Плюя на тази държава

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

genatelo
Мнения: 17
Регистриран на: 24 мар 2008 22:03
Местоположение: ВАРНА
Контакти:

Плюя на тази държава

Мнениеот genatelo » 07 апр 2008 23:23

Че тук на тази територия Държава няма съм се убедил много отдавна,но сега вече твърдо се убеждавам,че няма и народ.Това е просто територия и сбирщина от полуидиоти и олигофрени мислещи се за народ.Прибирайки се вечер в къщи след 6тата мастика почувствали се истински мъже пребивайки редовно жената и децата всички започват да псуват наляво и надясно упреквайки най вече международното положение за тежкото си робско живуркане само не и себе си.Говори ми се за футбол за красиви изпълнения,за сравнително приличните мачове на ЛОКО,БОТЕВ,ЦСКА И ЛЕВСКИ,но как да говоря за това,когато ни застрелват като кучета от упор в главата без да се крият.Как да говоря за футбол, когато пияни малоумници качили се на 20годишните си бараки убиват в стил/геноцит/децата ни по улиците.Но това уважаеми мъже не е най страшното.Във всяка една Държава подчертавам Държава се случват такива неща.Най страшното е,че тук на тази територия няма последствия ама никакви.Тук е напълно нормално синовете ни да изгорят живи в някакъв камион и да няма последствия...никакви за никого.Тук е напълно нормално малките ни дечица да се издавят в някакъв автобус или да ги размажат до смърт в някаква си дискотека и последствия да няма никакви...за никого.Това е напълно нормално,нали така уважаеми .Напълно нормално е пиян руснак да се качи във военна машина на американската армия и да разпилее мозъка по пътя на младо момче и баща му да каже,че видите ли понеже той бил световен шампион дайте да му простим сега да не влиза в затвора.И това е напълно нормално нали?Щом никой не реагира по никакъв начин,значи е напълно нормално.Явно:ТИКВИТЕ:,както ги нарича един небезизвестен спортен журналист постигнаха целта си.Пълно и безпрекословно зомбиране на индивидите случайно попаднали по тези ширини.Един велик БЪЛГАРИН преди 100години е казал 2изречения,които важат с пълна сила и днес цитирам:НЕ НАРОД,А МЪРША ТУЙ ЩЕ КАЖА И ЩЕ СВЪРША. ПЛЮЯ НА ТАЗИ ДЪРЖАВА!

Потребителски аватар
-Ицо-
Мнения: 307
Регистриран на: 16 май 2008 23:15
Местоположение: Далеко
Контакти:

Re: Плюя на тази държава

Мнениеот -Ицо- » 25 май 2008 15:03

Тъжно, но вярно..
"Some folks are wise and some are otherwise"

cska_forevar
Мнения: 1
Регистриран на: 05 юни 2008 21:53
Контакти:

Re: Плюя на тази държава

Мнениеот cska_forevar » 05 юни 2008 22:19

napalnmo te podkrepqm brato tazi darjava e skapana jovota e tolkva surov 4e mladite nqma da bqgat zad granitsa za6to da stoqt tuk da raboti6 da nqma6 pari da si pokrie6 raznoskite da te zaboli ne6to i kato otide6 v bolnitsata da te pitat ima6 li osigorovki kak da imam kato ne ni pla6tat za truda i sega otborat na CSKA zakrivat premierat i vsi4ki ostanali 4inovnitsi nima ne gi e sram 4e nepoglednat v darjavkata si a gledat 4ujdi interesi

Потребителски аватар
mike28
Мнения: 2582
Регистриран на: 06 юни 2008 17:28
Skype: В Русия съм
Контакти:

Re: Плюя на тази държава

Мнениеот mike28 » 06 юни 2008 21:31

-
Последна промяна от mike28 на 04 окт 2009 08:59, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
silver_sky_boy
Мнения: 513
Регистриран на: 09 апр 2008 21:04
Контакти:

Re: Плюя на тази държава

Мнениеот silver_sky_boy » 17 юни 2008 15:35

Всичко може да се оправи в тая държава и да станем по добре и от Англия и Америка но трябва здраво бачкане.Всичко зависи от нас как ще си го устроим.Не трябва да ти е виновна държавата.Все пак държавата това сме ние всички и оплюваш сам себе си също

Потребителски аватар
аutobоrsa.eu
Мнения: 12
Регистриран на: 19 авг 2008 15:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Плюя на тази държава

Мнениеот аutobоrsa.eu » 19 авг 2008 21:22

mike28 написа:genatelo-много истини ,при това болезнени казваш човече,ала ми се струва,че гледаш малко от едната страна на медала.,Преди време един известен бг.журналист го каза изключително точно"всеки народ си заслужава политиците".
Личното ми мнение е,че тези 500 години турско робство са може би в основата на всичко.Неоспорима истина е,че допреди него тази същата държава е била фактор с който са се съобразявали останалите държави на стария континент.Дай да видим какво става през него-ами докато в останалата Европа цари ренесанс,науката,архитектурата,изкуството,промишлеността се развиват непрекъснато-къде сме ние в цялата тази картинка-ами тънем в мрак,останали без вяра,без авторитети,умишлено разделяни,всяка форма на различие е бива потушавана и удавяна в кръв,необразовани,гладни,боси,обезверени.Само погледнете колко опита сме направили самички да се освободим,как са били организирани и си направете сами изводите.Цели 5 века ни е набиван ориенталския манталитет,от който не можем да се оттърсим и до днес.Само погледнете какъв процент от населението ни слуша чалга,чиито най-големи звезди имат повече силикон в телата си,отколкото талант,да не изброявам каква част от така наречените им "хитове" са с чисто български произход като музика.
Стамболов-това е човекът,който само няколко години след освобождението повежда новосъздадената държава по пътя на развитието,такова каквото са постигнали отдавна в развитите по това време европейски страни.Колко от вас знаят,че тогавашния турски султан се е страхувал от довчерашния роб(гяур) Стефан Стамболов(за това има множество исторически сведения) и се е съобразявал с неговите искания.И какво правим ние(именно ние,а не държавата която ти плюеш)-насичаме го като прасе насред центъра на София-това е участта която сполетява единствения български политик в последните 120 години,който се е стремял с цялото си сърце и ум да вкара България там където и е мястото- в Европа.
Факт е,че Стамболов има и много прегрешения,че е не е бил светец в никакъв случай.Но невероятните темпове с които при неговото управление се развива страната ни-строят се пътища,мостове,жп линии,заводи,училища мисля че не е постигнато и до ден днешен от друг наш политик.
МАНТАЛИТЕТ е проблемът при нас.И той е в нашите гени,не се знае още колко поколения ще минат,докато тази ориенталщина се изчисти.Защото българина винаги предпочита да се сниши,да изчака бурята да премине,с плахата надежда,че няма да засегне него(поздрав за всички с песента на Подуене БЛУС Бенд-"Ден след ден"),че все някой друг ще дойде да му свърши работата,че това което става у комшията не е негов проблем,че жената е нисше същество,което трябва да седи в кухнята и да ражда деца.Ако пък се появи някой различен,всички бързат да го приравнят със себе си.Не успеят ли го отритват в най-добрия случай,обикновено просто го унищожават.
Колко от нас могат да си сложат ръка на сърцето и да си признаят,че спазват закона винаги.Колко от нас когато ги спрат катаджии,след като са карали пияни или с бясна скорост и си отнесат справедливо глобата се смятат за виновни.Нее,те полицаите са корумпирани тъпаци,дето несправедливо са ги глобили.
Навремето,преди 80 години един български писател-Чудомир се казва,най-добре е схванал народопсихологията на българина,Ако не сте намерили нещо негово-направете го.Ще останете очудени,как начина на мислене на нашите деди си е останал същия до днес.И тогава сме били същите "Андрешковци" ,каквито сме и дне,без абсолютно никаква разлика.
Ала има и неща ,които ме карат да се гордея с това,че съм българин.Ние имено сме народа ,който отказва да предаде своите евреи на фашистите.В последствие те превърнаха мястото където се намира държавата им от пустиня в рай,докато ние успяхме да свършим точно обратното.
Ние сме народа дал на света киселото мляко,най-доброто розово масло,дал блестящи умове,музиканти,спортисти,за съжаление признати повече от него,отколкото от нас българите.
Много още мога да пиша по темата и да те убеждавам,че не си прав,но няма да го направя.Аз оставам тук, ти ако искаш бягай,но никога не забравяй и не отричай корените си.
С уважение: мike28

Колега едно голямо благодаря за това което си написал! Аз съм също на твоето мнение :) Само пропусна да кажеш, че Стамболов поема държавното управление след разрухата от войната! И за три години я изправя на крака. А нашите политици още копаят...(цели 20 години и още не се наядоха)само дето дъното не се вижда още! А тъпия(с много голямо извинение) български народ търпи всичко това безобразие. Направи ми впечатление сърбите как направиха в техните избори(но не може да става база за сравнение, защото там има все пак закони, за разлика у нас) Няма 50% гласували на изборите, и изборите се отменят, а у нас гласовете се прехвърлят, чл.6 да си гласувал!!!! АМАН ОТ АНТИБЪЛГАРИ, А ТЕ СА: ЦЯЛОТО ПРАВИТЕЛСТВО, ПАРЛАМЕТ, ПРЕЗИДЕНТ И ВСИЧКИ В ИЗПЪЛНИТЕЛНАТА ВЛАСТ!!!! После защо има такова поведение по стадионите....ами каквато държавата, такова е поведението и на запалянковците, а и не само на тях....на целия спорт! Срам ме е че съм българин на тази Олимпиада!!!! МОже ли такова безобразие, но това е добър показател: каквато държавата такъв и спорта! Отдавна забравихме успехите на българските спортисти! Особено впечатление ми направи наградата за цлато на тази(и не само на тази Олимпиада), но нашите учени които са постигнали много повече от олимпийско злато, получават жълти стотинки! Аман от българските политици(АНТИБЪЛГАРИ - всички до един) Къде са българите като Левски, Ботев и да не ги изреждам....много са? Но като дойде празник, напр.3-март всички тези АНТИБЪЛГАРИ отиват да ги почетат - СРАМ! Спирам до тук, защото тази държава така се е размирисала, че започвам да съжалявам че не бяхме на мястото ГДР! Толкоз!!!

Потребителски аватар
аutobоrsa.eu
Мнения: 12
Регистриран на: 19 авг 2008 15:34
Местоположение: София
Контакти:

Re: Плюя на тази държава

Мнениеот аutobоrsa.eu » 19 авг 2008 21:32

И още нещо....наистина се чудя на българския народ какво прави още в тази държава(като визирам и себе си разбира се)! В тази държава трябва да останат само политиците( и пенсионерите, които и без това умират от глад)! Прогнозите са, че след 50 години държавата ще остане 4.5 млн жители.... те.е политици и пенсионери, а бяхме 9млн. Сами си правете издводи в каква държава живеем! Това ако не е геноцид, тогава кое?

Потребителски аватар
mad butcher
Мнения: 502
Регистриран на: 11 окт 2009 14:16
Контакти:

Re: Плюя на тази държава

Мнениеот mad butcher » 03 мар 2010 18:15

    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nm9A3J294Ic[/youtube]
    там сме
миле гърбавия на 12 Май 2012 07:54

Е,според тебе колко хора ще прочетат това твое писание? Толкова много букви не са по силата на 99% от потребителите на "Гонг".

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Плюя на тази държава

Мнениеот _RoKi_ » 03 мар 2010 18:16

mad butcher написа:
    [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nm9A3J294Ic[/youtube]
    там сме

И какво общо има с темата твоето мнение :roll:

xWarden
Мнения: 920
Регистриран на: 19 яну 2010 11:15
Контакти:

Re: Плюя на тази държава

Мнениеот xWarden » 03 мар 2010 19:56

аutobоrsa.eu написа:И още нещо....наистина се чудя на българския народ какво прави още в тази държава(като визирам и себе си разбира се)! В тази държава трябва да останат само политиците( и пенсионерите, които и без това умират от глад)! Прогнозите са, че след 50 години държавата ще остане 4.5 млн жители.... те.е политици и пенсионери, а бяхме 9млн. Сами си правете издводи в каква държава живеем! Това ако не е геноцид, тогава кое?

Преди няколко години американският консул се изпусна като каза, че България трябва да е с не повече от 4 млн души население :roll: :?:


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: tmanolov и 25 госта