В Уигън избухнаха: ФА се страхува от Манчестър Юнайтед

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Gary Shaw
Мнения: 1489
Регистриран на: 08 окт 2010 16:12
Контакти:

В Уигън избухнаха: ФА се страхува от Манчестър Юнайтед

Мнениеот Gary Shaw » 01 мар 2011 12:56

Президентът на Уигън Дейв Уилън избухна след вчерашното решение на Футболната асоциация на Англия да не наказва нападателя на Манчестър Юнайтед Уейн Рууни за удар с лакът срещу халфа на Уигън Джеймс Макарти.
"Посланието, което ФА праща с това решение, е ужасно. Има нещо много грешно, когато национал като Рууни прави нещо подобно, ясно като бял ден, и въпреки това се измъква безнаказано. Ако ставаше дума за който и да е друг клуб или играч, можете да заложите живота си, че той щеше да бъде изгонен. Но явно съдиите се плашат от думите "Рууни" и "Юнайтед". На Манчестър Юнайтед им е позволено да се измъкват с неща, за които нас, останалите, ни наказват. Не може да има едни правила за един клуб и други за другите. Не ме интересува, че според ФА полученият пряк свободен удар е достатъчен. Те, както и всички други, знаят, че справедливостта не възтържествува. Във ФА ги е страх да накажат Рууни и клуба му", не скри разочарованието си от решението шефът на Уигън.

Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 45600
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: В Уигън избухнаха: ФА се страхува от Манчестър Юнайтед

Мнениеот rhaegar » 01 мар 2011 13:24

Добро утро, това изобщо не е от вчера. Защо на Роналдо продължаваха да му свирят фалове и дузпи въпреки безкрайните симулации, за които всички знаеха? Защо Рууни нито веднъж не е изгонен за обаждане срещу съдия? Ако бяха други футболисти, в други отбори, всички тези неща щяха да са свирени.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

daniel875
Мнения: 7527
Регистриран на: 28 юни 2009 21:58
Контакти:

Re: В Уигън избухнаха: ФА се страхува от Манчестър Юнайтед

Мнениеот daniel875 » 01 мар 2011 14:32

И после феновете на Юнайтед ще говорят за справедливост. Много смешно наистина. Ако имаше справедливост, този сезон този отбор не трябваше да е в четворката и това го казвам, без да се заяждам, както много хора може би ще си помислят. Колко мача, когато бяха в пасив, имаше съдийски аванти, ами след това. И нека привържениците им не ми казват, че дори и да им махнели точките, пак щели да бъдат първи. Да гледат внимателно спорните ситуации, в колко мача бяха и тогава ще видят, че изобщо нямаше да са в четворката даже. Много е лесно да казваш - да помогнаха ни, но и без това нали пак щяхме да сме първи. Това ако има равнопоставенот, изобщо нямаше да е сигурно. Още по - сигурно е, че миналата година изобщо нямаше да се стигне до това Ливърпул да дава на Челси, ако Юнайтед не бяха толкова нагло бутани и се разбирали със сума отбори преди мачовете им. Това е грозно. Това е много грозно. Отвратително. Точно затова хората се отвращават от футбола и ще се отвращават, защото парите разбиха всичко. Те винаги са били в играта, но с все по - голямото им нарастване нещата са напълно обърнати с краката нагоре.
"Реал", "Милан", "Ливърпул", "Байерн", "Аякс" - НАЙ - ВЕЛИКИТЕ!

Потребителски аватар
DmG
Мнения: 3192
Регистриран на: 07 фев 2010 18:07
Контакти:

Re: В Уигън избухнаха: ФА се страхува от Манчестър Юнайтед

Мнениеот DmG » 01 мар 2011 15:12

http://www.youtube.com/watch?v=5dhF6bE5F7s
Този във синьо тръгва към Руни ! Ясно се вижда , че търси сбъсак съм играча на Манчестър Юнайтед . Може и да заслужава жълт картон , но онези от Уигън да не се правят на ангелчета .

teammember
Мнения: 176
Регистриран на: 29 сеп 2010 12:41
Контакти:

Re: В Уигън избухнаха: ФА се страхува от Манчестър Юнайтед

Мнениеот teammember » 01 мар 2011 15:18

Абсолютно 100% подкрепям ....ФА не наказва Манчестър Юнайтед...и реферите им пускат много аванти!!

Потребителски аватар
MagicMoments
Мнения: 5900
Регистриран на: 08 яну 2011 16:09
Местоположение: Sofia Town
Контакти:

Re: В Уигън избухнаха: ФА се страхува от Манчестър Юнайтед

Мнениеот MagicMoments » 01 мар 2011 15:30

Е тия селяни от Манчестър знаят само да мамят.Нищо изненадвашо от решението на Fa. :cry:
Ако не можеш да ПОДКРЕПЯШ любимия си отбор ,когато ГУБИ,не го ПОДКРЕПЯЙ ,когато ПОБЕЖДАВА.
[wrapimg=]http://www.img-share.eu/f/images/267/Rusev-champagneJPGm8YSXUt.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
drogooo
Мнения: 669
Регистриран на: 23 май 2009 19:17
Местоположение: Basel
Контакти:

Re: В Уигън избухнаха: ФА се страхува от Манчестър Юнайтед

Мнениеот drogooo » 01 мар 2011 16:18

Айде калъфите по-горе да вземат да искарат в кой мачове и кога точно е имало "аванти","негонене",спестени картони за Юнайтед.
Щот видиш на сополанковците им пуснали два мача в vbox-a и справедливост,незнам си 'кво.
Парите били разваляли ... ко говориш.Пии си апчето бре,те тогава Чесли и Сити трябваше да водят с по 15т. аванс
ИзображениеИзображение

insp1r3
Мнения: 4
Регистриран на: 20 сеп 2009 18:43
Контакти:

Re: В Уигън избухнаха: ФА се страхува от Манчестър Юнайтед

Мнениеот insp1r3 » 01 мар 2011 19:59

Предимно чета в този форум и избягвам да пиша, защото не ми се занимава с безмислени спорове.
Но ми стана интересно след като твърдиш, че
daniel875 написа: ...Юнайтед не бяха толкова нагло бутани и се разбирали със сума отбори преди мачовете им.

имаш ли доказателство? Защото един ще-годе интелигентен човек, когато твърди нещо има и факти черно на бяло, които подкрепят неговото твърдение - доказателства, а аз не виждам ти да представяш доказателства как Манчестър са се разбирали "със сума отбори". Или може би си присъствал на уговорките?

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: В Уигън избухнаха: ФА се страхува от Манчестър Юнайтед

Мнениеот ivo77 » 01 мар 2011 20:36

Айде изяжте се от яд... Ще ни подкрепят ако трябва..във ФА знаят кой трябва да стане шампион... :lol:

Потребителски аватар
karaivanovd
Мнения: 18
Регистриран на: 22 дек 2010 17:47
Контакти:

Re: В Уигън избухнаха: ФА се страхува от Манчестър Юнайтед

Мнениеот karaivanovd » 01 мар 2011 20:42

drogooo написа:Айде калъфите по-горе да вземат да искарат в кой мачове и кога точно е имало "аванти","негонене",спестени картони за Юнайтед.
Щот видиш на сополанковците им пуснали два мача в vbox-a и справедливост,незнам си 'кво.
Парите били разваляли ... ко говориш.Пии си апчето бре,те тогава Чесли и Сити трябваше да водят с по 15т. аванс



1+


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта