6000 скандират „Радуканов!”

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ASENOVSKI VOYN
Мнения: 460
Регистриран на: 03 юли 2011 13:41
Контакти:

6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот ASENOVSKI VOYN » 26 окт 2011 00:21

Не можах да повярвам на очите си, когато видях Миленчо в залата. Знам сега много от вас ще кажат, какво лошо има в това бившият треньор на футболният отбор на ЦСКА, да отиде и да подкрепи волейболният отбор на ЦСКА.
А ми на пръв поглед в това няма нищо лошо, стига Миленчо да отиде и на следващият мач на волейболистите от вътрешното първенство, а може и на следващият от Евро турнирите, но аз съм на 100% сигурен , че той няма да отиде по простата причина, че на следващият мач от първенството в залата ще има не повече от 150 - 200 човека и тогава той какво да прави там, а следващият мач от евро турнирите е след края на първенството по футбол ( където ЦСКА ще е едноличен лидер с пет точки пред втория ) и тогава вече няма да си го спомняме и няма да има кой да скандира името му. А Миленчо беше точно за това в залата да получи последните си петнайсе минути слава, без да се интересува, че с присъствието си той ще създаде допълнително напрежение във футболният отбор точно преди един от най-важните му мачове.
С тази си постъпка Миленчо ми падна страшно много в очите, а и не само на мен, но и на всички трезво мислещи хора в залата. Можех да му простя слабостите като треньор но никога няма да му простя това, че постави собственото си его пред интересите на ЦСКА.

ПОСЛЕПИС :
Милене няма по голям от ЦСКА, а ти днес се опита да се направиш на такъв, като подлееш вода на басовете, възползвайки се от фен ската нагласа срещу тях и загърбвайки интересите на милиони хора само и само да се докажеш пред не знам си кой. Това може да го направи само един много малак човечец. Всеки си е прав за себе си но не беше момента точно сега да се правиш на ощипана госпожица и да наливаш вода в мелницата на " червените доброжелатели ".
СБОГОМ ЗАВИНАГИ :!: :!: :!: ГЕРЕНА ТЕ ЗОВЕ ( и без това вече имаш трудов стаж от там ) :!: :!: :!:
9 МАРТ 1230 Битката при Клокотница
"В лято 6738, индикт 3 аз, Иван Асен, в Христа Бога верен цар и самодържец на българите, син на стария цар Асен, излязох на война в Романия и разбих гръцката войска, а самия цар кир Теодор Комнин взех в плен."

Потребителски аватар
buhinho
Мнения: 111
Регистриран на: 15 ное 2008 21:37
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот buhinho » 26 окт 2011 00:33

Подкрепям напълно!
... and You'll Never Wall Alone...

Потребителски аватар
JalkiSte
Мнения: 665
Регистриран на: 03 окт 2008 20:18
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот JalkiSte » 26 окт 2011 00:34

Аха, значи до вчера беше много голям, никой да не го пипа, днеска вече като го махнаха и някаква жълта тоалена хартия го свърза с Левски и вече никой не е по-голям от ЦСКА и никой не може да подлива вода на собствениците.Вие като призовавате "вън боклуците от ЦСКА" не им ли подливате? И защо ли изобщо се занимавам да пиша в идиотски теми ...
Стоян Балтов - доблестен мъж, страхотен човек, безценен приятел.Почивай в мир, Тека!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23821
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот delqnski47 » 26 окт 2011 00:35

ПОСЛЕПИС :
Милене няма по голям от ЦСКА, а ти днес се опита да се направиш на такъв, като подлееш вода на басовете, възползвайки се от фен ската нагласа срещу тях и загърбвайки интересите на милиони хора само и само да се докажеш пред не знам си кой. Това може да го направи само един много малак човечец. Всеки си е прав за себе си но не беше момента точно сега да се правиш на ощипана госпожица и да наливаш вода в мелницата на " червените доброжелатели ".
СБОГОМ ЗАВИНАГИ :!: :!: :!: ГЕРЕНА ТЕ ЗОВЕ ( и без това вече имаш трудов стаж от там ) :!: :!: :!:

Само ще ти кажа,че Милен НЯМА какво и пред кого да се доказва!!!!!Той вече спечели нашето доверие!
МИЛЕНЕ,ЧАКАМЕ ТЕ ОТНОВО НА АРМИЯТА!ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС!
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Cukyens
Мнения: 235
Регистриран на: 21 мар 2010 03:59
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот Cukyens » 26 окт 2011 00:36

Ти си глупак ! Не съм от Цска, но бях в залата и смея да кажа , че мисълта ми е много по-трезва от твоята , която все пак е обременена от фенски инстинкт към Цска... Това е мач от Шампионска лига ... Тази , която във футболният и вариант гледаме само по тв-то и веднъж видхме колко сме далеч от истината ! Нормално отношение на фенове към треньор , с който отборът е постигнал някакви успехи и изпраща по европейски ... Милен , или Георги Петров ( треньорът на Левски Волей ) ще са в залата и на следващият мач , защото това е състезание от много висок ранг и истинските спортни хора оценяват това... За хора, които си нямат работа остава само това .... подозрения, съмнения и упреци :idea: Милен е един от симпатичните треньори в България , така че заслужава чисто спортно уважение от всички :roll:

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот storm » 26 окт 2011 00:37

Кел файда.. :)
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
ASENOVSKI VOYN
Мнения: 460
Регистриран на: 03 юли 2011 13:41
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот ASENOVSKI VOYN » 26 окт 2011 00:38

delqnski47 написа:
ПОСЛЕПИС :
Милене няма по голям от ЦСКА, а ти днес се опита да се направиш на такъв, като подлееш вода на басовете, възползвайки се от фен ската нагласа срещу тях и загърбвайки интересите на милиони хора само и само да се докажеш пред не знам си кой. Това може да го направи само един много малак човечец. Всеки си е прав за себе си но не беше момента точно сега да се правиш на ощипана госпожица и да наливаш вода в мелницата на " червените доброжелатели ".
СБОГОМ ЗАВИНАГИ :!: :!: :!: ГЕРЕНА ТЕ ЗОВЕ ( и без това вече имаш трудов стаж от там ) :!: :!: :!:

Само ще ти кажа,че Милен НЯМА какво и пред кого да се доказва!!!!!Той вече спечели нашето доверие!
МИЛЕНЕ,ЧАКАМЕ ТЕ ОТНОВО НА АРМИЯТА!ЗАВИНАГИ ЕДИН ОТ НАС!



Докато има такива като тебе, никога няма да има силен ЦСКА, какъвто го желаем всички ние.
9 МАРТ 1230 Битката при Клокотница
"В лято 6738, индикт 3 аз, Иван Асен, в Христа Бога верен цар и самодържец на българите, син на стария цар Асен, излязох на война в Романия и разбих гръцката войска, а самия цар кир Теодор Комнин взех в плен."

Потребителски аватар
b0b1
Мнения: 468
Регистриран на: 31 юли 2010 23:36
Местоположение: София
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот b0b1 » 26 окт 2011 00:38

Как можеш да пишеш такива неща за човек, който извади ЦСКА от онази криза миналата година.Пишеш глупости, все едно някой ти плаща.

Потребителски аватар
Viktor4o_Rs
Мнения: 6597
Регистриран на: 25 сеп 2009 12:00
Местоположение: София
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот Viktor4o_Rs » 26 окт 2011 00:40

Милен Радуканов ви вдигна от нищото, спечели 2 купи с отбора ви, а сега сте неблагодарни, поне някои от вас ;) Той ми е един от симпатичните хора в ЦСКА и ще ревете много за него. Както виждате, ценят го фенове и на други отбори, това трябва да ви говори достатъчно :roll:
Изображение

Потребителски аватар
buhinho
Мнения: 111
Регистриран на: 15 ное 2008 21:37
Контакти:

Re: 6000 скандират „Радуканов!”

Мнениеот buhinho » 26 окт 2011 00:41

Извади отбора по простата причина, че нямаше накъде по-надолу! Който и да хване ЦСКА на 15то място след 7 мача, ще го закара до Европа! Такава е българската футболна действителност. А че не разбира от тактика и водене на мачове показа не един и 2 пъти. С потенциала на сегашния отбор ЦСКА трябва да маже,а не да се мъчи със Светкавица и Видима
... and You'll Never Wall Alone...


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта