ЦСКА-Литекс

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ЦСКА-Литекс

Мнениеот PFC Litex » 12 сеп 2010 19:02

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Botev Vraca :)
Мнения: 26
Регистриран на: 06 сеп 2010 00:07
Skype: rosenn83
Местоположение: Bulgaria Vratsa, Italia Roccadaspide
Контакти:

Re: ЦСКА-Литекс

Мнениеот Botev Vraca :) » 12 сеп 2010 19:18

Кви дуспи кви садии бе хора... кога най после 6е спрете да се извинявата със садиите толкова си можете и тва е българска работа 6то парвия краг 4ерноморец не се извиниха със съдията като направиха реми ...оба4е 4ерноморец е отбор с класа и възпитание а кат вас ... съдията тва съдията онова ... кой ми сра в га6тите ;)
Господ е с мене като мощен и страшен защитник :)

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Първо да се гледат повторения,а после да се коментира.

Мнениеот vaskonti » 12 сеп 2010 19:34

Tommi написа:
vaskonti написа:
Tommi написа:Дузпата за Литекс трябваше да бъде изпълнена отново и този факт никой не може да го отрече, така че съдийските неточности са в ущърб и на двата отбора.

А защо е трябвало да се изпълни наново? А че имаше очевидна засада при атаката за дузпата? С кое точно бяха ощетени Литекс?

Дузпата трябваше да се повтори, защото "само двама" цесекари нарушаваха правилата при изпълнение на дузпа ;) Точно с това Литекс бяха ощетени, защото имаше голяма вероятност да вкарат повторената дузпа, а при 0-2 щеше да ви е доста трудно ;) Гарантирам ти, че засада на Нифлор няма. Ако искаш гледай някое повторение, за да се убедиш.

Интересно ако беше вкарана дузпата дали щеше да бъде пребита? Ще те помоля да ми пуснеш линк за поне две дузпи от който си щеш мач по света, в който да няма навлезли играчи. Нали разбираш, че ако това правило се спазва стриктно дузпите щяха да се пребиват по 10 пъти минимум.
Положението на Нифлор е на косъм. От снимката на ПФК Литекс се вижда, че няма засада, но от повторенията по ТВ, при които камерата е малко пред ситуацията пък се вижда, че има.
Така или иначе да ми твърдите, че Литекс са ощетени точно в тоя мач е доста нахално.
Botev Vraca \":)\" написа:Кви дуспи кви садии бе хора... кога най после 6е спрете да се извинявата със садиите толкова си можете и тва е българска работа 6то парвия краг 4ерноморец не се извиниха със съдията като направиха реми ...оба4е 4ерноморец е отбор с класа и възпитание а кат вас ... съдията тва съдията онова ... кой ми сра в га6тите ;)

Не е истина какви хора има по тоя свят... :shock:
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Първо да се гледат повторения,а после да се коментира.

Мнениеот Tommi » 12 сеп 2010 19:40

vaskonti написа:Интересно ако беше вкарана дузпата дали щеше да бъде пребита? Ще те помоля да ми пуснеш линк за поне две дузпи от който си щеш мач по света, в който да няма навлезли играчи. Нали разбираш, че ако това правило се спазва стриктно дузпите щяха да се пребиват по 10 пъти минимум.
Положението на Нифлор е на косъм. От снимката на ПФК Литекс се вижда, че няма засада, но от повторенията по ТВ, при които камерата е малко пред ситуацията пък се вижда, че има.
Така или иначе да ми твърдите, че Литекс са ощетени точно в тоя мач е доста нахално.

Предлагам ти да изгледаш дузпата, за да видиш за какво навлизане на двама играчи става въпрос, и тогава да коментираме ситуацията. А от горната снимката много добре се вижда, че засада няма. Стоп-кадърът е точно в момента на паса и просто няма никакви съмнения.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Първо да се гледат повторения,а после да се коментира.

Мнениеот vaskonti » 12 сеп 2010 19:42

Tommi написа:
vaskonti написа:Интересно ако беше вкарана дузпата дали щеше да бъде пребита? Ще те помоля да ми пуснеш линк за поне две дузпи от който си щеш мач по света, в който да няма навлезли играчи. Нали разбираш, че ако това правило се спазва стриктно дузпите щяха да се пребиват по 10 пъти минимум.
Положението на Нифлор е на косъм. От снимката на ПФК Литекс се вижда, че няма засада, но от повторенията по ТВ, при които камерата е малко пред ситуацията пък се вижда, че има.
Така или иначе да ми твърдите, че Литекс са ощетени точно в тоя мач е доста нахално.

Предлагам ти да изгледаш дузпата, за да видиш за какво навлизане на двама играчи става въпрос, и тогава да коментираме ситуацията. А от горната снимката много добре се вижда, че засада няма. Стоп-кадърът е точно в момента на паса и просто няма никакви съмнения.

А, значи правиш разлика между навлизане и навлизане? Какво точно е правилото - че е забранено навлизането в полето или че е забранено, ама донякъде може, да не се прекалява?
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: ЦСКА-Литекс

Мнениеот cska_90 » 12 сеп 2010 19:42

Титан постигнаха целта си-гнева се пренесе от тях върху БФС! ;) ;) ;) БРАВОООО!!!Явно не са толкова тъпи!!! :evil:

А вие ми спорете за глупости-има или няма дузпа!! :(
Изображение

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Първо да се гледат повторения,а после да се коментира.

Мнениеот Tommi » 12 сеп 2010 19:45

vaskonti написа:А, значи правиш разлика между навлизане и навлизане? Какво точно е правилото - че е забранено навлизането в полето или че е забранено, ама донякъде може, да не се прекалява?

Правилото е, че е забранено навлизането, а в този случай това навлизане е очевадно :shock: , затова го приемам като съдийска грешка, ощетила Литекс.
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
vaskonti
Мнения: 18202
Регистриран на: 21 май 2008 20:42
Контакти:

Re: Първо да се гледат повторения,а после да се коментира.

Мнениеот vaskonti » 12 сеп 2010 19:51

Tommi написа:
vaskonti написа:А, значи правиш разлика между навлизане и навлизане? Какво точно е правилото - че е забранено навлизането в полето или че е забранено, ама донякъде може, да не се прекалява?

Правилото е, че е забранено навлизането, а в този случай това навлизане е очевадно :shock: , затова го приемам като съдийска грешка, ощетила Литекс.

Ти осъзнаваш ли, че при всяка бита дузпа по тоя свят единият отбор е ощетен в това отношение? При това, забележи, ощетеният отбор варира според това дали дузпата е вкарана или не! Например ако дузпата беше влязла ощетени щяха да са ЦСКА! Това правило е невъзможно да бъде прилагано нонстоп и съответно никой отбор не би следвало да има претенции в това отношение!
[center]I'll be the savior of you all
I'm your revelation, I'm a walking miracle...
[/center]

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Първо да се гледат повторения,а после да се коментира.

Мнениеот Tommi » 12 сеп 2010 19:57

vaskonti написа:
Tommi написа:
vaskonti написа:А, значи правиш разлика между навлизане и навлизане? Какво точно е правилото - че е забранено навлизането в полето или че е забранено, ама донякъде може, да не се прекалява?

Правилото е, че е забранено навлизането, а в този случай това навлизане е очевадно :shock: , затова го приемам като съдийска грешка, ощетила Литекс.

Ти осъзнаваш ли, че при всяка бита дузпа по тоя свят единият отбор е ощетен в това отношение? При това, забележи, ощетеният отбор варира според това дали дузпата е вкарана или не! Например ако дузпата беше влязла ощетени щяха да са ЦСКА! Това правило е невъзможно да бъде прилагано нонстоп и съответно никой отбор не би следвало да има претенции в това отношение!

Щом това правило съществува, значи трябва да се спазва и нито аз, нито ти може да определяме кое е приложимо. При тънките засади също може неправилно да се ощети някой отбор, но те продължават да се свирят, нали ? А пак ще повторя, че в случая с дузпата навлизанията не бяха никак "тънки".
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
PFC Litex
Мнения: 17484
Регистриран на: 14 фев 2009 21:42

Re: ЦСКА-Литекс

Мнениеот PFC Litex » 12 сеп 2010 20:28

Явно не сте видели питането ми, та с какъв цвят трябва да е картона на Акуаро и защо
litex/viewtopic.php?p=1370899#p1370899
Изображение


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 28 госта