Григор Димитров продължава в Мелбърн след трисетова победа

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Niksh0
Мнения: 4103
Регистриран на: 13 сеп 2010 18:33
Контакти:

Re: Григор Димитров продължава в Мелбърн след трисетова побе

Мнениеот Niksh0 » 18 яну 2016 16:32

Абе тука има повее коментари за тоя пуст потник. :lol:

Иначе доста пестелива игра, която без малко да му коства загубата на сет, но когато се налагаше вдигаше леко ооротите. В седващият мач също би трябвало да спести сили и вече с Федерер каквото стане.
"If you're losing your soul and you know it, then you've still got a soul left to lose."

Потребителски аватар
Esi
Мнения: 2405
Регистриран на: 01 юни 2014 10:16
Контакти:

Re: Григор Димитров продължава в Мелбърн след трисетова побе

Мнениеот Esi » 18 яну 2016 16:56

Честитка за победното начало
Следващият съперник Марко Трунх/г/елити бил № 210 Никакви проблеми за Григор!
Изображение

Потребителски аватар
ros
Мнения: 10993
Регистриран на: 28 мар 2008 16:14
Контакти:

Re: Григор Димитров продължава в Мелбърн след трисетова побе

Мнениеот ros » 18 яну 2016 18:11

Абе ей, хора, не си ли давате сметка, че не облеклото на Гришо е проблем, а че нямаме друг играч с поне 10% от неговата класа? Докога ще търсим само кусури? Нека си играе както иска, нека се раздава доколкото му позволяват силите и възможностите и нека най-накрая уважим труда на човек, който е постигнал своя успех благодарение само и единствено на своя екип и своята игра
Аз може да съм никой за ЦСКА, но ЦСКА е всичко за мен, аз може да съм един от хилядите фенове, НО ЦСКА Е ЕДИНСТВЕНИЯТ ОТБОР ЗА МЕН

Потребителски аватар
1913
Мнения: 2235
Регистриран на: 24 мар 2008 17:15
Контакти:

Re: Григор Димитров продължава в Мелбърн след трисетова побе

Мнениеот 1913 » 18 яну 2016 18:14

Браво на Гришо за победата! Дано играе добре, дано няма проблеми с рамото и дано има малко шанс, за да достигне до втората седмица на турнира!
[center][wrapimg=]https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s350x350/1782155_10203359119959520_2077530093_n.jpg?oh=d835df5c333af43a2432f0d8305f9166&oe=586C0965[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Григор Димитров продължава в Мелбърн след трисетова побе

Мнениеот bilyaletdinov » 18 яну 2016 18:57

sapio0o написа:Т.е, според теб физиката на Надал е непостижима без ''зоб''? :mrgreen: Ти стъпвал ли си някога в зала? Информирайте се хубаво, независимо на каква тема преди да се изказвате. Колкото до Гришко - очевидно неговите цели са различни, все пак всеки си има вкус. Никой не го кара да става 100 кила, но подобна екипировка просто не е за него. :lol:


[offtopic]Toчно с хора, които не излизат от залата съм го коментирал :lol: На Рафата си му личат даже циклите кога започват и кога приключват. Тия контузии и оплешивяване от какво мислиш, че са :roll: Тея стави не си ги е намерил на улицата. Да не коментираме, как от супер гладиатор на "Ролан Гарос", не може да мине втори кръг на Уимбълдън след това. И не играе цели месеци. Те даже и онези дебили от "Екип" писаха статии. Надал, Болт и Фрум, са спортистите на най, най-високо ниво, които взимат яко зоб. Сигурно има и други, но за тея съм абсолютно сигурен.[/offtopic]
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13571
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Григор Димитров продължава в Мелбърн след трисетова побе

Мнениеот sapio0o » 18 яну 2016 19:32

bilyaletdinov написа:
sapio0o написа:Т.е, според теб физиката на Надал е непостижима без ''зоб''? :mrgreen: Ти стъпвал ли си някога в зала? Информирайте се хубаво, независимо на каква тема преди да се изказвате. Колкото до Гришко - очевидно неговите цели са различни, все пак всеки си има вкус. Никой не го кара да става 100 кила, но подобна екипировка просто не е за него. :lol:


[offtopic]Toчно с хора, които не излизат от залата съм го коментирал :lol: На Рафата си му личат даже циклите кога започват и кога приключват. Тия контузии и оплешивяване от какво мислиш, че са :roll: Тея стави не си ги е намерил на улицата. Да не коментираме, как от супер гладиатор на "Ролан Гарос", не може да мине втори кръг на Уимбълдън след това. И не играе цели месеци. Те даже и онези дебили от "Екип" писаха статии. Надал, Болт и Фрум, са спортистите на най, най-високо ниво, които взимат яко зоб. Сигурно има и други, но за тея съм абсолютно сигурен.[/offtopic]

Може и да не може да минава втори кръг на Уимбълдън вече, но е един от малкото, които могат да се похвалят с 5 финала на този турнир и също така две титли. Колкото до контузиите - пробвай се с неговия стил при такава конкуренция и ще разбереш, че няма нищо общо със ''зобене''. Да не говорим, че очевидно си супер некомпетентен на тема фитнес и не знаеш какво точно означава да ''зобиш'' и какви впоследствие са дефектите. Иначе да оплешивееш може и на 20, може и на 70. Как мислиш, дали ако взимаше непозволени вещества нямаше да се разбере за толкова години, а? 8-)

И не играе цели месеци.

Стига бе? Всяка година ли е това? :? :mrgreen: Спри да се излагаш и си гледай Ювентус, че и вчера ми вдигна достатъчно нервите.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Григор Димитров продължава в Мелбърн след трисетова побе

Мнениеот bilyaletdinov » 19 яну 2016 00:14

[offtopic]Не си ти човекът, който ще ми казва къде, какво и как да пиша :!: Не съм имал конфронтация с хора от тук, камо ли пък такива, които рядко пишат за бг футбол. Не ми изглеждаш и дебилен тип. Вземи проумей, че има хора, които имат различно мнение от твоето по някои теми, а форумът е именно за това - всеки да си споделя мнението. За вчера не бях прав единствено в обръщението си за Роналдо :lol: Златна калъфка не беше най-точното определение, въпреки че си го заслужава отвсякъде :lol:[/offtopic]
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13571
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Григор Димитров продължава в Мелбърн след трисетова побе

Мнениеот sapio0o » 19 яну 2016 06:38

[offtopic]Е, то точно заради това ти изказване се стигна до спор. Освен, че идваш най-нагло да го плюеш, а и се обръщаш по такъв начин - не е приятно.. И да, всеки си има мнение, но аз обичам да опровергавам, когато очевидно някой не е прав. :lol: Златна калъфката откъде идва всъщност? Странно е, защото Роналдо е спечелил всичко на клубно ниво, и индивидуално и колективно. :?[/offtopic]
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bufara
Мнения: 299
Регистриран на: 04 сеп 2009 11:19
Контакти:

Re: Григор Димитров продължава в Мелбърн след трисетова побе

Мнениеот bufara » 19 яну 2016 10:13

sapio0o написа:[offtopic]Е, то точно заради това ти изказване се стигна до спор. Освен, че идваш най-нагло да го плюеш, а и се обръщаш по такъв начин - не е приятно.. И да, всеки си има мнение, но аз обичам да опровергавам, когато очевидно някой не е прав. :lol: Златна калъфката откъде идва всъщност? Странно е, защото Роналдо е спечелил всичко на клубно ниво, и индивидуално и колективно. :?[/offtopic]


Ходи си коментирай твоя любимец в другата тема, че Вердаско го направи смешен. Рафльо е аут в първи кръг още, жалко, че Григор не се падна в неговата част :)


Върни се в “Тенис”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта