Берое се завръща към добрите времена.......

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
greenlandia
Мнения: 1792
Регистриран на: 20 дек 2009 16:59

Берое се завръща към добрите времена.......

Мнениеот greenlandia » 29 мар 2010 22:08

Един страхотен материал за Берое от UEFA,com

Берое се завръща към добрите времена при Илиев

Илиан Илиев сподели пред UEFA.com, че положителното мислене, потенциала, добрите крила и финансовата стабилност са помогнали на Берое за връщането във форма в българската футболна лига.

Докато се подготвят да посрещнат ЦСКА (София) в четвъртфиналите за Купата на България в сряда Илиан Илиев каза на UEFA.com, че беройци процъфтяват след като са получили възможността "да се концентрират изцяло на работата на терена", необременени от финансовите грижи.

Берое, шампионът на България от 1986 година, е побеждавал Ювентус, Атлетико (Билбао) и Фенербахче в турнирите на УЕФА, но последните десетилетия не бяха толкова блестящи. Сега нещата вървят във възходяща линия. След влизането в "А" група през този сезон беройци се радват на успехите си над първите два тима в класирането Литекс (Ловеч) и Локомотив (София) у дома и победата над шампиона Левски като гост.

Берое е на осмо място в класирането и сега има прилична възможност за успех в Купата ако успее да победи ЦСКА, след като Литекс, Локо и Левски отпаднаха от надпреварата. "Имаме много добри резултати у дома през този сезон и вярваме, че можем да преодолеем и това препятствие", каза Илиев пред UEFA.com.

Илиев вече се справи с някои сериозни трудности след отпадането на неговия отбор през 2008 година. "Обещах да ги върна сред най-добрите", откровеничи той. "Беше много трудно през последния сезон, защото всички играха защитно срещу нас. Далеч по-лесно е в "А" група, защото там се играе по-открито. Времената са трудни заради финансовата криза, но ние сме осигурени до края на сезона и можем да се концентрираме изцяло над работата си на терена. Напрежението спадна и се справяме добре."

41-годишният Илиев е един от най-добрите плеймейкъри на България от 90-те. Играл е на световното първенство през 1998 г., и е печелил Купата на България с Левски през сезоните 1991/92 и 1993/94, както и е играл в чужбина в Алтай, Бенфика, Бурсаспор, АЕК (Атина), Маритимо и Салгейрош. Той вярва, че престоя му зад граница и работата с добри треньори му е помогнала да разшири светогледа си.

"Играх под ръководството на отлични треньори като Динко Дерменджиев, Иван Вутов и Георги Василев в Левски. Василев беше една от основните причини да успея като футболист", обясни той. "В Бенфика съм работил с Артур Жорже и Пауло Аутуори. Те бяха невероятни треньори. Аутуори - заради връзката с играчите и начина, по който ръководеше отбора, а Жорже беше велик тактик."

"Искам Берое да играе добър атакуващ футбол", допълни Илиев. "Разчитаме на бързи крайни полузащитници като Искрен Писаров и Дончо Атанасов. Искам отборът да владее добре топката и да стои стабилно в защита. Понякога се получава, понякога - не. Имаме само български играчи и се опитвам да им помогна да се развиват. Справяме се добре, но винаги има възможност да имаме лош ден. Затова искам отбора да мисли положително, дори след загуби."




http://www.uefa.com/memberassociations/ ... 69449.html
Ненавиждам левски и цска!!!! от днес 14.11.2013 и лайногорец.
НЯМА МОЕ,НЯМА ТВОЕ,СВЕТЪТ Е БЕРОЕ

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Берое се завръща към добрите времена.......

Мнениеот slavia_forever » 29 мар 2010 22:12

Сега вече мога да кажа, чудесен материал и успех на старозагорци!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
acmilan
Мнения: 6647
Регистриран на: 07 сеп 2008 14:56
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Берое се завръща към добрите времена.......

Мнениеот acmilan » 29 мар 2010 22:45

Наистина много хубава статия.Няма как да не се радвам,че се обръща такова внимание на Берое в сайта на УЕФА 8-) Берое е отбор с история и в България,и в Европа 8-)
Дида, Кафу, Неста, Малдини, Янкуловски/Каладзе/, Гатузо, Пирло, Сеедорф, Кака, Шевченко, Индзаги, ст. треньор Карло Анчелоти.


Потребителски аватар
Краставичарят Ганчо
Мнения: 219
Регистриран на: 18 дек 2009 23:47
Контакти:

Re: Берое се завръща към добрите времена.......

Мнениеот Краставичарят Ганчо » 29 мар 2010 23:56

От къде намериха пари? Кой е спонсор на отбора?
На стар краставичар краставици не продавайте !

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Берое се завръща към добрите времена.......

Мнениеот _RoKi_ » 30 мар 2010 01:28

Краставичарят Ганчо написа:От къде намериха пари? Кой е спонсор на отбора?
Спонсор мисля,че е Булсатком/Ако бъркам,поправете ме/.

Дано Берое тръгне нагоре и в сряда да покаже мъжка игра и дай Боже да продължи напред :) :) Но е факт,че показва този сезон много добри игри :)

xWarden
Мнения: 920
Регистриран на: 19 яну 2010 11:15
Контакти:

Re: Берое се завръща към добрите времена.......

Мнениеот xWarden » 30 мар 2010 11:40

Самият факт, че от УЕФА ви обръщат внимание е радващ. Дано елиминирате Порки :geek:

Потребителски аватар
Siegfried
Мнения: 7151
Регистриран на: 01 окт 2009 18:56
Местоположение: Челсиландия
Контакти:

Re: Берое се завръща към добрите времена.......

Мнениеот Siegfried » 31 мар 2010 18:17

Пак бихте ЦСКА . Наистина се връщата към добрите времена . Дано да вземете Купата ;)
[center][wrapimg=]http://www.fm-base.co.uk/forum/attachments/football-manager-2013-manager-stories/294163d1356366440-my-chelsea-fc-reign-banner-chelsea_1.png[/wrapimg][/center]


Върни се в “Берое”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост