Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3966
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот djd » 14 фев 2021 22:41

Стига бе! Тъкмо взе да вкарва редовно и хайде на сергията.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3611
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот danko_sot » 15 фев 2021 00:05

Gotzev.88 написа:
danko_sot написа:
Gotzev.88 написа:
danko_sot написа:
Gotzev.88 написа:Вие нали не вярвахте, че Бруно ще играе с двама ЦН? Още шом взехме Кайседо беше ясно, че ако не сега, то лятото със сигурност бат Али си тръгва. Ама наистина и аз бях решил, че засега се е разминало поне до лятото, след като почнахме вече...


Защо да не играе с двама??? Схемата е 3-5-2, а не 3-6-1 примерно.


Любителско мнение просто. От това, което съм гледал в официални мачове (защото контролите са си контроли) от Бруно е по-скоро 3-4-3 даже, но 3-то е ЦН + двете крила. А двата бека заемат мястото на крилата... тъй непрофесионално казано. Или иначе казано 5-4-1 при защита и преливане в 3-4-3 при нападение?


Не знам, малко ми е трудно да те разбера. Искаш да кажеш, че Йомов се прибира като халф в 3-4-3, а бековете играят като нападатели-крила, ако правилно съм те разбрал. Не знам то варианти много.


Мне, по-скоро, че крилото Йомов става "нападател" при 3-4-3, а "крило" става халфът Вион. Като се защитаваме в 5-4-1 Вион си се връща назад и си е халф, а Йомов си е крило. Така ми се струва, дето викаш- варианти много, и аз не съм му в главата на Бруно :) При всички положения Бруно много повече ми напомня на Стойчо, отколкото на Любо например. По-скоро е разумно дефанзивен отколкото лудо офанзивен и не му трябват двама нападатели- нито при нас, нито в Локо е ползвал често. Просто целият отбор си участва в нападението или така поне ми се струва. Друг е вече въпросът, че на него и на всеки дето ни е бил/ще бъде треньор трябва да им се обяснява много ясно, че всеки може да бъде продаден по всяко време и трябва да се направи така, че да няма незаменим играч, от който всичко да зависи. Ако са го направили и се е съгласил- ОК. Ако не са му го обяснили това и го изненадват- няма да ни изтрае дълго така :roll:


Написал си, че крилото Йомов става нападател при 3-4-3, а кой тогава е третият нападател, ако приемем, че втория е Али?Може и да е имало някаква такава врътка с Вион на мача със Славия, аз също чух коментатора на мача да твърди нещо такова, но лично аз не следях мача внимателно, защото вършех и други служебни задачи по това време. Иначе да, видях на една от контролите, май с Локо, как Йомов ходи на фланга и дори даде две асистенции от дясно. Дали може да играе с двама нападатели в тази схема? Защо не!!! Само че както бях писал като се оглеждахме за нападател при наличие на бачо Али, другия трябваше да е тип - бързак-голаджия, играещ на ръба на засадата, умеещ да се включва в дълбочина и в коридори, умеещ да йграе и по фланговете, а Бачо Али щеше да се изтегля повече и назад, което го умее и да отваря пространства. Тоест тип-Варди, Оуен, Агуеро. А не Кайседо. Тия двамата не знам как ще се разберат точно на терена,ако играят въобще.
Трекуартист, ако не се лъжа беше Андрея Пирло в Ювентус, като най-ярък пример. Човек играещ пред защитната четворка и от там от дълбочина разпределящ цялата игра на отбора.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Kiril2681 » 15 фев 2021 01:22

danko_sot написа:
Gotzev.88 написа:
danko_sot написа:
Gotzev.88 написа:
danko_sot написа:
Gotzev.88 написа:Вие нали не вярвахте, че Бруно ще играе с двама ЦН? Още шом взехме Кайседо беше ясно, че ако не сега, то лятото със сигурност бат Али си тръгва. Ама наистина и аз бях решил, че засега се е разминало поне до лятото, след като почнахме вече...


Защо да не играе с двама??? Схемата е 3-5-2, а не 3-6-1 примерно.


Любителско мнение просто. От това, което съм гледал в официални мачове (защото контролите са си контроли) от Бруно е по-скоро 3-4-3 даже, но 3-то е ЦН + двете крила. А двата бека заемат мястото на крилата... тъй непрофесионално казано. Или иначе казано 5-4-1 при защита и преливане в 3-4-3 при нападение?


Не знам, малко ми е трудно да те разбера. Искаш да кажеш, че Йомов се прибира като халф в 3-4-3, а бековете играят като нападатели-крила, ако правилно съм те разбрал. Не знам то варианти много.


Мне, по-скоро, че крилото Йомов става "нападател" при 3-4-3, а "крило" става халфът Вион. Като се защитаваме в 5-4-1 Вион си се връща назад и си е халф, а Йомов си е крило. Така ми се струва, дето викаш- варианти много, и аз не съм му в главата на Бруно :) При всички положения Бруно много повече ми напомня на Стойчо, отколкото на Любо например. По-скоро е разумно дефанзивен отколкото лудо офанзивен и не му трябват двама нападатели- нито при нас, нито в Локо е ползвал често. Просто целият отбор си участва в нападението или така поне ми се струва. Друг е вече въпросът, че на него и на всеки дето ни е бил/ще бъде треньор трябва да им се обяснява много ясно, че всеки може да бъде продаден по всяко време и трябва да се направи така, че да няма незаменим играч, от който всичко да зависи. Ако са го направили и се е съгласил- ОК. Ако не са му го обяснили това и го изненадват- няма да ни изтрае дълго така :roll:


Написал си, че крилото Йомов става нападател при 3-4-3, а кой тогава е третият нападател, ако приемем, че втория е Али?Може и да е имало някаква такава врътка с Вион на мача със Славия, аз също чух коментатора на мача да твърди нещо такова, но лично аз не следях мача внимателно, защото вършех и други служебни задачи по това време. Иначе да, видях на една от контролите, май с Локо, как Йомов ходи на фланга и дори даде две асистенции от дясно. Дали може да играе с двама нападатели в тази схема? Защо не!!! Само че както бях писал като се оглеждахме за нападател при наличие на бачо Али, другия трябваше да е тип - бързак-голаджия, играещ на ръба на засадата, умеещ да се включва в дълбочина и в коридори, умеещ да йграе и по фланговете, а Бачо Али щеше да се изтегля повече и назад, което го умее и да отваря пространства. Тоест тип-Варди, Оуен, Агуеро. А не Кайседо. Тия двамата не знам как ще се разберат точно на терена,ако играят въобще.
Трекуартист, ако не се лъжа беше Андрея Пирло в Ювентус, като най-ярък пример. Човек играещ пред защитната четворка и от там от дълбочина разпределящ цялата игра на отбора.

По-скоро трекуариста беше Тоти, Пирло е ....дефанзивен плеймейкър, дълбоко позициониран пред защитата. В Локо Пд такъв като Тоти СЕ ОПИТВА да го играе Д. Илиев...само се опитва, де :) Обикновено всеки един отбор, който играе с двама нападатели има един "тежък " нападател и друг, който е по-раздвижен, тип "шило". За мен Кайседо и Соу са един и същ тип нападатели, на които ще е много, ама много трудно да играят заедно. Колкото до Йомов, напълно нормално е да "завива" леко към крилото, все пак е играл винаги като такъв. Мисля, че се отдели прекалено много внимание на един Соу, който освен, че е станал голмайстор на АЛБАНСКОТО първенство, не е постигнал нищо друго!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6054
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот MASTER_COOL » 15 фев 2021 09:27

Антов, Санкаре, а сега и Соу !
Ето на това му се казва развяване на бялата кърпичка :idea:
Пълен отказ за титла и купа !
Бруно , махай се !
Подиграват ти се и ти плюят най- нагло в лицето
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10155
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот шивача » 15 фев 2021 09:43

Антов и Соу ни бяха най-класните играчи. Сега остава и Мазику да продадат и та*ака ще е пълен.
От новите браво за младия Бисмарк, това момче има качествата на Бербатов, мен много ме радва. Дано го налагат !
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3611
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот danko_sot » 15 фев 2021 09:56

Абе футбола затова е интересен, щото има всякакви варианти за игра, тактика, схеми, постройки, прийоми. То не е просто едно кюскане на топката и който е най-бърз и най-силен винаги да печели. Сега аз да ви говоря за треньори новатори и легенди, въвели цели нови философии в играта като Микелс, Кройф и т. н. няма смисъл. Но мен ме вълнуват тези неща, като повечето осъзнати фенове, затова и си позволявам да коментирам такива въпроси от време на време.
Може и с двама тежки нападатели по принцип, но ще заприличаме на Стоук Сити по времето на Тони Пюлис. Дори и този адски физически тим обаче имаше своя чар.
На мен лично много ми е харесвало във времето също да гледам и тимове с двама по-бързи раздвижени нападатели. Ако сте хванали дуото на Юнайтед от 90-те Коул и Йорк ще ме разберете.
Така че варианти във футбола бол. Хем има схеми и постройки, хем те са плаващи, гъвкави и изменчиви.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13764
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Red_Neck » 15 фев 2021 10:16

Ако Бачи Али си тръгне, ще се напия от мъка ;) :)
Тук като Матросов съм го защитавал дори след най-трудните му дни при нас, защото и от самолет беше видно, че има безспорни качества. Ако не се лъжа, Алито откри головата си сметка за нас на сняг ( 2 гола срещу Ботев) и май я завърши пак на сняг :)
Ако сделката бъде финализирана, драма няма!
Такива са реалностите. "Превъртането" на футболисти е част от бизнес плана за издръжката на клуба. С новата лига за прошляци на УЕФА и постъпленията от ЕКТ вече съвсем ще изтънеят. Ако някой си мисли, че в нашата наср@на лига е лесно да се осигурява бюджет от по 15-20 милки на сезон, да вади чековата книжка.
Още лятото взехме прескъп негов заместник (Синклер), защото Алито беше пътник. Сега взехме за без пари Кайседо, който след година и половина също ще превъртим (дай Боже със същия успех).
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6758
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот soilwork » 15 фев 2021 10:39

Тотален отказ от титлата с последната сделка. С ловешките ни ръководители друго не очаквам. Тоя Кайседо може да носи вода и хавлии на Бачо Али в съблекалнята. За друго не става.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6758
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот soilwork » 15 фев 2021 10:42

Red_Neck написа:Ако Бачи Али си тръгне, ще се напия от мъка ;) :)
Тук като Матросов съм го защитавал дори след най-трудните му дни при нас, защото и от самолет беше видно, че има безспорни качества. Ако не се лъжа, Алито откри головата си сметка за нас на сняг ( 2 гола срещу Ботев) и май я завърши пак на сняг :)
Ако сделката бъде финализирана, драма няма!
Такива са реалностите. "Превъртането" на футболисти е част от бизнес плана за издръжката на клуба. С новата лига за прошляци на УЕФА и постъпленията от ЕКТ вече съвсем ще изтънеят. Ако някой си мисли, че в нашата наср@на лига е лесно да се осигурява бюджет от по 15-20 милки на сезон, да вади чековата книжка.
Още лятото взехме прескъп негов заместник (Синклер), защото Алито беше пътник. Сега взехме за без пари Кайседо, който след година и половина също ще превъртим (дай Боже със същия успех).
Не сме взимали никакъв прескъп заместник.....камо ли да плащаме. Синклеър и Пенчо са под наем от Уотфорд

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13764
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Red_Neck » 15 фев 2021 11:01

soilwork написа:
Red_Neck написа:....
Още лятото взехме прескъп негов заместник (Синклер), защото Алито беше пътник. Сега взехме за без пари Кайседо, който след година и половина също ще превъртим (дай Боже със същия успех).
Не сме взимали никакъв прескъп заместник.....камо ли да плащаме. Синклеър и Пенчо са под наем от Уотфорд

Знам, ... имах предвид заплатите, ... или тях не ги броим? :)
Пенчо и Джером са се разписвали на по 20К GBP седмично в Уотфорд. Нали не мислиш, че са дошли от добро сърце в София? ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта