Манчестър Сити - Ливърпул - 25.08.2014 | 3-1 FT

Модератори: Gil-galad, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

На линия
CSKA69
Мнения: 4570
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот CSKA69 » 26 авг 2014 00:43

Роджърс трябва да си ходи, не защото отборът му още не е сработен и не е във пикова форма - това го знаят и малките деца, така че моля ви, не ми пробутвайте тези смехотворни оправдания - той трябва да си ходи, защото явно това е лимитът му като треньор.. Повече от този Ливърпул, който виждаме сега или в края на миналия сезон, няма да видим при този мениджър, ако ще да смени всичките играчи и в отбора догодина играят напълно други футболисти.. Убеден съм, че играта, а и резултатите ще са СЪЩИТЕ :idea: За да започне да печели трофеи този състав, освен селекция му трябва и мениджър-победител! Роджърс е по-скоро мениджър-строител - изгражда отбор с приятен за окото футбол, но дотам.. За големите битки ти трябва друг тип треньор, толкова е просто ;)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот iliev72 » 26 авг 2014 00:45

CSKA69 написа:Роджърс трябва да си ходи, не защото отборът му още не е сработен и не е във пикова форма - това го знаят и малките деца, така че моля ви, не ми пробутвайте тези смехотворни оправдания - той трябва да си ходи, защото явно това е лимитът му като треньор.. Повече от този Ливърпул, който виждаме сега или в края на миналия сезон, няма да видим при този мениджър, ако ще да смени всичките играчи и в отбора догодина играят напълно други футболисти.. Убеден съм, че играта, а и резултатите ще са СЪЩИТЕ :idea: За да започне да печели трофеи този състав, освен селекция му трябва и мениджър-победител! Роджърс е по-скоро мениджър-строител - изгражда отбор с приятен за окото футбол, но дотам.. За големите битки ти трябва друг тип треньор, толкова е просто ;)

Като Стойчо Младенов ли :lol: :lol: :lol:
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

Nives
Мнения: 190
Регистриран на: 07 юли 2010 11:30
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот Nives » 26 авг 2014 00:46

[offtopic]Да си ходи тоя Роджърс. Вече трябваше да сме шампиони, медалите да са раздадени, а титлата да е на Анфийлд.
Иначе препоръчвам първо да гледате мачовете и след това да си правите заключенията, а не обратното.[/offtopic]

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Манчестър Сити - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот HoUs4oOL » 26 авг 2014 00:47

CSKA69 написа:Роджърс трябва да си ходи, не защото отборът му още не е сработен и не е във пикова форма - това го знаят и малките деца, така че моля ви, не ми пробутвайте тези смехотворни оправдания - той трябва да си ходи, защото явно това е лимитът му като треньор.. Повече от този Ливърпул, който виждаме сега или в края на миналия сезон, няма да видим при този мениджър, ако ще да смени всичките играчи и в отбора догодина играят напълно други футболисти.. Убеден съм, че играта, а и резултатите ще са СЪЩИТЕ :idea: За да започне да печели трофеи този състав, освен селекция му трябва и мениджър-победител! Роджърс е по-скоро мениджър-строител - изгражда отбор с приятен за окото футбол, но дотам.. За големите битки ти трябва друг тип треньор, толкова е просто ;)

Добре,махаме го и???
Кой ще дойде на негово място?
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

john barnes
Мнения: 6448
Регистриран на: 17 мар 2011 17:16
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот john barnes » 26 авг 2014 00:47

за мен изводът от мача е само един-същата трагична защита,но вече го няма суарес да компенсира с голове и резултата е налице...за трима защитници се дадоха 50млн.паунда,а те с нищо поне засега не променят облика на отбора.визирам морено,сако и ловрен.това е положението.
Имало едно време един Манчестър Юнайтед, който играел с малък успех в Англия и абсолютно никакъв в Европа. Далеч от надмощието си днес в Премиър Лийг и отсъстващ от големите международни сцени, той се люшкал между анонимността и посредствеността.

Потребителски аватар
dNelbandian
Мнения: 809
Регистриран на: 15 юни 2014 21:37
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот dNelbandian » 26 авг 2014 00:48

HoUs4oOL написа:
dNelbandian написа:Като ГОСТИ бе моето момче, трябва ли да подчертавам тази дума или е трудно да е видиш написана с главни букви.

Няма значение дали сме гости или играем на Анфийлд,няма да го направи.
Човека изповядва атакуващ стил на игра,аз също предпочитам понякога да се излиза по-прибрано,но едва ли ще се случи.

Ами ще започни да изповядва моето момче. Щом не може да спечели атакуващо ще се наложи да смени тактиката.

Потребителски аватар
HoUs4oOL
Мнения: 12425
Регистриран на: 03 окт 2010 18:27
Skype: ??

Re: Манчестър Сити - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот HoUs4oOL » 26 авг 2014 00:51

dNelbandian написа:
HoUs4oOL написа:
dNelbandian написа:Като ГОСТИ бе моето момче, трябва ли да подчертавам тази дума или е трудно да е видиш написана с главни букви.

Няма значение дали сме гости или играем на Анфийлд,няма да го направи.
Човека изповядва атакуващ стил на игра,аз също предпочитам понякога да се излиза по-прибрано,но едва ли ще се случи.

Ами ще започни да изповядва моето момче. Щом не може да спечели атакуващо ще се наложи да смени тактиката.

То е ясно,че ще трябва да се излиза по-защитно,особено в ШЛ.
[center][wrapimg=]https://media.giphy.com/media/YSC4XfUOp4LclYppml/giphy.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
liverpool96
Мнения: 4498
Регистриран на: 12 ное 2010 15:37
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот liverpool96 » 26 авг 2014 00:51

Според мен не е до това, че самите играчи индивидуално са слаби, даже напротив. Причината е, че не се работи достатъчно. Трябва да постъпим като Арсенал и да се вземе треньор на защитата, защото явно не се получават нещата. Един истински печеливш отбор се изгражда като има баланс. Примери за това са Атлетико Мадрид и Борусия Дортмунд.

На линия
CSKA69
Мнения: 4570
Регистриран на: 23 ное 2012 16:35
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот CSKA69 » 26 авг 2014 00:53

HoUs4oOL написа:
CSKA69 написа:Роджърс трябва да си ходи, не защото отборът му още не е сработен и не е във пикова форма - това го знаят и малките деца, така че моля ви, не ми пробутвайте тези смехотворни оправдания - той трябва да си ходи, защото явно това е лимитът му като треньор.. Повече от този Ливърпул, който виждаме сега или в края на миналия сезон, няма да видим при този мениджър, ако ще да смени всичките играчи и в отбора догодина играят напълно други футболисти.. Убеден съм, че играта, а и резултатите ще са СЪЩИТЕ :idea: За да започне да печели трофеи този състав, освен селекция му трябва и мениджър-победител! Роджърс е по-скоро мениджър-строител - изгражда отбор с приятен за окото футбол, но дотам.. За големите битки ти трябва друг тип треньор, толкова е просто ;)

Добре,махаме го и???
Кой ще дойде на негово място?


Ще се излее ли форумният гняв върху мен, ако кажа, че на Ливърпул му трябва мениджър от типа на РАФАЕЛ БЕНИТЕС 8-)
Изображение

Изображение

Потребителски аватар
wolf
Мнения: 12490
Регистриран на: 25 апр 2010 11:31
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Манчестър Сити - Ливърпул - 3:1 FT

Мнениеот wolf » 26 авг 2014 00:53

john barnes написа:за мен изводът от мача е само един-същата трагична защита,но вече го няма суарес да компенсира с голове и резултата е налице...за трима защитници се дадоха 50млн.паунда,а те с нищо поне засега не променят облика на отбора.визирам морено,сако и ловрен.това е положението.

Наслушахме се на такива неща и срещу Саутхемптън миналата година. Айде да минат 2 месеца и тогава да коментираме защита, игра и така нататък. Отбора едвам се познава тръгнахме да гоним треньора, и да плюем всички. Суарес компенсираше и целия отбор зависеше дали е на кеф. Последните 5 мача гледа ли ги като се пазеше и пестеше да хапе на световното? Отбора буквално умря.
Гледам оня инвалид 95 също се е появил. И пак същото, същите критики. Къде си като бием бе критико?
[offtopic][wrapimg=]https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/84/bd/cb/84bdcb8b509ca90f1c3acf0481d00702.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ливърпул”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта