ПЛОВДИВ, Дончо ДОНЕВ, 20 Август 2010; 09:33
Капитанът на Локомотив Здравко Лазаров обяви, че отборът има сили да изпълни поставената преди началото на сезона цел за влизане в челната тройка и участие в евротурнирите догодина. Известният с прозвището Електричката нападател заяви това при връчването на наградата за Футболист №1 на III кръг в А група. Лазаров вкара безценното единствено попадение за черно-белите срещу Сливен, с което отнесе трите точки на Лаута. За него гласуваха 10 специалисти от 22-мата, поканени да дадат своя вот. Втори остана Георги Андонов от Черноморец с шест гласа, а четворката допълниха Герасим Заков и Траян Дянков с по три вота.
Електричката влезе в историята на анкетата, като печели наградата с три различни отбора Славия, ЦСКА и Локомотив. "Тази награда е дело на целия отбор на Локомотив и сега се възползвам от възможността да благодаря на съотборниците си", заяви бившият национал, който участва на Евро 2004. "Надявам се занапред все по-млади момчета да са на това място и да получават награди. Отборът ни тръгна добре, за което съм изключително радостен. Преди сезона ръководството обяви, че целта пред отбора е да се бори за евроквота. Правихме сметки с Христо Бонев след първите три кръга да спечелим девет точки, за съжаление не се получи, но е радващо, че сме на първо място", сподели Здравко Лазаров.
Той коментира и предстоящия мач срещу Литекс, в който черно-белите излизат от позицията на лидер във временното класиране в А група: Амбицирани сме да победим Литекс в следващият кръг и да запазим първото си място. Без Ивелин Попов отборът на Литекс изглежда коренно различно и се надявам да се възползваме от това. Мисля, че неговото отсъствие ще се отрази лошо на съперниците ни. Радвам се, че преминах в отбора на Локомотив Пловдив. Преди да го направя, ми минаваха мисли да сложа край на кариерата си, но сега не мисля за това. Мисля, че мога да играя още поне две години без проблем.
http://marica.bg/show.php?id=33111
Електричката: Имаме сили за тройката
Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist
- Пловдив1926
- Мнения: 6998
- Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
- Местоположение: Пловдив
- Контакти:
Електричката: Имаме сили за тройката
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]
- JohnnieWalker
- Мнения: 3373
- Регистриран на: 11 сеп 2008 07:42
- Контакти:
Re: Електричката: Имаме сили за тройката
Смятам, че е много рано да говорим за крайно класиране...
- TSHABALALA
- Мнения: 461
- Регистриран на: 15 юни 2010 09:54
- Контакти:
Re: Електричката: Имаме сили за тройката
+1JohnnieWalker написа:Смятам, че е много рано да говорим за крайно класиране...
плюс това доста претенденти станаха пък и Локо за съжаление не е показало някаква супер игра.
С Литех ще се види.
- Пловдив1926
- Мнения: 6998
- Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
- Местоположение: Пловдив
- Контакти:
Re: Електричката: Имаме сили за тройката
Дамм, срещата с Литекс се очертава като мача на истината...
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]
Re: Електричката: Имаме сили за тройката
Може би искал да каже че имат сили за тройка
Типично по БГ, от Левски вече станаха шампиони, цска изпадна, Локо са в тройката абе направо да спират първенството, класирането е ясно. Не минаха ли само три кръга ? 


- Пловдив1926
- Мнения: 6998
- Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
- Местоположение: Пловдив
- Контакти:
Re: Електричката: Имаме сили за тройката
Неутрален написа:Може би искал да каже че имат сили за тройкаТипично по БГ, от Левски вече станаха шампиони, цска изпадна, Локо са в тройката абе направо да спират първенството, класирането е ясно. Не минаха ли само три кръга ?
Aко може да го спреш първенството да завърши така, кажи какво пиеш само

[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]
Re: Електричката: Имаме сили за тройката
Темата е за интервюто на Здравко Лазаров, в което казва, че имат поставена цел - евротурнирите и той смята, че целта е постижима, като се има в предвид с какви играчи разполага отбора. Наистина е твърде рано да се правят всякакви прогнози, защото както знаем в България всичко е възможно и до последния момент няма да е ясно, кой ще е първи, кой ще е в Европа и кой ще изпада. Да се надяваме, че предстои интересно първенство с хубави мачове. А това, че Локомотив Пловдив е на първо място в момента не значи нищо, единствено вярвам, че ще помогне за самочувствието на играчите и те ще дадат всичко от себе си за да останат на товя място по-дълго. Най-добре още 27 кръга
))

L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe
Кой е на линия
Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта