Цървена Звезда – Лудогорец - 2:2 (2:4 aet)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

И в следващия кръг отива.....

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Цървена Звезда – Лудогорец | 2.8.2016 | 21:30ч.

Мнениеот ShooterMan » 03 авг 2016 01:22

Аз не знам защо си повярваха толкова след като в България трябваше да загубят с поне 3:0. Имат наистина много класен солов изпълнител като Катай, който вкара гол, после напълно вратарски 2-ри...и излязаха с 2:2, но играта си е игра. Късмета им сработи и тук за 1:0...но и в двата мача се показаха дърводелци и нищо повече нагоре с боца, напред, 3 паса нямат, но типично по сръбски след случаен резултат изригна шовинизма, 50 000 селяни йебе бугаре....и 50 000 посрани задника на върбе отново. Тия никога няма да си оправят насрания цигански манталитет и го доказаха със селските си номера с фойерверките, бомбите, тревата и т.н. :lol:....а някои все - виж сърбите, патриоти били, единни били не знам си кво - шумадийски селяндури на всякакво ниво...Е, обединиха се пак и кво - пак голямо насиране :lol:
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
lokofan
Мнения: 304
Регистриран на: 31 авг 2009 21:32
Skype: hotboy938
Контакти:

Re: Цървена Звезда – Лудогорец | 2.8.2016 | 21:30ч.

Мнениеот lokofan » 03 авг 2016 01:45

Red Warrior написа:Честито на Лудогорец! Заслужена победа. Жалко само, че явно за да имат успехи нашите отбори трябва почти да не играят българи, което не ми се нрави. Може би чужденците трябва да са не повече от 4-5 ама... :roll:

Всичко опира до манталитета на нашите футболисти....докато няма дисциплина, режими и т.н. така ще е. Хората идван от майната си с амбиции да поиграят малко , да ги забележат в Европа и да продължат напред в кариерите си. Някои успяват , някои не. Нашите от юношеските формации още пушат , пият , ходят по барове и чалготеки, псуват си треньорите...е така не става...
Последна промяна от lokofan на 03 авг 2016 01:47, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Цървена Звезда – Лудогорец | 2.8.2016 | 21:30ч.

Мнениеот siniq_fen » 03 авг 2016 01:46

Лудогорец дали.ще са поставени и може ли някой да пусне линк как ще бъдат разпределени отборите, въпреки че има още мачове да се изиграят?
Само Левски!

Потребителски аватар
thisisthelife
Мнения: 607
Регистриран на: 07 юни 2015 10:13
Контакти:

Re: Цървена Звезда – Лудогорец | 2.8.2016 | 21:30ч.

Мнениеот thisisthelife » 03 авг 2016 01:53

Ако не се лъжа, доста отбори трябва утре да отпаднат, за да са Лудогорец поставени - Олимпиакос, Селтик и Залцбург. И въпреки това, има преодолими отбори - Пилзен и в двата си мача срещу Карабах бяха трагични, особено днес. Динамо Загреб също не са кой знае каква класа.
Truth is hate for those that hate the truth.

Потребителски аватар
siniq_fen
Мнения: 11759
Регистриран на: 23 юли 2010 16:13
Контакти:

Re: Цървена Звезда – Лудогорец | 2.8.2016 | 21:30ч.

Мнениеот siniq_fen » 03 авг 2016 01:58

thisisthelife написа:Ако не се лъжа, доста отбори трябва утре да отпаднат, за да са Лудогорец поставени - Олимпиакос, Селтик и Залцбург. И въпреки това, има преодолими отбори - Пилзен и в двата си мача срещу Карабах бяха трагични, особено днес. Динамо Загреб също не са кой знае каква класа.

Разбира се, че са преодолими, аз мисля, че Лудогорец е фаворит срещу всеки от тези отбори. Просто ми беше любопитно дали ще са поставени или не :)
Само Левски!

Потребителски аватар
lokofan
Мнения: 304
Регистриран на: 31 авг 2009 21:32
Skype: hotboy938
Контакти:

Re: Цървена Звезда – Лудогорец | 2.8.2016 | 21:30ч.

Мнениеот lokofan » 03 авг 2016 02:07

Между другото ми се струва , че най-големите плюнки срещу Лудогорец се изплюха от феновете припознали Литекс за свой отбор....На какво ли се дължи това?

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1924
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Цървена Звезда – Лудогорец | 2.8.2016 | 21:30ч.

Мнениеот Sstefanov » 03 авг 2016 02:12

ShooterMan написа:Една от причините всички да искаме Лудогорец да си продължава рейдовете в Европа е именно тази - ДЪЛБОКОТО комплексиране на българските комунистически пиявици Левски и ЦСКА-Литекс! Аз с удоволствие чета форума на микренските, изписват по 10 страници селски клетви преди всеки мач в Европа (на Лудите), викат за противниците им и после....посиране :). Няма такива идиоти, но и тебе да ти кажат, че обединения Чавдар-Литекс трябва да го подкрепяш...и ти ще станеш идиот :lol: . Нека хейтят....когато комунистите подскачат, значи България е на правия път. Те са евроидиотите и ги осмиваме и подиграваме, някой друг им взема последната ИЗМИСЛЕНА ореолна слава на евробойци...измислена от наркомани като Гошо Атанасов и сие дебили чието място е във вестник Хюриет в Истанбул

Понеже съм нощна реших да погледна форума на Литекс- Микре - верно е така - яко се навиват колко били по слаби Звезда от Лудогорец - и как те (микре ловеч) щели да имат шанс. Имали най добрите млади таланти на всички позиции. А Китанов бил 100% титуляр в националният :D :D. Лошото е, че има и левскари на същото умствено ниво като тея у форумо на ГГ.

ПС. Честито, заслужихте си го! Малко защитата ако се оправи няма да е толкова трудно да влезнете в ШЛ.

Потребителски аватар
Vura
Мнения: 742
Регистриран на: 30 апр 2015 19:47
Местоположение: София

Re: Цървена Звезда – Лудогорец | 2.8.2016 | 21:30ч.

Мнениеот Vura » 03 авг 2016 02:24

siniq_fen написа:Лудогорец дали.ще са поставени и може ли някой да пусне линк как ще бъдат разпределени отборите, въпреки че има още мачове да се изиграят?

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Seeded teams coef. Unseeded teams coef.
------------------------ --- ---------------- ------------------------ --- ----------------
Olympiakos Piraeus *3 Gre 70.940 Legia Warsaw ** Pol 28.000
Viktoria Plzen *3 Cze 44.585 Dinamo Zagreb ** Cro 25.775
FC Salzburg ** Aut 42.520 Ludogorets Razgrad ** Bul 25.625
Celtic ** Sco 40.460 FC København ** Den 24.720
APOEL Nicosia ** Cyp 35.935 Dundalk ** Irl 2.590

Потребителски аватар
s.i.s
Мнения: 302
Регистриран на: 26 фев 2012 14:10
Контакти:

Re: Цървена Звезда – Лудогорец | 2.8.2016 | 21:30ч.

Мнениеот s.i.s » 03 авг 2016 02:26

Обичам Левски написа:
thisisthelife написа:Голям кеф да гледаш сърбите н*****и насред "великият" стадион. Не знам каква публика сънуват, то на мач между Скрита сила Мъдрево и Тъпчилещово ще има по-добра атмосфера сигурно. Големи закани, големи подигравки, но от високо се пада най-грандиозно. И се видя "великата публика" как преждевременно напуска стадиона. Смях. Честито на Лудогорец! Заслужиха си продължаването. Но...... всички тези милиони и не можете да намерите един свестен ЦЗ. Тоя Пластун не знам с какво е по-добър от Терзиев. В такъв важен мач си изкарваш два жълти картона за 1 минута - на това му се вика безобразие и пари на вятъра. Да връщат Керчев и това е.


Паломино е още по-зле от всичките изброени :)

бе ти нормален ли си бе .... тоя е класи над паластун и моци не си го наблюдавал на тренировки ... моя не се обаждай неподготвен ! :)

Потребителски аватар
bojo0o0o94
Мнения: 878
Регистриран на: 14 юли 2010 15:40
Skype: bojo0o0o94
Контакти:

Re: Цървена Звезда – Лудогорец | 2.8.2016 | 21:30ч.

Мнениеот bojo0o0o94 » 03 авг 2016 02:27

Лудогорец за да са поставени трябва да отпаднат 2 отбора измежду Олимпиакос, Залцбург и Селтик което според мен няма как да стане и ще са непоставени.


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта