32 Кръг/ Лудогорец Разград - ЦСКА София/ 20.05.2023/ 20:15 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9516
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 32 Кръг/Лудогорец Разград - ЦСКА София/ 20.05.2023/20:15ч

Мнениеот peliforewer » 23 май 2023 09:49

gihuelo написа:
Drunken_Master написа:
redhooligan написа:Че какво му е на треньора.

В интерес на истината, това което прави с тая сбирщина е впечатляващо. 24 победи от 32 срещи. Това са ти 75% победи до момента в редовният сезон. А класа у вашият тим липсва. Единствено вратарят ви е добър. Бих казал и Матай.
Но пък все още няма победа, нито срещу Левски, нито срещу ония от Делиормана.

redhooligan написа:Кога е Българин, защо е Българин, а когато е чужденец, защо е чужденец. Странна работа.

От българите, единственият който е наистина доказан треньор е Стойчо Младенов. Колкото и да го плюят, няма да забравя сезон 2014-15, когато с никакъв бюджет беше на първо място с 3 точки пред Лудогорец през зимата. Оня сезон с Буш, Тони Силва и Тончи Кукоч.


Ние не се сърдим на треньора . Той сега се учи -има 70-80 мача зад гърба си. Според мен има талант и вероятно ще стане добър треньор. Мен единствено ме дразни ината с които налага Юга като ЦЗ ! Вчера ги беше сложил срещу Десподов !

Саша Илич като всеки треньор си има футболисти на които гласува абсолютно доверие, кофти е , че Юга и Матай го подведоха за пореден път.На Тиаго и Десподов трябваше да не се позволява да играят с топката, а те правиха каквото си искат.Голяма грешка е, че при 2-1 за ЦСКА на полувремето вместо Юга не влезе Петров и накрая не се рискува с пускането на свежи футболисти за да търсиш победа.Саша Илич направи само една смяна, това е недопустимо за мач който може да те направи шампион, дано да се учи от грешките си и разбере, че със страх важните мачове не се печелят.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Red_Omerta
Мнения: 114
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: 32 Кръг/Лудогорец Разград - ЦСКА София/ 20.05.2023/20:15ч

Мнениеот Red_Omerta » 23 май 2023 10:43

peliforewer написа:
gihuelo написа:
Drunken_Master написа:
redhooligan написа:Че какво му е на треньора.

В интерес на истината, това което прави с тая сбирщина е впечатляващо. 24 победи от 32 срещи. Това са ти 75% победи до момента в редовният сезон. А класа у вашият тим липсва. Единствено вратарят ви е добър. Бих казал и Матай.
Но пък все още няма победа, нито срещу Левски, нито срещу ония от Делиормана.

redhooligan написа:Кога е Българин, защо е Българин, а когато е чужденец, защо е чужденец. Странна работа.

От българите, единственият който е наистина доказан треньор е Стойчо Младенов. Колкото и да го плюят, няма да забравя сезон 2014-15, когато с никакъв бюджет беше на първо място с 3 точки пред Лудогорец през зимата. Оня сезон с Буш, Тони Силва и Тончи Кукоч.


Ние не се сърдим на треньора . Той сега се учи -има 70-80 мача зад гърба си. Според мен има талант и вероятно ще стане добър треньор. Мен единствено ме дразни ината с които налага Юга като ЦЗ ! Вчера ги беше сложил срещу Десподов !

Саша Илич като всеки треньор си има футболисти на които гласува абсолютно доверие, кофти е , че Юга и Матай го подведоха за пореден път.На Тиаго и Десподов трябваше да не се позволява да играят с топката, а те правиха каквото си искат.Голяма грешка е, че при 2-1 за ЦСКА на полувремето вместо Юга не влезе Петров и накрая не се рискува с пускането на свежи футболисти за да търсиш победа.Саша Илич направи само една смяна, това е недопустимо за мач който може да те направи шампион, дано да се учи от грешките си и разбере, че със страх важните мачове не се печелят.



Съгласен съм за Петров, но искам да те попитам какъв страх видя и къде го видя, може би аз на живо виждах друго, после на повторение по телевизията пак друго съм гледал. Защо си мислиш, че като е направил 1 смяна е признак на страх ? Кой да пусне Бамба или Канцлера, видяхме ги срещу Ботев Враца една топка не могат да спрат, едно правилно движение нямат ? Да пусне Шагоян при положение, че той е футболист, които не е добър в защита? И предимно помага за нападението на отбора.. Да пусне Лазар с какво ще допринесе, на кой на мястото? По крилото е бавен и муден! Останаха Митко Евтимов и Асен Дончев.. Та не виждам за какъв страх говориш, при положение, че на скамейката нямаш нещо креативно което да подпомогне за такъв мач и развой за победа.. Съжалявам, но за мен това което пишеш са пълни глупости или не си запознат с целият отбор :) .

peliforewer
Мнения: 9516
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 32 Кръг/Лудогорец Разград - ЦСКА София/ 20.05.2023/20:15ч

Мнениеот peliforewer » 23 май 2023 11:05

Запознат съм с отбора добре, Бамба не се включи никак зле с Черно море.След като изпуснахме питомното на Армията сега трябваше да се гони победа, равният си е загуба при българската действителност.Така, че малко риск и свежи футболисти нямаше да бъдат излишни при положение, че цял шампионат въртиш състава и заявяваш, че имаш 22 равностойни футболисти.Не знам защо си мислиш, че съм поредният мрънкалник, харесвам Саша Илич и си позволих да си кажа мнението 3 дни след мача, но ЦСКА не започне ли да побеждава Лудогорец и особено Левски дните му на Армията са преброени.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Mitata
Мнения: 6652
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 32 Кръг/ Лудогорец Разград - ЦСКА София/ 20.05.2023/ 20:15 ч.

Мнениеот Mitata » 23 май 2023 15:42

На фона на цялостното ни представяне през годината се случи очакваното. Въпреки че няколко кръга подред поддържахме преднина, тя бе пределно крехка, знаеше се, че 2 колебания ще ни свалят от първото място. Все още имаме някакви шансове, но те са по-скоро имагинерни, теоретични, отколкото реални.
Саша Илич в началото допадна с ротациите, с промените на схемите по време на игра, но постепенно изпусна инициативата, сякаш го хвана страх при мисълта, че ЦСКА е близо до титлата и предпочете да не рискува, вместо да предприеме достатъчно решителни действия да затвърди добрите първоначални впечатления. Сякаш и физическата подготовка на отбора не бе на достатъчна висота, в много от мачовете съперниците тичаха и пресираха повече от нашите.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3756
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 32 Кръг/ Лудогорец Разград - ЦСКА София/ 20.05.2023/ 20:15 ч.

Мнениеот ivo55 » 24 май 2023 16:43

Какъв е смисъл да ги правите тези "анализи"? Какво има да се анализира, като съдията и тези на ВАР още в 10-тата минута компрометират целия развой на мача и не дават очевидна и с проста око дузпа, при която играч на ЦСКА е хем спънат, хеб брутално изблъскан с лакът в гърба. Паралелно с това в самото начало на мача очевидно нарочни и целенасочено от Кабаков се дават абсурдни жълти картони на всичките ни халфове. Всичките. Това, че второто полувреме не ни дава още 2 чисти дузпи е само в допълнение. Какъв мач, какви анализи правите, като съдията в самото начало на мача напълно го опорочи нагло и демонстративно. Аз даже съм много приятно изненадан, че тия футболисти въобще играха с такова себераздаване целия мач. Аз не бих могъл, като виждам, че победа няма как да се допусне. С цената на всичко.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23140
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: 32 Кръг/ Лудогорец Разград - ЦСКА София/ 20.05.2023/ 20:15 ч.

Мнениеот W84me » 25 май 2023 10:38

ivo55 написа:Какъв е смисъл да ги правите тези "анализи"? Какво има да се анализира, като съдията и тези на ВАР още в 10-тата минута компрометират целия развой на мача и не дават очевидна и с проста око дузпа, при която играч на ЦСКА е хем спънат, хеб брутално изблъскан с лакът в гърба. Паралелно с това в самото начало на мача очевидно нарочни и целенасочено от Кабаков се дават абсурдни жълти картони на всичките ни халфове. Всичките. Това, че второто полувреме не ни дава още 2 чисти дузпи е само в допълнение. Какъв мач, какви анализи правите, като съдията в самото начало на мача напълно го опорочи нагло и демонстративно. Аз даже съм много приятно изненадан, че тия футболисти въобще играха с такова себераздаване целия мач. Аз не бих могъл, като виждам, че победа няма как да се допусне. С цената на всичко.

Кабаков абсурдно и целенасочено ли НЕ даде жълти картони на Матей и Юга точно до 10 минута на мача?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3756
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 32 Кръг/ Лудогорец Разград - ЦСКА София/ 20.05.2023/ 20:15 ч.

Мнениеот ivo55 » 25 май 2023 23:29

Ти къде си вреш задника и защо?
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

peliforewer
Мнения: 9516
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: 32 Кръг/Лудогорец Разград - ЦСКА София/ 20.05.2023/20:15ч

Мнениеот peliforewer » 06 юни 2023 09:31

Red_Omerta написа:
peliforewer написа:
gihuelo написа:
Drunken_Master написа:
redhooligan написа:Че какво му е на треньора.

В интерес на истината, това което прави с тая сбирщина е впечатляващо. 24 победи от 32 срещи. Това са ти 75% победи до момента в редовният сезон. А класа у вашият тим липсва. Единствено вратарят ви е добър. Бих казал и Матай.
Но пък все още няма победа, нито срещу Левски, нито срещу ония от Делиормана.

redhooligan написа:Кога е Българин, защо е Българин, а когато е чужденец, защо е чужденец. Странна работа.

От българите, единственият който е наистина доказан треньор е Стойчо Младенов. Колкото и да го плюят, няма да забравя сезон 2014-15, когато с никакъв бюджет беше на първо място с 3 точки пред Лудогорец през зимата. Оня сезон с Буш, Тони Силва и Тончи Кукоч.


Ние не се сърдим на треньора . Той сега се учи -има 70-80 мача зад гърба си. Според мен има талант и вероятно ще стане добър треньор. Мен единствено ме дразни ината с които налага Юга като ЦЗ ! Вчера ги беше сложил срещу Десподов !

Саша Илич като всеки треньор си има футболисти на които гласува абсолютно доверие, кофти е , че Юга и Матай го подведоха за пореден път.На Тиаго и Десподов трябваше да не се позволява да играят с топката, а те правиха каквото си искат.Голяма грешка е, че при 2-1 за ЦСКА на полувремето вместо Юга не влезе Петров и накрая не се рискува с пускането на свежи футболисти за да търсиш победа.Саша Илич направи само една смяна, това е недопустимо за мач който може да те направи шампион, дано да се учи от грешките си и разбере, че със страх важните мачове не се печелят.



Съгласен съм за Петров, но искам да те попитам какъв страх видя и къде го видя, може би аз на живо виждах друго, после на повторение по телевизията пак друго съм гледал. Защо си мислиш, че като е направил 1 смяна е признак на страх ? Кой да пусне Бамба или Канцлера, видяхме ги срещу Ботев Враца една топка не могат да спрат, едно правилно движение нямат ? Да пусне Шагоян при положение, че той е футболист, които не е добър в защита? И предимно помага за нападението на отбора.. Да пусне Лазар с какво ще допринесе, на кой на мястото? По крилото е бавен и муден! Останаха Митко Евтимов и Асен Дончев.. Та не виждам за какъв страх говориш, при положение, че на скамейката нямаш нещо креативно което да подпомогне за такъв мач и развой за победа.. Съжалявам, но за мен това което пишеш са пълни глупости или не си запознат с целият отбор :) .

Ето за този страх писах, за страха който вече видя и Саша Илич и медии.Съжалявам, че съм бил прав.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта