19,00 Купа на България, Литекс - Витоша Диема спорт
19,00 Беневенто - Рома, Ринг
19,30 Кьолн - Айнтрахт (Фр) Евроспорт 2
20,00 Отбор на Стоичков - Барселона bTV Action
21,00 Атлетик (Б) - Атлетико (М) Спорт +
21,30 Хамбургер - Борусия (Д) Евроспорт 2
21,45 Челси - Нотингам Диема спорт
21,45 Арсенал - Донкастър Нова спорт
21,45 Лацио - Наполи Ринг
22,00 Манчестър Ю - Бъртън Диема спорт 2
22,00 УБА - Ман Сити Диема
23,00 Реал (Мадрид) - Бетис Спорт +
Мачовете по телевизията - програма
Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist
Re: Мачовете по телевизията - програма
Тук може да видите всички футболни срещи, които ще се предават днес по българските телевизии:
14,00 ч Атлетико (М) – Севиля по F+/Sport+ HD
14,00 ч Зирка - Шахтьор по Mtel sport 2
14,30 ч Уест Хем – Тотнъм по Диема спорт 2
15,30 ч Славия – Витоша по Диема
16,00 ч Рома – Удинезе по RING
16,30 ч Лайпциг - Айнтрахт (Фр) по Eurosport 2
16,30 ч Динамо (М) - ЦСКА (М) по Mtel sport 1
17,00 ч Саутхемптън - Манчестър Ю по Диема спорт 2
17,15 ч Алавес - Реал (М) по Sport+ HD
17,30 ч Пирин (Бл)- Верея по Диема спорт
18,00 ч Монпелие - Пари СЖ по Нова спорт
19,00 ч СПАЛ – Наполи по RING
19,00 ч Спартак (М) – Анжи по Mtel sport 1
19,30 ч Лестър – Ливърпул по Диема спорт 2
19,30 ч Малага - Атлетик (Б) по F+
19,30 ч Борусия (Д) - Борусия (М) по Eurosport 2
20,00 ч Черно море - Етър по Диема спорт
20,45 ч Фейенорд – НАК по Mtel sport 2
21,00 ч Лион - Дижон по Нова спорт
21,45 ч Ювентус – Торино по RING
21,45 ч Жирона – Барселона по Sport+ HD
22,00 ч Ню Йорк Сити – Хюстън по Eurosport 2
24,00 ч Ню Ингланд – Торонто по Eurosport 2
14,00 ч Атлетико (М) – Севиля по F+/Sport+ HD
14,00 ч Зирка - Шахтьор по Mtel sport 2
14,30 ч Уест Хем – Тотнъм по Диема спорт 2
15,30 ч Славия – Витоша по Диема
16,00 ч Рома – Удинезе по RING
16,30 ч Лайпциг - Айнтрахт (Фр) по Eurosport 2
16,30 ч Динамо (М) - ЦСКА (М) по Mtel sport 1
17,00 ч Саутхемптън - Манчестър Ю по Диема спорт 2
17,15 ч Алавес - Реал (М) по Sport+ HD
17,30 ч Пирин (Бл)- Верея по Диема спорт
18,00 ч Монпелие - Пари СЖ по Нова спорт
19,00 ч СПАЛ – Наполи по RING
19,00 ч Спартак (М) – Анжи по Mtel sport 1
19,30 ч Лестър – Ливърпул по Диема спорт 2
19,30 ч Малага - Атлетик (Б) по F+
19,30 ч Борусия (Д) - Борусия (М) по Eurosport 2
20,00 ч Черно море - Етър по Диема спорт
20,45 ч Фейенорд – НАК по Mtel sport 2
21,00 ч Лион - Дижон по Нова спорт
21,45 ч Ювентус – Торино по RING
21,45 ч Жирона – Барселона по Sport+ HD
22,00 ч Ню Йорк Сити – Хюстън по Eurosport 2
24,00 ч Ню Ингланд – Торонто по Eurosport 2
Re: Мачовете по телевизията - програма
Футболните срещи с български коментар днес по телевизията:
13.30 ч. Утрехт - ПСВ по Мтел Спорт 2
13.30 ч. Сампдория - Милан по Ринг
15,15 ч. Шефилд Уензди - Шефилд Юнайтед по Диема Спорт 2
15.30 ч. Аякс - Витес по Мтел Спорт 2
17,30 ч. Ботев (Пд) - Локомотив (Пд) по Диема Спорт
16 ч. Сент Етиен - Дижон по Нова Спорт
16 ч. Интер - Дженоа по Ринг
16,15 ч. Хановер - Кьолн по Евроспорт 2
16.30 ч. Ростов - Локомотив (Москва) по Мтел Спорт 1
17:15 Film Plus: Пряко: Футбол: Хетафе - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
18 ч. Страсбург - Нант по Нова Спорт
18 ч. Брайтън - Нюкасъл по Диема Спорт 2
19 ч. Байер - Хамбургер по Евроспорт 2
19 ч. Краснодар - Зенит по Мтел Спорт 1
20 ч. Септември - Лудогорец по Диема Спорт
21 ч. Канзас - ЛА Галакси по Евроспорт
21:45 Film Plus: Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
22 ч. Марсилия - Тулуза по Диема Спорт 2
13.30 ч. Утрехт - ПСВ по Мтел Спорт 2
13.30 ч. Сампдория - Милан по Ринг
15,15 ч. Шефилд Уензди - Шефилд Юнайтед по Диема Спорт 2
15.30 ч. Аякс - Витес по Мтел Спорт 2
17,30 ч. Ботев (Пд) - Локомотив (Пд) по Диема Спорт
16 ч. Сент Етиен - Дижон по Нова Спорт
16 ч. Интер - Дженоа по Ринг
16,15 ч. Хановер - Кьолн по Евроспорт 2
16.30 ч. Ростов - Локомотив (Москва) по Мтел Спорт 1
17:15 Film Plus: Пряко: Футбол: Хетафе - Виляреал (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
18 ч. Страсбург - Нант по Нова Спорт
18 ч. Брайтън - Нюкасъл по Диема Спорт 2
19 ч. Байер - Хамбургер по Евроспорт 2
19 ч. Краснодар - Зенит по Мтел Спорт 1
20 ч. Септември - Лудогорец по Диема Спорт
21 ч. Канзас - ЛА Галакси по Евроспорт
21:45 Film Plus: Пряко: Футбол: Реал /Сосиедад/ - Валенсия (Примера Дивисион, сезон 2017/18)
22 ч. Марсилия - Тулуза по Диема Спорт 2
Re: Мачовете по телевизията - програма
08,06,2019 / 21:45 Турция - Франция по БНТ3
Re: Мачовете по телевизията - програма
Дали българска телевизия излъчва Световното за жени, което тече в момента?
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.
Re: Мачовете по телевизията - програма
Warped написа:Дали българска телевизия излъчва Световното за жени, което тече в момента?
БНТ 3 , но не зная дали дават всички мачове .
Re: Мачовете по телевизията - програма
Те дават световното за юноши до 20 год. и некви тъпи тенис мачове
https://www.тв-програма.bg/tv/bnt-hd/
https://www.тв-програма.bg/tv/bnt-hd/
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.
Re: Мачовете по телевизията - програма
Утре: 25.07.2019
18:30 Диема Спорт | АЕК Ларнака - Левски София
20:30 BTV Action | ЦСКА София - Осиек
22:00 Диема Спорт | Валут Рейкявик - Лудогорец Разград
18:30 Диема Спорт | АЕК Ларнака - Левски София
20:30 BTV Action | ЦСКА София - Осиек
22:00 Диема Спорт | Валут Рейкявик - Лудогорец Разград
Re: Мачовете по телевизията - програма
19:55 Шампионска Лига
По: Maxsport 2
Среща: Лион - Зенит Санкт Петербург
19:55 Шампионска Лига
По: Maxsport 3
Среща: Интер - Славия Прага
22:00 Шампионска Лига
По: Maxsport 3
Среща: Наполи - Ливърпул
11:00 Шампионска Лига
По: Maxsport 2
Среща: Дортмунд - Барселона
https://betbook.bg
По: Maxsport 2
Среща: Лион - Зенит Санкт Петербург
19:55 Шампионска Лига
По: Maxsport 3
Среща: Интер - Славия Прага
22:00 Шампионска Лига
По: Maxsport 3
Среща: Наполи - Ливърпул
11:00 Шампионска Лига
По: Maxsport 2
Среща: Дортмунд - Барселона
https://betbook.bg
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта