ticha.ultras написа:Роберт Петров- звучи яко само жалко че е '78

, демек и той на 30+. Но с Жоро Какалов, Илко Пиргов, РОБЕРТ ПЕТРОВ, Станислас Пихоцкис и Олег Малашенокс ни очаква доста добър пролетен полусезон! По-малко издънчици като с БелаЦица и Черноморец и може наистина да се окажем шампиони

Ммм да се купят 5 добри играча, които ще дават заявки за титулярни места през зимата не е чак толкова добре! Вярно, че у нас почивката м/у първенствата е идиотски дълга, но все пак дали ще стигне времето на новите да се адаптират към отбора и стила ни на игра? За мен това поне малко е нож с 2 остриета!
Друг е въпроса, че синьото БФС ще направи всичко възможно, за да ни спре по пътя към титлата, и да избута евроидиота на върха, че пак да берем срам по европейските футболни терени!
