Арсенал - Уест Бромич Албиън

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Арсенал - Уест Бромич Албиън

Мнениеот dreben23 » 25 май 2015 13:59

Между другото, голът на Джак Уилшър беше избран единодушно за гол на сезона, ами да му се насладим още веднъж тогава, но в 12 - минутен клип! :)

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LTeDslzXcgw[/youtube]

Да, определено и аз си мисля, че може да има някоя промяна. Вчера плетяхме страхотни комбинации, направо пишехме учебник по футбол, затова нема да разреша на никого да плюе по Венгер, той продължава да е най-добрият треньор в света за мен. Може би и годините му пречат да показва най-доброто, но все още вярвам, че Арсенал може да направи още добри неща с Венгер. :) Освен това ме трвожи и фактът, че един ден ще си тръгне, а той е дъ биг бос в Арсенал, всичко минава през него. Затова имам пълното право да се тревожа за бъдещето без Венгер. Просто личности като Арсен Венгер са една на милион и трябва да си ги уважаваме, но за жалост нямате късметче да гледате по-успешните му периоди в треньорската кариера. Но лично мое мнение е, че Арсенал е много по-класен сега, просто му липсва съвсем малко да постига и големите успехи. Няма ги така нужните трансфери все още на класни футболисти, а и има сериозна пропаст между качествата на титулярите и по-спорните такива на резервите, а това това си е проблем ако гониш сериозни цели. ;) Но вчера четох и едно изказване защо не се получават нещата при нас и донякъде съм съгласен- ами при нас всички момчета са добри и по характер, а с мек характер е трудно, требе си да се скръцне и със зъби понякога, а в едновремешният Арсенал имаше с доста по-твърд характер футболисти, верно си е. :) :lol:
Има и кусури, когато се затварят срещу нас по-слабите отбори и ни лъжат с тактика, на моменти наистина и на мен ми изглежда безпомощен треньора, но в повечето случаи той излиза победител в тактически двубои. Добър мач иначе и първа асистенция за Габриел Паулища също така регистрираме, а и отлична игра- поне в първото пълувреме бяхме в стихията си, след това малко се поотпуснахме, казах ви за проблема с характера по-горе. Пак се видя тва нещо! :)

[offtopic]Още веднъж ще изразя и сериозните си съмнения, въпреки че беше най-добрият отбор през този сезон Арсенал, поведението на играчи в определени двубои си беше доста съмнително и според мен не искаха да печелят, набиваше се на очи това. Не е нито до форма, нито до липса на класа, нито до контузени или наказани, не искаха и само за това ме е яд, защото ние реално не пожелахме да станем шампиони и то в един сезон, когато Манчестър Юн и Ливърпул бяха под нивото си. Едва ли ще е така в някой от следващите и изтървахме златна възможност! :cry: :mrgreen:[/offtopic]
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта