понеже като Интерист съм развълнуван все още от великата победа на Интер над Челси, реших да предложа тази тема.
Все пак пътя до финала е дълъг, а в Петък предстои жребия за 1/4 финалите.
След снощната игра коментарите в медiите са, че Интер направи феноменален мач, аз също съм склонен да мисля така.От друга страна не трябва да се главозамайват футболистите.
Преборихме невероятен противник и всичко това дава поводи за оптимизъм за следващите фази.Самия Анчелоти призна че Интер може да стигне финал.Дано тзи година да стане.Моуриньо го заслужава.голям треньор е, всички го видяха.
иначе се надявам да е по-благосклонен жребия, макар че ако си решил да спечелиш ШЛ, трябва да биеш наред.
Аз лично се надявам само да не са Ман.Юн или Барса.В групата се видя че още не сме на нивото на Барса, макар че в елиминациите е друго.Ман.Юн си е Ман Юн.Нищо че го няма Кр.Роналдо.Рууни е в невероятна форма.Така че ще видим какво предстои.Със сигурност ни чакат още доста интересни мачове.FORZA INTER!!!







