Мнениеот EG5KO » 01 юни 2010 17:46
Явно ГУГУТКИНЩИНАТА е обзела доста от ония, които се смятаха за част от СИНЯТА ЛАВИНА. Какво значи с Батков и без Батков. Мустакатия е футболен лаик, които жонглирайки с думите е успял да ви хипнотизира.
Фактите: 1. Казва, че е дал 15 млн. евро и иска да си ги върне. Сигурно е така,НО НЕ КАЗВА колко е ВЗЕЛ ЧРЕЗ "ЛЕВСКИ" (по писания по медиите 2,7 млн евро за европохода до 1/4финала в УЕФА, 8,5 млн евро от влизането в ШЛ, 3.5 млн евро тази година). А Гигов колко пари си е върнал от вложените в "Локо".
2. През това време е купил само Тасевски, Сърмов, тримата бразилци, Бензукан, Рабех и Милиев. И то за пари, колкото е взел само от продажбата на футболисти.
3. Чували ли сте някой да коли "златните си кокошки" (Мъри, Наско, Кокала, донесли им изброените евра), за да прави опити ялови бройлери да снасят.
А колкото до съмнениео,че няма кой да купи "Левски" (но на разумна цена), то има само един отговор - ако няма, то "Левски" вече е никой и разговора ни по тази тема е безкрайно заръснял.