Мнението ви за Хелоуин

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот MORSKI » 31 окт 2010 19:33

Litexar написа:Хубав празник. Много по забавен от Задушници,Будители(те обаче са важен момент в историята НИ), деца, агнета и т.н. Който му пречи, да не празнува. Някой викаше че София била залята от малоумници... ама ти си същия моето момче.


:shock: Хелоин да е по-добре от дена на будителите :shock: Ето това не очаквах да го чуя..

Потребителски аватар
Litexar
Мнения: 23
Регистриран на: 30 окт 2010 20:27
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот Litexar » 31 окт 2010 19:35

MORSKI написа:
Litexar написа:Хубав празник. Много по забавен от Задушници,Будители(те обаче са важен момент в историята НИ), деца, агнета и т.н. Който му пречи, да не празнува. Някой викаше че София била залята от малоумници... ама ти си същия моето момче.


:shock: Хелоин да е по-добре от дена на будителите :shock: Ето това не очаквах да го чуя..



По - забавен, не по ДОБЪР. Прави разлика. А и в крайна сметка, Хелоуин е ден за забавление, който дори не ни интересува пряко, докато Будителите е съвсем друго нещо.
Litex - Champion and Supercup of Bulgaria 2009/2010

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот Cesc Fabregas » 31 окт 2010 19:36

PFCB написа:
Cesc Fabregas написа:Най-идиотското е че те изобщо не знаят за какво са там, мене на Хемус един ми каза, че щял да ми прави номер, ако не му дам пари...нали се сещаш кво последва :lol: :lol:

Казва ти дай пари или ти правя номер, а ти му отговарящ махай се от тука или един тукат между очите. Проста работа :lol:

:lol: научил си си урока, отивай да тепаш вампири по аязмото :lol:
Litexar написа:Хубав празник. Много по забавен от Задушници,Будители(те обаче са важен момент в историята НИ), деца, агнета и т.н. Който му пречи, да не празнува. Някой викаше че София била залята от малоумници... ама ти си същия моето момче.

Ок, само аз да твърдях, че е идиотщина, тогава можем да кажжем, че аз съм някакъв шашав. Обаче щом 100% от хората преди тебе изказаха същото мнение...май шашавия е друг!
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
hlucho
Мнения: 2477
Регистриран на: 26 юни 2008 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот hlucho » 31 окт 2010 19:37

Важното е да има поводи! Празник, който е далече от традициите ни, но ако така продължават нещата, наще деца ще са ги забравили!
Някои се лекуват с Fervex, други с Coldrex, а трети с Durex!

Потребителски аватар
Litexar
Мнения: 23
Регистриран на: 30 окт 2010 20:27
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот Litexar » 31 окт 2010 19:38

Прави разлика бе мойто момче. Хелоуин е празник, който е за чисто забавление, ако искаш празнувай, ако не искаш недей. Не е национален празник, никой не те задължава, ама да ми пускаш тема за това... дръж си го за себе си.
Litex - Champion and Supercup of Bulgaria 2009/2010

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот PFCB » 31 окт 2010 19:39

Cesc Fabregas написа:
PFCB написа:
Cesc Fabregas написа:Най-идиотското е че те изобщо не знаят за какво са там, мене на Хемус един ми каза, че щял да ми прави номер, ако не му дам пари...нали се сещаш кво последва :lol: :lol:

Казва ти дай пари или ти правя номер, а ти му отговарящ махай се от тука или един тукат между очите. Проста работа :lol:

:lol: научил си си урока, отивай да тепаш вампири по аязмото :lol:
Тук няма такива изроди 8-) Може би защото в мола има парти и всичко е безплатно :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот Cesc Fabregas » 31 окт 2010 19:40

Litexar написа:Прави разлика бе мойто момче. Хелоуин е празник, който е за чисто забавление, ако искаш празнувай, ако не искаш недей. Не е национален празник, никой не те задължава, ама да ми пускаш тема за това... дръж си го за себе си.

Докато се натрапва от всички медии, по всички градове и изобщо навсякъде, ще ме дразни, да. Докато ми звънят по вратата, ще ме дразни, да. Да си го празнуват у тях, или поне да не ме занимават!
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !

Потребителски аватар
PFCB
Мнения: 2430
Регистриран на: 15 апр 2010 19:21
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот PFCB » 31 окт 2010 19:41

Cesc Fabregas написа:
Litexar написа:Прави разлика бе мойто момче. Хелоуин е празник, който е за чисто забавление, ако искаш празнувай, ако не искаш недей. Не е национален празник, никой не те задължава, ама да ми пускаш тема за това... дръж си го за себе си.

Докато се натрапва от всички медии, по всички градове и изобщо навсякъде, ще ме дразни, да. Докато ми звънят по вратата, ще ме дразни, да. Да си го празнуват у тях, или поне да не ме занимават!

PFCB написа:Казва ти дай пари или ти правя номер, а ти му отговарящ махай се от тука или един тукат между очите. Проста работа :lol:

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот MORSKI » 31 окт 2010 19:41

Litexar написа:
MORSKI написа:
Litexar написа:Хубав празник. Много по забавен от Задушници,Будители(те обаче са важен момент в историята НИ), деца, агнета и т.н. Който му пречи, да не празнува. Някой викаше че София била залята от малоумници... ама ти си същия моето момче.


:shock: Хелоин да е по-добре от дена на будителите :shock: Ето това не очаквах да го чуя..



По - забавен, не по ДОБЪР. Прави разлика. А и в крайна сметка, Хелоуин е ден за забавление, който дори не ни интересува пряко, докато Будителите е съвсем друго нещо.


а защо всеки празник трябва да е забавен? Нима 3 март е забавен ден в който вместо да отдадеш почит се напиваш като казак :shock:

Потребителски аватар
Cesc Fabregas
Мнения: 12417
Регистриран на: 28 мар 2008 12:17
Контакти:

Re: Мнението ви за Хелоуин

Мнениеот Cesc Fabregas » 31 окт 2010 19:42

PFCB написа:
Cesc Fabregas написа:
Litexar написа:Прави разлика бе мойто момче. Хелоуин е празник, който е за чисто забавление, ако искаш празнувай, ако не искаш недей. Не е национален празник, никой не те задължава, ама да ми пускаш тема за това... дръж си го за себе си.

Докато се натрапва от всички медии, по всички градове и изобщо навсякъде, ще ме дразни, да. Докато ми звънят по вратата, ще ме дразни, да. Да си го празнуват у тях, или поне да не ме занимават!

PFCB написа:Казва ти дай пари или ти правя номер, а ти му отговарящ махай се от тука или един тукат между очите. Проста работа :lol:

:lol: Ще ми се схване ръката, ако тръгна да удрям всеки един :lol:
Amala!
Pazza Inter amala !
E'una gioia infinita
che dura una vita !
PАZZA INTER AMALA !


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта