ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

crvena.zvezda
Мнения: 851
Регистриран на: 07 юни 2016 22:56

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот crvena.zvezda » 12 юли 2016 15:58

CSKA 78 написа:
golemia написа:Конан...кажи една верна дума бе чуек!



Каква вярна дума, ве, чуек?! Вие си четете "Светата троица" никой не ви спира! :lol: В тези три сайта няма една вярна дума написана! :mrgreen:

Напоследък е нещо „двоица“,да не кажа и „единица“ :lol:
Анархия мать порядки!

Потребителски аватар
Маги Стралска
Мнения: 749
Регистриран на: 10 мар 2014 18:45

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Маги Стралска » 12 юли 2016 15:59

russia написа:
Маги Стралска написа:чакам какво ще стане след 70 мин..... и ако нищо не стане.... кво праим?.... питам само.... щот съм руса.... и не разбирам....

"Законът е категоричен, че споменатият 7-дневен срок започва да тече не от датата на обявяване от съда, а когато съдът връчи лично забележките на съответните страни. Sportal.bg разбра, че това със сигурност не е направено от СГС в цитирания от медиите ден (5 юли 2016 г.), което автоматично изключва крайният срок да е днес - 12 юли 2016 г."

значи продължаваме както и досега.... да си плямпаме глупости... и да се обиждаме просташки.... не мерси.... когато нещо реално се случи.... тогава ше участвам пак.....

Ozzimozzi
Мнения: 7309
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Ozzimozzi » 12 юли 2016 15:59

djd написа:
Ozzimozzi написа:
djd написа:
River Plate написа:
djd написа:А съдът дали вече е връчил решенията със забележките на Паслар и синдика съответно?
Т.е. дали срокът е започнал да тече?


Планът на ГГ е без значение. Ако минат и двата плана през съда, кредиторите ще предпочетат този на ВБ, чийто хора си направиха труда поне да се срещнат и договорят с част от тях. ГГ е отказвал всякакви договорки/срещи с кредитори, по простата причина, че през цялото време единствената му цел е била да премести Литекс в София. ;)

Не, тука се пробваме да познаем кога изтича срока за подписа на министъро. :)
И от време на време изкача Беладоната и казва "не е вярно". :lol:


Има и още един въпрос, а именно - Защо се стигна до този срок, след като отлично се знаеше, че трябва да има писмено съгласие на МФ за разсрочване над 3 г.? Точно поради този факт, аз не вярвам в чистите намерения на Ганчев и Божков за оздравяване.

Мисля, че ти бях отговорил на този въпрос. Какво ще покажеш на министъра, за да му искаш писмено разрешение за отсрочване на задълженията на ЦСКА? Нали трябва планът да е готов, да си го вкарал в съда и да му занесеш копие.

Според мен може да се иска съгласие за разсрочване за 30 години примерно преди да ти е готов плана. Който е смятал да оздравява е имал идея какво и за колко време да разсрочи. Това са мои разсъждения и аз бих така постъпил ако имах сериозни намерения да правя нещо.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

EmilCSKASOFIA
Мнения: 193
Регистриран на: 26 юли 2015 12:29
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот EmilCSKASOFIA » 12 юли 2016 16:00

Решение на на министъра и НОИ,кога Донке,кога ?
Чeрепа ще духа супата,както казва един от "припознавачите" - Любо Пенев. :lol:

Haralampy
Мнения: 1169
Регистриран на: 05 май 2016 15:09
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Haralampy » 12 юли 2016 16:00

Фен клубове изразили подкрепата си за Гриша Ганчев до сега:
...............................
ГОРДИ СОФИЯ, U.C.S.H. Самоков, Сдружение "ЦСКА Акционерите", Официален Форум http://www.cska .bg, ЦСКА - Червен бряг, Фен клуб Red Boy's Пещера, Червена Инвазия Петрич, Varna firm,
"Shumen Group", Червени Балкани Трявна, Ултра Перник, Бранникъ Дупница, Фен клуб "Армейски полк Силистра", ФЕН КЛУБ ЦСКА ДУЛОВО, Фен клуб „Червени Шампиони“ - гр.Кюстендил, Дивизия Монтана, RED BAD BOYS - Източни Родопи , Червена граница Свиленград, Армейци Хасково, Минерални бани Харманли, RED ZONE Димитровград, Любимец, Екзекуторс Хасково,Червена чета ``Радецки``- Козлодуй, "Червени Воини"-Казанлък, Армейци Стралджа, .....обновява се.......

:lol:

Ozzimozzi
Мнения: 7309
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот Ozzimozzi » 12 юли 2016 16:01

Beladona написа:
Ozzimozzi написа:
Beladona написа:
CSKA 78 написа:
Beladona написа:Само един план минава пред МФ !!!! Никога в досегашната практика не са минавали два плана !!!!!



Донке, никакъв план няма да мине без разрешение на финансовия министър, а преди това трябва да се случат други неща, които няма как да се случат за 7 дни! :mrgreen: :mrgreen:

За уточнение дори самият министър няма право да даде такова съгласие без да е получил писмено съгласие от Надзорния съвет на Националния осигурителен институт съгл.чл.184 ал.1



:mrgreen: :mrgreen:


Кондьо, аз съм написал , че ако минава план , ще е само ЕДИН , одобрен от МФ !!!! Прав си, че преди това трябва да се случат едни други неща , за които има предостатъчно време !!!! Сроковете от съда не изтичат днес !!!! Сори , припо !!!!


До колкото съм схванал, първо МФ дава писмено съгласие за разсрочване над 3 години и това няма нищо общо с одобрението на ОП, следва произнасяне на съда и допускането му до събранието на кредиторите, на което вече се гласува ОП, ако има допуснат. Така ли е или съм сбъркал някъде?


Сбъркал си на много места, като почнем с шизофренията ти да казваш на Литекс,че е ЦСКА.

Никъде не го виждам написано, но ти вероятно го виждаш :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
River Plate
Мнения: 1989
Регистриран на: 25 мар 2008 19:06
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот River Plate » 12 юли 2016 16:01

EmilCSKASOFIA написа:Решение на на министъра и НОИ,кога Донке,кога ?
Чeрепа ще духа супата,както казва един от "припознавачите" - Любо Пенев. :lol:


Нали министърО и целата държаваба беха впрегнати против ГГ, да не се окаже обратното? :mrgreen:
[center]Не се гаси туй, що не гасне!
ЦСКА ЗАВИНАГИ
[/center]
[center]Чавдар (Етрополе) + Литекс (Ловеч) ЦСКА (София)[/center]
[center]МИКРЕ ВЪН![/center]

[center]
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)
[/center]

Потребителски аватар
koisa
Мнения: 5685
Регистриран на: 11 дек 2015 20:56
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот koisa » 12 юли 2016 16:01

EmilCSKASOFIA написа:Ние от фен клуб Армейци Враца за пореден път заявяваме безрезервната си подкрепа към г-н Ганчев за възраждането на любимия ни клуб.

НЕ ИСКАМЕ ЧЕРЕПИ
НЕ ИСКАМЕ УРЕДЕНИ МАЧОВЕ
НЕ ИСКАМЕ ПРОДАДЕНИ ТИТЛИ

ЗА ЧИСТ И СВОБОДЕН ЦСКА

Според теб какви са успехите на Ганчев? Купени мачове, купени титли и купи, купени фенове. Ако на това викаш чисто и свободно. :oops:
R.I.P.
ЦСКА (5 май 1948 – 9 септември 2016)


Дай на глупака власт и му гледай сеира!

EmilCSKASOFIA
Мнения: 193
Регистриран на: 26 юли 2015 12:29
Контакти:

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот EmilCSKASOFIA » 12 юли 2016 16:02

Абе мани ги тия 50 фенклуба.
Беладона и Бекали слушайте те са истинските фенове !!! :)

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: ВЪЗРАЖДАНЕТО на ЦСКА - новини, мнения, анализи

Мнениеот russia » 12 юли 2016 16:03

Haralampy написа:Фен клубове изразили подкрепата си за Гриша Ганчев до сега:

Болни мозъци дал Господ! Това са хорица, които са ЗА Ганчев, а не ЗА ЦСКА. Искат бързи успехи, а-у ...искам го, сега го искам. Ма не можело ЦСКА да е в долните дивизии...Щом се е наложило да мине от там, ще мине. През "В" група пътят бе извървян. Значи може и през "Б" да се мине, никой не е умрял от това.
Последна промяна от russia на 12 юли 2016 16:04, променено общо 1 път.
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.


Върни се в “Архив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта