Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 07 окт 2018 13:29

Изображение

Йозил не е в групата (не съм чул да има някаква контузия), Рамзи и Обамеянг са на пейката. Явно габонецът не е на 100% все пак. Центърът на защитата изглежда скандален и ми се струва, че със сигурност ще е интересно около и в нашето наказателно поле. :mrgreen: Джака ще е капитан.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 07 окт 2018 14:55

Дръпнахме се по-назад, започнахме с традиционните глупости отзад и напълно логично ни изравниха. Дано второто покажем по-добро лице, най-вече в защита.
Без битка няма победа!

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16773
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 07 окт 2018 14:55

За Йозил четох, че има някаква контузия в гърба.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15070
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 07 окт 2018 15:14

Гледам от ВП и съм доволен от видяното за 10 минути . Лаказет дали не влиза във формата на живота си !

Фулъм са симпатичен отбор и играят футбол . По-хубави дербита от лондонските няма ! 8-)
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15070
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 07 окт 2018 15:39

Голяма наслада , честита 9та поредна . 8-)

Йозил нещо не ми липса днес ! :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16773
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 07 окт 2018 16:03

Помните ли го ей този гол? :arrow:
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Bu6B0M_iU6g[/youtube][/offtopic]

Е, за мен днешният трети гол за нашите направо си го бие. :arrow:
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=35VL3BKR5qY[/youtube][/offtopic]

Мога да го гледам отново и отново и да не ми омръзне. Точно с него пречупихме домакините. Йозил и на мен не ми липсваше. Честно казано обаче така мислех и за Рамзи, докато не отбеляза гореспоменатото попадение. Отново доста трудна първа част и подчертано по-силна втора за нашите. Ако не друго, то поне почнахме редовно да бием по-непретенциозните отбори, включително навън, което е добра стъпка напред. През пролетта тези мачове си ги губехме и преди последния кръг нямахме и точица навън за първенството след Нова година. ;)
Последна промяна от Udoji90 на 07 окт 2018 16:10, променено общо 2 пъти.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 07 окт 2018 16:03

Това ли да очакваме вече? При труден мач - трудна победа с 1 гол. Когато играта върви - разгром.
Много добре изигран мач! Традиционно (много) по-силно второ полувреме. Кондиционно наш'те ми се видяха на много високо ниво. Това е играта,която искаме да гледаме от тук нататък. Време е вече да почнем да мечтаем и за победи срещу традиционно трудните противници от топ 6,което със сигурност ще ни намеси в голямата игра. Задминахме Шпорите в класирането. Да се надяваме,че че този сезон след кратко прекъсване ще можем пак да честваме saint totteringham's day. :)
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15070
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 07 окт 2018 16:08

Едно 0:0 или 1:1 чакаме на Анфилд , що да не мечтаем за трофея !

Трите големи н*гърчета в нападение респектират !
Изображение

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот hydetoshi » 07 окт 2018 16:11

Udoji90 написа:Помните ли го ей този гол? :arrow:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Bu6B0M_iU6g[/youtube]

Е, за мен днешният трети гол за нашите направо си го бие. Мога да го гледам отново и отново и да не ми омръзне. Точно с него пречупихме домакините. Йозил и на мен не ми липсваше. Честно казано обаче така мислех и за Рамзи, докато не отбеляза гореспоменатото попадение. Отново доста трудна първа част и подчертано по-силна втора за нашите. Ако не друго, то поне почнахме редовно да бием по-непретенциозните отбори, вклчюително навън, което е добра стъпка напред. През пролетта тези мачове си ги губехме и преди последния кръг нямахме и точица навън за първенството след Нова година.

Аз такива голове ги наричам "Гол Арсенал" - запазена марка,която никой друг отбор не може да копира. Другите може и да вкарат някой подобен гол,но в колекцията на Арсенал този тип голове са неизброими. Смятах го за плод на работата на Венгер,който караше играчите да атакуват с подобни комбинации,но явно нещата продължават и при Емери.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 07 окт 2018 21:16

Аз гледах до около 60-тата минута и явно съм изтървал най-доброто от мача :x Въпреки гола, който получихме в много неприятен момент, през второто полувреме сме реагирали адекватно. Иначе за титла според мен е несериозно да говорим, за мен място в топ 4 и заздравяване на защитата (и като цяло играта в защита) биха били приемлив резултат през този сезон. Голът на Рамзи е много хубав (може би един от головете на сезона във ВЛ), но този на Джак си остава истинска класика и на мен повече ми харесва. Тогава защитниците просто не разбраха какво стана и гледаха като онемели, не случайно попадението беше избрано за гол на сезона. Иначе нека и аз се включа с един т.нар. от hydetoshi "Гол Арсенал", макар и не толкова зрелищно изработен, но с ювелирен завършек :arrow:
[offtopic][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=IqC2Nu3y8Rw[/youtube][/offtopic]

[offtopic]Сигурно вече ви писнах с моето мнение :mrgreen: , но понеже стана дума за Йозил, само да кажа, че на мен хич не ми липсва, дори напротив - според мен играем много по-добре без него. Не виждам с какво Мкхитарян се представи по-зле от него днес (поне от това което аз гледах).[/offtopic]
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта