити 60) , Нкуму , Суйфт ,Бейкър , Девин (Гордън 75) , Серемба , Лудон ,(Бангура).

СЛед този мач Челси се свлече на предпоследното 9-то място със едва 7 точки от 9 мача. При 1 победа 4 равни и 4 загуби. Палас пък е на трето място със 15 точки. при 5 победи 1 равен и 4 загуби.

Ballancee
Мнения: 7584
Регистриран на: 03 окт 2010 18:09
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (НОВИНИ)!

Мнениеот Ballancee » 31 окт 2010 15:22

Изображение


Анчелоти не се е отказал от Сърна
Мениджърът на Челси Карло Анчелоти не се е отказал от възможността да вземе хърватския национал Дарио Сърна в състава си. Италианският мениджър на лондончани ще се опита да вземе 28-годишния футболист на Шахтьор Донецк още през зимата. Добрата новина за Челси е, че Сърна отказа да поднови договора си с украинския гранд, който изтича през лятото на следващата година. Много е вероятно Челси да вземе Сърна първоначално под наем, а след това да го вземе като свободен агент. Агентът на футболиста Дамир Щимац потвърди възможността Сърна да се озове в Челси още през януари.

Потребителски аватар
Frankie Lampard
Мнения: 10118
Регистриран на: 25 авг 2010 20:13
Местоположение: Палатка пред Stamford Bridge
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси(Трансфери,Новини,Слухове т.н)

Мнениеот Frankie Lampard » 31 окт 2010 21:39

Анчелоти: Жирков има бъдеще в Челси

Изображение


Мениджърът на Челси Карло Анчелоти се застъпи твърдо за халфа Юри Жирков, заявявайки, че той има бъдеще в Челси. Руснакът дойде на "Стамфорд Бридж" миналата година за 18 милиона паунда от ЦСКА (Москва), но не бе преследван от контузии, а и след това рядко получаваше шанс за изява. Той дори получи ултиматум от националния селекционер на Русия - Дик Адвокаат, че може да загуби мястото си в състава на "сборная", ако не започне да играе по-често в клубния си тим.

Напоследък обаче Жирков получи повече възможност за изява и остави отлични впечатления, особено с играта си в мачовете със Спартак (Москва) и Блекбърн. Именно заради това, Анчелоти заяви, че ще разчита на него и няма да му позволи да си тръгне от "Стамфорд Бридж".

"Голът срещу Спартак (Москва) върна увереността на Жирков. Той заигра по-спокойно и показва страхотен футбол. Той е много полезен за отбора. Играта му срещу Уулвърхемптън бе на ниво, а сега срещу Блекбърн отново показа постоянство в изявите си. Още миналия сезон той показваше, че има достатъчно качества, когато се налагаше да замени Ашли Коул от ляво. Сега той изпълнява друга роля и доказва, че има разнородни качества, така че той има бъдеще в клуба", отсече Анчелоти.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта