Станислав Костов - фен тема

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14299
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Станислав Костов - фен тема

Мнениеот damyanov1963 » 24 апр 2019 11:57

Мисля, че вече имаше такава тема, но нещо не я виждам, та за това я пускам. Значи това момче с всеки изминал мач ми напомня за добрите стари времена на ЛЕВСКИ, когато имахме нападатели, които можеха да вкарват финно и с техника и след мощни рейдове и шутове във вратата.
Визирам гола му с/у Ч. Море и гредата с/у вечния съперник - независимо дали е червен, оранжев, с АБВ тире - запетая и т.н. Признавам си, че когато дойде в Левски и аз имах резерви, че бил чорбар, но той ги разби тотално!
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
1palq4o1
Мнения: 1660
Регистриран на: 03 фев 2011 13:19
Местоположение: СОФИЯ
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот 1palq4o1 » 24 апр 2019 17:15

Не един и два пъти съм го наричал " малкото чорбарче "
С всеки изминал мач, обаче се убеждавам, че когато Гонзо не успя да го убеди за " Левски " му направи най-добрата услуга...
Ако тогава беше дошъл при нас, вече щеше да е оплют и низвергнат като негоден!
Дано да е здрав и да ни радва още много в любимия клуб!
Иначе и като човек е много по-готин от голяма част от футболерите. Станах свидетел как говорейки си лични неща на Герена не отказа на децата от набор 2011 да се снима с тях и да си поговорят все едно се познават от години ( за разлика от Иванков )
"...в България има два отбора-"Левски" и юношите на "Левски..." Рихард Езра :) :) :)


Изображение ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 24 апр 2019 17:19

Колкото "финно" се пише с двойно "н", толкова и Станислав Костов е "фин нападател". Играч от средна класа, който е много, ама мно-о-го далеч от класата на онези велики нападатели на "Левски" от миналото, с които да го сравняваш е меко казано кощунство! Все пак, при сегашното дередже на отбора, а и на клетото ни футболно първенство като цяло, Костов си е направо "екстра класа"!... 8-)
П.П. Нищо лично към автора на темата и към Станислав Костов - и двамата са ми симпатични, но истината ми е по-скъпа... ;)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

tamkuan
Мнения: 270
Регистриран на: 05 юни 2009 15:00
Skype: tamkuan
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот tamkuan » 24 апр 2019 18:07

Ако хванат да го продадат за 4-5-6 стотин хил. еврака , темата ще има 2000 наблюдатели и 500 мнения,ама е българче и не е ,,модерния ляв''.Аз го харесвам и чакам да играем 4-4-2 .Ако ни се получи супер.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23225
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот W84me » 25 апр 2019 00:05

Много интелигентен футболист. Гледах един мач от 2010 година, Левски - Пирин, още тогава си личеше, че това момче чува играта.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

ChuckNorris
Мнения: 754
Регистриран на: 20 юли 2017 23:14
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот ChuckNorris » 25 апр 2019 00:17

W84me написа:Много интелигентен футболист. Гледах един мач от 2010 година, Левски - Пирин, още тогава си личеше, че това момче чува играта.


Тогава го наричаха новия Бербатов.

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3994
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот Странджата » 25 апр 2019 00:59

Гонзо ли не можа да го убеди, след като беше го спазарил, или онзи - Наков май беше, го продаде накуп с левента от Ключ и още един - не си спомням кой, под масата на покойника вече?
Между другото левента от Ключ беше чорбарче, той ни елиминира сам за купата, когато припадна на терена в Благоевград. За Костов се говореше, че си е левскарче.
Защо мислите, че ако желанието му е било да играе в Левски, което сега много му личи, това го е мотивирало да дава всичко от себе си на Армията и че ако е дошъл при нас, щели сме да го съсипем само за една година?
Защо, ако е левскар и му се удава, трябва да го сравняваме с онези деветки, които сме имали. Че ние сме толкова далече сега от онзи Левски, колкото Костов от Мишо Вълчев - да речем. За други да не говорим ...

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21452
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот metodito » 25 апр 2019 11:43

Много се радвам за Костов. Много критици имаше и странно, но все още има. Дано продължи да ги оборва. Още преди време споделих, че на два поста трябва да имаме българи задължително - вратар и център-нападател. Не, че имах против двойката Йорга-Аниете, де. ;)

meteorit
Мнения: 901
Регистриран на: 23 мар 2013 20:39
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот meteorit » 25 апр 2019 13:08

Фактите говорят - след Де Карвальо "Левски" не е имал по-ефективен нападател, а български футболист с такива показатели - от Гонзо насам. Техника и удари от дистанция дори са му по-добри от последния, все още му липсват решаващи голове в дербитата, но и това ще стане. Най-голямата глупост би било да го продадат и да вземат италианец или нещо подобно.

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Станислав Костов - фен тема

Мнениеот Sisi 1914 » 25 апр 2019 19:50

ГОЛЕМ Е! 8-)
Левски завинаги в моето сърце![


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Martinez1948 и 49 госта