1/8 финал Аржентина-Мексико

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, Madridist

wolfyy
Мнения: 60
Регистриран на: 20 юни 2010 00:01
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 1/8 финал Аржентина-Мексико

Мнениеот wolfyy » 27 юни 2010 23:48

Не знам ама досега не съм видял на грешките на съдиите да са в полза на по-малките отбори :roll:

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1/8 финал Аржентина-Мексико

Мнениеот Viktor4o_Rs » 27 юни 2010 23:50

emo_75 написа:
dell78 написа:емо75 брат явно си един от малкото просветени за световната конспирация. Хвала на такива хора :)

opitvate se da mi kajete,che ste protiv chestnata igra li?tova ,koeto se sluchi dnes na ANGLIA-GERMANIA i sega na ARGENTINA-MEXIKO ne sa chiveshki ghreshki na sadiite-V TOVA SAM 100% UBEDEN.zashtoto znam kakvo moje da ne vidi edin sadia,kolkoto i da iska,no tova dnes ne e tozi sluchai.
i vapros kam viktorcho:na teb viktore haresa li ti sadiistvoto na dneshnite machove.ok moje i da gresha za potocite makar,che ne sam ubeden.no tova ne promenia neshtata.dnes vidiahme dva GRABEJA.shtom na vas tova vi haresva,prodaljavaite da gledate.sega po KANAL 1 kazaha che tozi urugvaec na germania-anglia e bil zamesen v korupcionen skandal,a sega sviri na svetovno.zashto li?za da ispalniava takiva porachki.shtom ste takiva zashtitnici na mrasotiata,prodaljavaite da gledate.

А защо всички скачат на главния съдия , а не на страничния ? dell78 го е написал изключително добре - имаше грешки , но и без тях Англия отпадаше , а Аржентина продължаваше ;) Ти май си фен на Англия , а господин съдия , не си ли :lol: :lol: :lol:
Изображение

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: 1/8 финал Аржентина-Мексико

Мнениеот emo_75 » 27 юни 2010 23:51

dell78 написа:емо75 и на двата мача съдийските грешки бяха ОЧЕВАДНИ. Но това не променя факта че Англия днес бяха уникално слаби или че Аржентина не беше по добрия отбор

az ne otricham,che anglia beshe slaba i che argentina e po-dobria otbor ot mexko,no neka da pobediat po normalnia nachin.ako shte germania i argentina da biat s po 10 gola,no da e chestno.kak taka sadiite se namesiha v kluchovi momenti i to s ochevidni greshki.pak ti kazvam-niama nachin da ne gi vidiat tezi situacii,kazvam ti go zashtoto znam kakvo moje i kakvo ne moje da vidi edin sadia.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: 1/8 финал Аржентина-Мексико

Мнениеот защо » 27 юни 2010 23:53

На мен много ми хареса Барера, и не само сега. Мисля, че още си играе в Мексико и се чудя как не са го видели европейските клубове.

А съдийските грешки са си все същите на всяко първенство. От ФИФА са му намерили обяснението - това била чара на футбола, иначе щяло да бъде ясен предварително резултата и нямало да бъде интересно :lol: . Аз викам мача Германия - Аржентина да го играят Швайнщайгер и Меси на сантасе, че да бъде още по-непредвидимо и магично.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: 1/8 финал Аржентина-Мексико

Мнениеот emo_75 » 28 юни 2010 00:01

Viktor4o_Rs написа:
emo_75 написа:
dell78 написа:емо75 брат явно си един от малкото просветени за световната конспирация. Хвала на такива хора :)

opitvate se da mi kajete,che ste protiv chestnata igra li?tova ,koeto se sluchi dnes na ANGLIA-GERMANIA i sega na ARGENTINA-MEXIKO ne sa chiveshki ghreshki na sadiite-V TOVA SAM 100% UBEDEN.zashtoto znam kakvo moje da ne vidi edin sadia,kolkoto i da iska,no tova dnes ne e tozi sluchai.
i vapros kam viktorcho:na teb viktore haresa li ti sadiistvoto na dneshnite machove.ok moje i da gresha za potocite makar,che ne sam ubeden.no tova ne promenia neshtata.dnes vidiahme dva GRABEJA.shtom na vas tova vi haresva,prodaljavaite da gledate.sega po KANAL 1 kazaha che tozi urugvaec na germania-anglia e bil zamesen v korupcionen skandal,a sega sviri na svetovno.zashto li?za da ispalniava takiva porachki.shtom ste takiva zashtitnici na mrasotiata,prodaljavaite da gledate.

А защо всички скачат на главния съдия , а не на страничния ? dell78 го е написал изключително добре - имаше грешки , но и без тях Англия отпадаше , а Аржентина продължаваше ;) Ти май си фен на Англия , а господин съдия , не си ли :lol: :lol:
:lol:
parvo sam fen na chestnia futbol i togava na ANGLIA.da moje bi anglia pak shteshe da otpadne,no neka stane po normalnia nachin.a ti ot kade moje da si siguren,che ako beshe stanalo 2:2 macha niamashe da se razvie po drug nachin.sashtoto vaji i sega za argentina-mexiko,a ne sam fen na mexiko i priznavam argentina za mnogo dobar otbor,a mesi za nomer edno.ideiata mi e che vsichko triabva da se reshava na terena.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1/8 финал Аржентина-Мексико

Мнениеот Viktor4o_Rs » 28 юни 2010 00:10

Сигурен съм , защото във футбола има някои неписани традиции , които се повтарят и една от тях е , че Германия винаги бие Англия на световни финали :mrgreen: :mrgreen: Мен ако ме питаш , феновете на Германия ни е по-яд за този непризнат гол , защото сега таблоидите и английските привърженици ще умаловажат победата на Бундестима и ще си намерят оправдание , но те все пак са специалисти в това ;)
Изображение

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: 1/8 финал Аржентина-Мексико

Мнениеот emo_75 » 28 юни 2010 00:16

Viktor4o_Rs написа:Сигурен съм , защото във футбола има някои неписани традиции , които се повтарят и една от тях е , че Германия винаги бие Англия на световни финали :mrgreen: :mrgreen: Мен ако ме питаш , феновете на Германия ни е по-яд за този непризнат гол , защото сега таблоидите и английските привърженици ще умаловажат победата на Бундестима и ще си намерят оправдание , но те все пак са специалисти в това ;)

shtom sa ti tolkova sladki takiva pobedi,radvai im se.iavno imame razlichni prioriteti.
mnogo mi e interesno,ako SLAVIA zagubi po tozi nachin kakvo shte govorish?
inache da ti kaja,badi siguren,che germania niama da stane svetoven shampion.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: 1/8 финал Аржентина-Мексико

Мнениеот Viktor4o_Rs » 28 юни 2010 00:26

Славия е губила много пъти след съдийски гаври , но аз добре мога да преценя кога сме играли добре и сме били лишени от победа и кога сме играли наистина зле и със или без съдийска грешка сме щели да загубим със сигурност ;) Давам следният пример :
ЦСКА - Славия 2:1 по-миналия сезон на Армията след 2 абсолютно измислени дузпи за червените , Славия стои прекрасно на терена и заслужава минимум равен
Славия - ЦСКА 1:3 през изминалия сезон , спорна дузпа за нарушение срещу Гранден , но сме тотално надиграни и заслужено губим ;)
Изображение

emo_75
Мнения: 525
Регистриран на: 16 яну 2009 17:10
Контакти:

Re: 1/8 финал Аржентина-Мексико

Мнениеот emo_75 » 28 юни 2010 00:43

Viktor4o_Rs написа:Славия е губила много пъти след съдийски гаври , но аз добре мога да преценя кога сме играли добре и сме били лишени от победа и кога сме играли наистина зле и със или без съдийска грешка сме щели да загубим със сигурност ;) Давам следният пример :
ЦСКА - Славия 2:1 по-миналия сезон на Армията след 2 абсолютно измислени дузпи за червените , Славия стои прекрасно на терена и заслужава минимум равен
Славия - ЦСКА 1:3 през изминалия сезон , спорна дузпа за нарушение срещу Гранден , но сме тотално надиграни и заслужено губим ;)

abe,chovek az kato sadia mnogo dobre znam,che vinagi shte ima sadiiski greshki ot koito niakoi shte e oshteten.misalta mi e che tezi greshki triabva da sa choveshki,zashtoito prosto nie horata greshim nezavisimo v kakva oblast ot jivota.a ima greshki kato tezi dnes koito sa umishleni i tova ubiva futbola.tvoita slavia i moia botev sa gubili i ot umishleni i ot choveshki greshki.prosto kazvam che umishlenite ne triabva da gi ima.

Потребителски аватар
Botevist_1912
Мнения: 902
Регистриран на: 01 окт 2009 23:12
Контакти:

Re: 1/8 финал Аржентина-Мексико

Мнениеот Botevist_1912 » 28 юни 2010 01:52

Напълно съм съгласен с emo_75. Според мен това не са грешки допуснати от недоглеждане или невнимание! Щом тези съдии са отишли на световното, значи са добри съдии и толкова очевидни грешки не могат да допуснат! Това не е мач от А окръжна група, а мач на световно първенство. Не изключвам възможността ФИФА да е дала нареждане на кои отбори да им бъде помогнато :!: И един съвсем логичен въпрос: Господин Блатер не Ви ли е срам да опорочавате световното по футбол по този начин :?:
БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–СТАРИЯТ ФУТБОЛЕН КЛУБ В БЪЛГАРИЯ. БОТЕВ ПЛОВДИВ Е НАЙ–ВЕЛИКИЯТ ОТБОР.


Върни се в “World Cup 2010”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост