13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 572
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот Eastern » 29 окт 2021 15:41

icko65 написа:
ogrizko написа:След като отпаднахме за купата, тоя мач с Левски се явява мача на сезона за нас до тук. Не за друго, а за това дали имаме амбиции и желание да се борим за 3 място. В повечето мачове играем добре ....и накрая не печелим. Тоя мач трябва да го спечелим дори и да играем зле, малко късмет и за нас така да се каже. Верно контузиите ще натежат, но ако искаме топ 3 трябват 3 точки.... при нов Х или загуба, тогава вече сбогом 3 място и може да се надяваме само на топ 6. Лично аз се надявам на топ 3 понеже в мачовете изглеждаме добре като цяло. Абе, ще видим какво ще стане .... :roll:

Припомни ми кога след 2008/9 сме се борили за 3–ката!? :roll: ..Че нямам спомен нещо.ТИМ НЕ ИСКАТ ЧМ В ЧЕЛОТО НА ШАМПИОНАТА.НАБИЙТЕ СИ ГО..За мача...1-2

Ами във момента е започната макар и малка инициативата (недоволство) от малка група фенове за аматьорското управление на отбора! Мисля че е време всички да ги подкрепим ! Ние ако нямаме претенции се вижда че на тях им е през онази работа. Стига толкова години летаргия!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2571
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот Iceberg » 30 окт 2021 00:32

ВАСИЛ ПАНАЙОТОВ: ИМАМЕ КОЗ СРЕЩУ ЛЕВСКИ
https://varna.utre.bg/2021/10/29/590821 ... XxgJRr2LRE

Досега само Лудогорец ни надигра
Васил Панайотов е един от големите лидери на Черно море. Сърцатият халф бързо се утвърди в състава на Илиан Илиев след трансфера от Левски. "Моряците" се намират в миникриза, а им предстои домакинство на "сините". Капитанът на варненци говори за двубоя в събота, както и за по всички актуални теми на "Тича", пише Gong.bg.

- Предстои мач с Левски, който е доста важен за вас на фона на лошата серия, в която се намира Черно море. Какви са очакванията ти за срещата?

- Доста важен мача относно серията, в която влязохме. По мое мнение не е толкова негативна. В първенството допуснахме само две загуби - от първите два отбора. Равенствата ни тежат. Надявам се да се възстановим добре и след разочарованието и отпадането за Купата от Берое да покажем нашата игра. Най-важното е да отбележим положенията си и да победим.

- Това ли е основният проблем пред вас през този сезон - многото пропуски?

- За съжаление ни тежи това нещо. Ние го разбираме. Всеки ден на тренировките се опитваме да го променим, да сме по-ефективни в последната фаза. Продължаваме да работим. Важно е да го покажем по време на мачовете. Най-важно обаче е да сме концентрирани и да продължим да практикуваме футбола, който треньорът иска от нас. Мисля, че досега нито един отбор не ни е надиграл, с изключение на гостуването на Лудогорец. Всичко е в нашите крака. Всеки трябва да дава максимума от себе си.

- На какво отдаваш факта, че през този сезон Черно море се представя по-добре като гост, отколкото на "Тича"? У дома имате само една победа.

- Това е още едно нещо, което ни тежи. Знаем, че във Варна играем доста силно. Тази година лошият терен може би е една от причините. Не искаме и да се оправдаваме. И ние играем, и гостуващият отбор играе на този терен. Надявам се да променим това нещо, то зависи от нас. Трябва да продължим да сме един отбор и колектив. С работа всички се постига.

- Левски се намира в серия от три поредни победи, идва с напомпано самочувствие и в еуфория...

- Ние знаем какво ни очаква в събота. Знаем, че Левски са в еуфория и подобряват играта си с всеки изминал мач. Мисля, че и ние сме доста стойностен отбор. Надявям се с футболни достойнства да покажем това, което можем и да спечелим мача. Изключително важни са трите точки за нас.

- В Черно море има доста контузени. Това ще се отрази ли на отбора?

- Разбира се. Тази година имаме доста контузии и липсват важни фигури. Доста опитни играчи, които могат да помогнат всяка една минута. Не само на терена, а и вътре в съблекалнята, на младите. Знаете, че при нас има доста млади футболисти. Това ще ни тежи. Има време до мача. Надявам се някой да се възстанови и рамо до рамо да излезем и да играем добър футбол.

- Ти не криеш, че Левски ти е на сърце. Как виждаш отбора сега при Станимир Стоилов?

- Мисля, че цялата футболна общественост вижда, че има възход и нещата бавно се нареждат там. Това е хубаво като цяло за българския футбол. Добре е гранд като Левски да се възстановява и да се нареждат нещата. Аз съм се концетрирал изцяло върху Черно море, защото тук получавам наистина доста голяма подкрепа и уважение. Концентриран съм изцяло върху Черно море и върху това да се представям добре за Черно море.

- Вече изигра доста мачове срещу Левски, но остават ли си тези срещи по-специални за теб?

- Мисля, че за всеки футболист е по-специално, когато се изправи срещу отбора, на който е юноша. И за мен е по-специален. В този момент обаче за мен е най-важно Черно море да играе добър футбол и през тази година да сме в челните места на класирането.

- Къде в момента Черно море е по-добър от Левски?

- Мисля, че сме доста силен колектив. Доста време сме заедно. Познаваме се добре. Както в съблекалнята, така и на терена сме ръка за ръка. Мисля, че това е един наш коз пред всеки един отбор в нашата група. Надявам се да продължаваме и занапред, да сме още по-сплотени и заедно да взимаме точки от всеки един отбор.

- В последните дни се появиха искри между феновете и ръководството. Може ли това да ви повлияе по някакъв начин?

- Четем какво се случва, но не взимаме отношение. Нямаме представа точно какво става. Мисля, че нашите фенове са показали, че винаги са зад нас. Дори в Стара Загора имахме по-голяма подкрепа от домакините. Знам, че в събота ще са на стадиона и ще са рамо до рамо с нас.

- Какви са целите на Черно море до края на сезона, след като отпаднахте за Купата?

- За съжаление отпаднахме за Купата и това разочарова всички в съблекалнята. Целите са да сме в по-предни позиции тази година. Виждаме, че първенството е доста равностойно. До момента показваме добър футбол, просто трябва да надграждаме. Трябва да сме доста по-напред. Мисля, че с труда, който влагаме по време на мачовете и тренировките, заслужаваме да сме дори в четворката.

- Черно море в Европа как ти звучи?

- Аз лично се го пожелавам. Миналата година малко не ни достигна. Пак ще се повторя, че сме доста силен колектив. С добри игри трябва да покажем, че заслужаваме да сме в предните позиции и да играем в Европа.

- В последните години Черно море се превръща в люпилня за таланти. Велислав Василев ли е следващият, които върви по стъпките на Мартин Минчев и Илиан Илиев-младши?

- В момента в отбора има доста млади футболисти, които наистина заслужават да играят. Мисля, че ще се развиват и Черно море отново ще направи силен трансфер. Вили е добър футболист. Вижда се, а и добива самочувствие с всеки изминал мач. Дори аз съм го кръстил Куарешма. Той, както и Виктор Попов и Мартин Милушев, а и другите имат качества. С повече мачове ще добият самочувствие, ще покажат пълния си потенциал и Черно море ще бере плодове от качествата им.

- Ти като че ли намери мястото си в Черно море. От доста време си вече в отбора. Превърна се в негов лидер. "Тича" ли е мястото на Васил Панайотов?

- Лично аз съм щастлив, че съм в Черно море. Попаднах в колектив, който ме уважава и ме цени доста. Уважаван и подкрепян съм от колеги, треньори, ръководство и фенове. Задачата ми е да давам всичко от себе си по време на тренировка, по време на мач и да заслужавам мястото си тук. Всички знаем, че работата на един футболист е да се труди, труди, труди и да заслужава мястото си в един отбор. Това не е даденост. Пожелавам си да съм здрав, да давам всичко от себе си и Черно море да играе все по-добре.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

ShooterMan
Мнения: 7823
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот ShooterMan » 30 окт 2021 11:15

Най-голямия коз за подуенци след съдийския - това е лошия терен. Той винаги подкрепя дърварите и некъдърниците, каквито са точно подуенските ритнитопковци. Не е случайно, че имаме само 6 точки на собствен терен и едва 1 победа именно защото играем футбол и не можем да разгърнем качествата си на този терен. Така, че подуенци ще са като у дома си на нивата водени от съдиската 5-ца (3-ма анонимници на терена и 2-ма подковани вертерани на ВАР-а). Едно нещо може само да обърка подуенските сметки - това, че те по традиция във важен мач пълнят гащите.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот Sole » 30 окт 2021 12:57

Този мач сме го гледали. Държавопомазаният отбор от Подуене никога не е идвал на Тича за да играе футбол. Тези без съдиите си излизат само на тренировка! Цялата им тактическа постройка е в комбинация със съдийската им тройка /сега вече 5ка с ВАРа/ Могат да се противопоставят на Черно море само със симуации,лежане и брадварски влизания с двата крака,но не и с някакъв опит за футбол. Ако се отървем без тежки контузии в този мач ще е чудо. В нак. си поле също си позволяват безцеремони брадви или бутане с ръце, защото дузпи не се свирят срещу "отбора на властта". До сега в първенството 6 поредни очевадни дузпи видни дори и от вара не се отсъдиха с/у Левски....чак седмата такава поред бе отсъдена от немай къде на мача им с Лсф. Жалко,че въпреки почивния ден заради апартейда стадиона ще е празен :evil:

Sole
Мнения: 4558
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот Sole » 30 окт 2021 13:00

CSKA_FEN4E написа:Биете сините и почти ги изхвърляте от първата 6ца или им лягате както пролетта и вашето влизане в 6 та не е много сигурно .

А вие по добре се обединете с Левски, така поне едно зло по малко в българския футбол!

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9244
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот bubka » 30 окт 2021 17:50

Ще има мръсни номера от синьото БФС, това е неизбежно. От друга страна онези като направят две поредни победи и почват да стават "шампиони", да влизат в групи на ШЛ, титли, купи и т.н :lol:, така че у тях със сигурност вече се е загнездило високомерие и е възможно да подценят мача и да ги ударите.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]


Delija
Мнения: 329
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот Delija » 30 окт 2021 21:00

Evala!!!!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5152
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот ogrizko » 30 окт 2021 21:19

Важното е, че направихме това дето исках. Оставаме близо до топ 3 и има за какво да се борим ако сме по-съсредоточени. За моя изненада дори бяхме доста убедителни днес като изключим последните минути, глупостта на Пабло и добре, че бяха добрите намеси на Дюлгеров :!: За пореден път щяхме да се осерем накрая в наш стил след спечелен мач ....ама поне тоя път имахме и късмет така да се каже, че Дюлгера успя да направи достатъчно да не влезе топката във вратата.

Съдийството на изключително добро ниво тоя мач според мен въпреки червения картон :idea:

Дори Зе-то направи нещо тоя мач като се пребори за топката и направи асистенция. Жеката беше неудържим :P но не ми хареса Виктор Попов във фаза атака .......в началото на мача вместо да шутира във вратата на Никито реши да даде пас на човек в засада само и само да избяга от отговорност.... или поне да беше дал по-добър пас! И след няколко минути излязоха 3ма наши срещу 1 от техните защитници и пак даде безобразен пас като топката стигна чак до тъча вместо да излезем с няколко човека срещу вратаря и да вкараме.... не може толкова лесно да се орезилят перфектни възможности :!: трябва нещо да промени в играта си напред.... дали е страх, дали несъсредоточеност ама да се стегне и така :oops:
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1190
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 13 кръг /Черно море - Левски/ 30.10.21 събота 19.00ч.

Мнениеот mursusaid » 30 окт 2021 21:33

Айде Честита Победа!

Един мач слабо ,другия силно,после пак така и пак така,но това си е нашия Черно море и каквото и да става си го обичаме.Днес можем да се зарадваме.
И напук на всички скептици преди мач,като цитирам по памет някои хора,как вече го били гледали този филм,как днес със сигурност падаме и тема подобни глупости .Как всеки мач някой реди състава,а днес изненадахме с двама типични нападатели да играем.
Е.. хора, днес за пореден път мисля че бяхте опровергани.Дрънкайте си глупостите след всяка наша сравнително издънка,но хубавото е че идва следващ мач и се вижда и нещо друго ;)

Честита победа!
За вас моряци ний живеем...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Majestic-12 [Bot] и 18 госта