1/8 финал на ШЛ

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот MORSKI » 03 яну 2009 22:16

LordVOODOO написа:
MORSKI написа:Бензема,няма да ходи при вас,спокойно на 90% ще отиде в Реал,коеот е добре за нас ;)


Оки, нека е така. Но без да се заяждаш кажи ми на кого на мястото ще играе? Ок сега Нистелрой е контузен, но вярвам, че ще се възстанови и че ще се върне в големият футбол жаден за успехи. Отделно имате и Хунтелаар. А не вярвам да пратят Раул на скамейката. Така че кажи ми реално на чие място ще го пускате да играе? Виждаш ли - ето тази ваша политика ме дразни. Той не ви трябва, но ще го купите, за да са по-слаби Лион и ако евентуално догодина ви се падне да играете срещу тях в ШЛ да ви е по-лесно, а не защото ви трябва като футболист!
Барселона е на ясно, че в момента и да го купят, че не могат да го пускат да играе, защото няма място за него на терена и не искат да му хабят таланта като го държат на скамейката. Защо и вие не можете да го проумеете това нещо?!

Друг е въпроса, че Бензама няма да го купите. Веднъж, че клаузата му по разтрогването на договора му с Лион е 100 милиона евро и веднъж за това, че Калдерон сам си призна, че не може да доведе Бензама в отбора ви, защото има уговорка м/у Барса и Лион Бензама да премине при каталунците през 2010 - та година!


Виж сега 1 на анс ни трябва в момента,защото макар и умопомрачителни 12 точки футбола си е футбол,не се знае,винаги Реал е сикал да е шампион.
2: В момнета нямаме Нистелрой,а Хунтелаар с Раул не се знае как ще си паснат. Плюсч,е Раул ми е най-любим футболсит,но в момента не е в най-добрата си форма.
3:Предизборно(Калдерон ще не ще трябва да замазва очите на феновете)
4: Нека не забравяме,че винаги е по-добре да има резервни варианти,а за отбор като нашият е задължителна дългата скамейка. Виж в момента като с еизпоконтузи половината отбор,няма кой да ги замести и оп криза,
Така,че на нас Бензема при всяко положение,ще ни е нужен. Иначе това за Лион беше голяма глупост.Ми то при това положение всяка сделка между който и да е блио отбор е за да се остлаби другият :D Айде помисли малко каква глупост каза :idea:

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот LordVOODOO » 03 яну 2009 23:51

Морски ще ти отговоря само на точките, по които имам какво да кажа:

2. Добре де тогава Хунтелаар за какво го купихте? Ей така да дадете 20 милиона евро, защото имате много пари ли? Ще ти напомня, че Реал изтегли заем от 100 милиона евро за покупка на играчи, значи, не сте много добре финансово. И понеже Хунтелаар можело да не се напасне... ми по тая логика купете си 10 нападетеля за по 20-30 милиона бройката все един ще си пасне! - баси тъпата логика! А и каква е гаранцията, че точно Бензама ще пасне на играта на Реал и в частност на Раул??? А и в крайна сметка, който и нападател да купите той ще трябва да се напасва към отбора ви, а не целият отбор да се напасва по един играч. ;)

3. Ок това е практика на повечето президенти в Испания. Но дали вашите сосиос ще се зарадват на факта, че Калдерон ще ги вкара в яки дългове??? Още повече, че вече се изръсихте 20 милиона евро за нападател.

4. Няма лошо в дългата скамейка, стига на нея да няма играчи за по 100 милиона евро!!! Нали се сещаш колко глупаво ще е това? Просто ще е смешно, медиите и феновете ще изядът Калдерон жив, ако направи нещо такова! Все пак евентуалният трансфер на Бензама ще стане лятото, а не сега! Е ок де, ама тогава ще е излишен, защото Нистелрой ще се е възстановил.
А колкото до това, което казах за Лион - о да това е политика на Реал! Да изкупуват най-добрите играчи на противника си, за да им е по-лесно срещу същият този противник после! Както и да го гледаш нямате нужда от Бензама и ти обясних защо. Ако го купите това ще е чак на лято, а тогава Нистелрой ще е възстановен и няма да имате място в отбора си за него, а никой няма да хвърли 100 милиона евро за играч, който да сложи на скамейката!
А ако не се сещаш защо няма да купите сега Бензама ще ти кажа - защото не можете да го картотекирате в УЕФА съответно няма да можете да го използвате в ШЛ, защото Бензема вече игра в ШЛ с екипа на Лион. А ако ще се ръсите 100 милиона само заради вътрешното първенство, където битката за титлата е почти решена... ддз смешно е!
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот MORSKI » 04 яну 2009 21:15

LordVOODOO написа:Морски ще ти отговоря само на точките, по които имам какво да кажа:

2. Добре де тогава Хунтелаар за какво го купихте? Ей така да дадете 20 милиона евро, защото имате много пари ли? Ще ти напомня, че Реал изтегли заем от 100 милиона евро за покупка на играчи, значи, не сте много добре финансово. И понеже Хунтелаар можело да не се напасне... ми по тая логика купете си 10 нападетеля за по 20-30 милиона бройката все един ще си пасне! - баси тъпата логика! А и каква е гаранцията, че точно Бензама ще пасне на играта на Реал и в частност на Раул??? А и в крайна сметка, който и нападател да купите той ще трябва да се напасва към отбора ви, а не целият отбор да се напасва по един играч. ;)

3. Ок това е практика на повечето президенти в Испания. Но дали вашите сосиос ще се зарадват на факта, че Калдерон ще ги вкара в яки дългове??? Още повече, че вече се изръсихте 20 милиона евро за нападател.

4. Няма лошо в дългата скамейка, стига на нея да няма играчи за по 100 милиона евро!!! Нали се сещаш колко глупаво ще е това? Просто ще е смешно, медиите и феновете ще изядът Калдерон жив, ако направи нещо такова! Все пак евентуалният трансфер на Бензама ще стане лятото, а не сега! Е ок де, ама тогава ще е излишен, защото Нистелрой ще се е възстановил.
А колкото до това, което казах за Лион - о да това е политика на Реал! Да изкупуват най-добрите играчи на противника си, за да им е по-лесно срещу същият този противник после! Както и да го гледаш нямате нужда от Бензама и ти обясних защо. Ако го купите това ще е чак на лято, а тогава Нистелрой ще е възстановен и няма да имате място в отбора си за него, а никой няма да хвърли 100 милиона евро за играч, който да сложи на скамейката!
А ако не се сещаш защо няма да купите сега Бензама ще ти кажа - защото не можете да го картотекирате в УЕФА съответно няма да можете да го използвате в ШЛ, защото Бензема вече игра в ШЛ с екипа на Лион. А ако ще се ръсите 100 милиона само заради вътрешното първенство, където битката за титлата е почти решена... ддз смешно е!



Еми то по тази логика,да не бяха взимали Диара и Хунтелаар,заото само един от тях могат да изпозлват в лигатаТова за политиката на Реал си е твое мнение всеки има право на менние,но няма обоснованост и в моите очи звучи смешно.
Не знам нашите сосиос как ще погледнат на нещата,но Бензема ни е нужен сега,не може д аимаш само 2 ма нападатели,и да ти се налага да прехвърляш игуаин като централен в 99% от мачовете,или да разчиташ само на Робен,ми не става.За Нистелрой,той,че ще се върне,ще се върне,ама ще му трябва доста време да влезе във форма,я влезе,я не.Пък и отй е на 32 сега,изобщо не е млад.....
Ще трябва да се напасне,да ама докато свикнат и се провери кой от тях става и кой не,няма никакъв проблем Рамос да ги редува както редува Бенитес примерно.
Полека ще се разбере кой става и кой не,за мен и двамата имат бъдеще в Реал,но ако някой от тях с еконтузи,другият ще го замени.
Не можеш да ме убедиш,че е в наш минус да закупим Бензема,друг е въпроса,доколко той ще играе добре при нас,,,,
Освен това,на нас спешно ни трябва нов зашитен вал,тоиз не мяза на нищо :idea:
:D

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот LordVOODOO » 05 яну 2009 11:48

С последното съм напълно съгласен! Трябва ви нов защитян дял, но тогава да се влагат пари в защитници, а не в нападатрели.
За Бензема взимайте го, ако имате излишни пари, но наистина не вярвам да ви трябва. Времето ще покаже кой крив, кой прав. :) А като говориш за вашите нападатели забелязвам, че всеки път забравяш едно име - Савиола? Защо го взехте от нас, ако няма да го използвате? Заека е много добър нападател, само трябва да получава шанс за изява. Той е един от най-големите аржентински таланти, но двата испански гранда го прецакаха! В Барса получаваше шанс за изява основно при Ван Гаал, при Рийкард беше смъртна резерва и ни напусна, но и при вас е смъртна резерва. А все пак говорим за нападател, който струваше 35 милиона долара, когато играеше редовно за Барса при Ван Гаал!!! Иначе прав си, че Нистелрой е на възраст, но виж само отбора на Милан от преди 2-3 години. Средната възраст на отбора бе доста над 30, но отбора газеше най-вече в ШЛ! Възраст = опит, а в ШЛ ти трябва много опит, не само млади момчета, които да тичат. ;)
И пак обратно на Бензема... както вече казах, и да го вземете това ще е лятото, а не сега, защото не можете да го картотекирате за ШЛ.
Абе като се замисля вие имате 5 нападателя: Раул, Игуин, Нистелрой, Хунтелаар и Савиола! 100% ще имате някоя млада надежда в школата..., така че ддз 100 милиона евро ми се виждат прекалено много, но не решавам аз, а Калдерон. :)
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот MORSKI » 05 яну 2009 15:19

LordVOODOO написа:С последното съм напълно съгласен! Трябва ви нов защитян дял, но тогава да се влагат пари в защитници, а не в нападатрели.
За Бензема взимайте го, ако имате излишни пари, но наистина не вярвам да ви трябва. Времето ще покаже кой крив, кой прав. :) А като говориш за вашите нападатели забелязвам, че всеки път забравяш едно име - Савиола? Защо го взехте от нас, ако няма да го използвате? Заека е много добър нападател, само трябва да получава шанс за изява. Той е един от най-големите аржентински таланти, но двата испански гранда го прецакаха! В Барса получаваше шанс за изява основно при Ван Гаал, при Рийкард беше смъртна резерва и ни напусна, но и при вас е смъртна резерва. А все пак говорим за нападател, който струваше 35 милиона долара, когато играеше редовно за Барса при Ван Гаал!!! Иначе прав си, че Нистелрой е на възраст, но виж само отбора на Милан от преди 2-3 години. Средната възраст на отбора бе доста над 30, но отбора газеше най-вече в ШЛ! Възраст = опит, а в ШЛ ти трябва много опит, не само млади момчета, които да тичат. ;)
И пак обратно на Бензема... както вече казах, и да го вземете това ще е лятото, а не сега, защото не можете да го картотекирате за ШЛ.
Абе като се замисля вие имате 5 нападателя: Раул, Игуин, Нистелрой, Хунтелаар и Савиола! 100% ще имате някоя млада надежда в школата..., така че ддз 100 милиона евро ми се виждат прекалено много, но не решавам аз, а Калдерон. :)


ЗА заека си прав,голям талант беше,и когато го вкарат,не играе зле,но Шустер,определено не го харесваше. Да видим сега Рамос,но не знам,той и заека не знае длаи иска да играе,твърдеше,че му се оставало,после искаше трансфер,бе нещо като Робиньо(най-голямата ни грешка беше,че го продадохме).
И заека ще свърши така.
За опита си прав,но Нисетлрой се контузи точно там където се беше контузил 2000 мисля,много лоша контузия. На тази възраст всяка контузия крие огромни рискове,пък и както ти казах,той,че е опитен е,обаче вече нен е същото острие както и Раул......

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот LordVOODOO » 05 яну 2009 20:35

За Нистелрой не си прав. Контузи му се другото коляно, но контузията е същата като тази, за която говориш. :(
А за заека нормално е да иска да напусне отбора, след като не получава шанс за изява. Той затова и напусна нашият отбор. :( Всеки играч иска да играе, а не да търка скамейката. И когато треньорите се сменят един след друг и все не получаваш шанс нормално е да искаш да си тръгнеш. Дано Рамос се сети да използва таланта му. В последният мач, в който игра за вас Хетафе - Реал 3:1, точно той вкара гола за вас. ;) При Робиньо ситуацията бе по-друга. Каквото и да казва той при него всичко опираше до пари - просто е алчен до безобразие! (нещо типично за много от бразилците)
Изображение

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот mormona » 11 яну 2009 23:39

Какво толкова за Бензема , Барселона сега се гласи да купува уж Д.Вия.Казвам "уж" понеже по медиите сякакви информации се въртят.Така ще има Барселона- Анри , Меси ,Ето'о,Гудйонсен,Боян и Вия ако го купят де.Стават 6 нападателя.За схема 4-3-3 всеки мач това е супер.Мачве за купата за първенство в Европа... и все пак някои ще трябва да е резерва.Което е гадно както и да се погледне.В Юнаитед недоволстващи има например играч като Тевез търка пеикта ,и то там има още повече мачове от Испания.Игае що годе редовно и въпреки всичко , иска да е титуляр като миналия сезон. Относно замзването на очите - Реал се приказваше , че може да купи и К.Роналдо като политика на новия президент , които при спечелване на първия си мандат довел в Реал - Фиго.Мисълта ми е че и Реал има нападатели доста Раул , Хунтелар, Хигуаин , Нистелрои , и някои младок ако измакнат от някаде... Докато не видя Вия с червено синята фанелка , или Бензема с нея или тази на Реал не считам нищо за сигурно.То ако Реал беше собственост на арабите в Сити сигорно щяха да се извадят към половин милион за Роналдо , Бензема и Рибери и можеби Кака .... многото звезди обаче не правят , звезден отбор със много победи . Когато в Реал бяха Роналдо , Фиго , Бекъмп , Зидан ... още си спомням отчаяните физиономии на защитниците им . Засажеление само звезди не носят победи , същите са и Холандците - Снаидер , Робен , Хунтелар , Нистелрои , Ва дер Варт...преди със ван Бронхорст , Стам , Клуиверт, Макаи - всички те никакви успехи не постигнаха с национални на Холандия - само звезди а като игра ги няма хич. ;)
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот LordVOODOO » 12 яну 2009 22:24

За едно си прав - много звезди на едно място не водят до нищо добро! Винаги е било по-добре най-голямата звезда на отбора да е колектива на момчетата, но това в днескашните маркентилни времена няма как да стане. :(
За Вия има резон в привличането му. На лято от отбора изхвърчат Ейдур и най-вероятно Боян, говори се, че и Анри ще се връща на острова, така че ще останем само с Меси и Ето'О - крайно недостатъчно за отбор като нас. Но ще поживеем и ще видим. Не вярвам Валенсия да продадът най-добрите си играчи на други отбори в Испания! По-скоро ще ги пратят в Англия или Италия (стига някой да ги иска и да може да ги плати де).

А за Бензема наистина трябва да се изчакаме и да видим какво ще стане. Практика е да се спекулира с имената на най-добрите играчи. :)

П.П. Пич пишеш трагично, поне научи как се пишат правилно имената на футболистите! ;) - това не е заяждане с теб.
Изображение

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот mormona » 18 яну 2009 13:21

LordVOODOO написа:За едно си прав - много звезди на едно място не водят до нищо добро! Винаги е било по-добре най-голямата звезда на отбора да е колектива на момчетата, но това в днескашните маркентилни времена няма как да стане. :(
За Вия има резон в привличането му. На лято от отбора изхвърчат Ейдур и най-вероятно Боян, говори се, че и Анри ще се връща на острова, така че ще останем само с Меси и Ето'О - крайно недостатъчно за отбор като нас. Но ще поживеем и ще видим. Не вярвам Валенсия да продадът най-добрите си играчи на други отбори в Испания! По-скоро ще ги пратят в Англия или Италия (стига някой да ги иска и да може да ги плати де).

А за Бензема наистина трябва да се изчакаме и да видим какво ще стане. Практика е да се спекулира с имената на най-добрите играчи. :)

П.П. Пич пишеш трагично, поне научи как се пишат правилно имената на футболистите! ;) - това не е заяждане с теб.


Не си ме цитирал , за мене ли става дума? :?: :?: :?: :?:
Ням проблем , това да мие грижата.Разбрал си за кои играчи говоря. ;) ;) Сичко е редовно,само да бие Барселона , а иначе толкова неграмотници има в държавата... не че това ме оправдава де но все пак, кто гледам как пишат темите в ГОНГ, любимия ми сат и преди радио но все пак чета всякатема с по една правописа грешка .Но това нее тема на тоя разговор.Мерси за предупреждението.Знам трябва да се пише превилно , и бързината не е оправдание, обаче аз пиша от работата, и е наистина доста натоварено вповечето моменти , и когато мога се включвам и гледам да напиша сичо което мисля за около 3-4 мин. затова понког направо "ШЛЯПМ" по клавиатурата. :)
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: 1/8 финал на ШЛ

Мнениеот LordVOODOO » 19 яну 2009 23:41

Мормона не те цитирах, защото писах след теб. ;)
Знам какво е да се бърза, ама понякога трудно се разбира какво искаш да кажеш. ;)
Изображение


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта