Ще уволнят ли Павел Дочев при загуба днес?

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

tacinho87
Мнения: 30
Регистриран на: 16 юни 2010 11:47
Skype: hristo_tatsinski
Контакти:

Ще уволнят ли Павел Дочев при загуба днес?

Мнениеот tacinho87 » 08 авг 2010 22:05

Според мен 90+%. Най-вероятният нов наставник би бил Ангел Червенков.
Според мен проблема не е в Дочев, а в играчите които са му дали, но това е друга тема.

Потребителски аватар
maximalniq
Мнения: 1513
Регистриран на: 06 апр 2009 17:38
Skype: maximalniq04
Местоположение: Добрич
Контакти:

Re: Ще уволнят ли Павел Дочев при загуба днес?

Мнениеот maximalniq » 08 авг 2010 22:10

Той пък Ангел Чевренков ще приеме... С тези футболисти какво ще прави, ще ги учи на футбол ли? Футболистите ви са проблема на треньора.
Изображение

Потребителски аватар
deepblue1963
Мнения: 3458
Регистриран на: 30 окт 2009 23:22

Re: Ще уволнят ли Павел Дочев при загуба днес?

Мнениеот deepblue1963 » 08 авг 2010 22:15

А кой ще уволни футболистите на ЦСКА?
ТАМ, ПОД СИНЬОТО НЕБЕ, ПОД СВЕТЛИНИТЕ НА ГЕРЕНА, БУШУВА СИНЬОТО МОРЕ, ПРИТИХВА ЦЯЛАТА ВСЕЛЕНА!

Потребителски аватар
storm
Мнения: 10681
Регистриран на: 16 авг 2008 15:41
Skype: juventinec91
Местоположение: Габрово
Контакти:

Re: Ще уволнят ли Павел Дочев при загуба днес?

Мнениеот storm » 08 авг 2010 22:18

deepblue1963 написа:А кой ще уволни футболистите на ЦСКА?

Добър въпрос :)
[wrapimg=]http://www.forzajuve.ru/images/stories/news17/115.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
blue SASHO77
Мнения: 467
Регистриран на: 07 дек 2009 10:28
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ще уволнят ли Павел Дочев при загуба днес?

Мнениеот blue SASHO77 » 08 авг 2010 22:20

Както винаги в БГ не се оставя човек да поработи 1-2-3 месеца,да докаже става ли не става ли, пак тогава да си ходи. Са, друг е проблема в чорбата,титани ли са великани ли са- не разбират от футбол!!! Сергей- гей и Гоце им натресоха футболен клуб в ръцете и сега гледаме сейра!!! А иначе по въпроса- 1000%!
САМО ЛЕВСКИ

Потребителски аватар
Mussolini
Мнения: 351
Регистриран на: 13 сеп 2009 11:52
Контакти:

Re: Ще уволнят ли Павел Дочев при загуба днес?

Мнениеот Mussolini » 08 авг 2010 22:25

Според Дочев е добър треньор и ЦСКА само ще изгуби, ако го махнете.Не виждам какво може да не ви харесва у Дочев.Играчите просто са някакви бездушници.

tacinho87
Мнения: 30
Регистриран на: 16 юни 2010 11:47
Skype: hristo_tatsinski
Контакти:

Re: Ще уволнят ли Павел Дочев при загуба днес?

Мнениеот tacinho87 » 08 авг 2010 22:26

Аз съм фен на Ливърпул, не на ЦСКА :Д

Според мен проблемът им е най-вече в управлението, трансферите на Костадинов не струват засега. А титаните ще се опитат да залъжат феновете с треньорска смяна, както обикновенно...
Интересно ми е защо не пускат Томи Костадинов, мн искам да го видя това момче. Спас Делев нищо не играе пак, този сезон е мн зле...

Потребителски аватар
CSKARCHETO-BS
Мнения: 1105
Регистриран на: 08 сеп 2009 21:40
Контакти:

Re: Ще уволнят ли Павел Дочев при загуба днес?

Мнениеот CSKARCHETO-BS » 08 авг 2010 22:33

Как може да оставите на стадиона да има 300 човека публика :?: Относно Дочев невиждам за какво трябва да го махнат след като един взет футболист не е одобрен от него а от костадинов

skman
Мнения: 63
Регистриран на: 03 авг 2010 14:04
Контакти:

Re: Ще уволнят ли Павел Дочев при загуба днес?

Мнениеот skman » 08 авг 2010 22:34

Не е виновен Дочев. Главния виновник е Костадинов. Да не му давам определения за да не ям бана пак, но той е главния виновник. Той не гледа да се вземат футболисти които ще свършат работа на тима, а взема аматьори които и за В група не са. Ако ще се маха някой нека махнат Костадинов и да вземат ако ни трябва спортно технически директор примерно Ангел Бончев. Поне той е доказал, че става за тази позиция. Друг добър вариант е Вальо Михов. Така и така Спортно технически директор взема решениета. Поне ако е някой от горните двама няма да се бърка в работата на Дочев.

Потребителски аватар
Sofiaatowern
Мнения: 421
Регистриран на: 10 сеп 2009 21:28
Контакти:

Re: Ще уволнят ли Павел Дочев при загуба днес?

Мнениеот Sofiaatowern » 08 авг 2010 22:36

По-актуалният въпрос ще е формулиран с футболистите, не с треньора! Този треньор лично ми направи добро впечатление, че единствено той само (май) не коментира съдиите, и даже кажа, че решенията са си тяхни. Харесвам такова мислене, дано му се даде шанс. Иначе колкото повече падът конкурентите ни - толкова по-добре. Сега остава утре Левски да си свърши работата утре, и всичко ще е тип-топ. :)


LSFC 1914 написа:айде чорбари къде сте :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ти освен да се заяждаш и да обиждаш хората без да са ти направили нищо, друго можеш ли, това не ти прави добра услуга, или пич, а напротив - това е признак за ниската ти култура и първите седем годинки.. Ама то като ти вляза в профилчето и видя "bitefight" ми се изяснява всичко за теб, като ясно небе, и те асоциирам с братовчеда дето е на 8-9 годинки (и играе тази игра? :lol: :lol: ). :lol:
Последна промяна от Sofiaatowern на 08 авг 2010 22:37, променено общо 1 път.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта