Расте силно поколение в Локомотив

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist, Sofia 1929

Потребителски аватар
Pride
Мнения: 3263
Регистриран на: 09 апр 2008 09:41
Контакти:

Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот Pride » 20 апр 2019 15:14

Изображение

Годините на разруха, в които спортен комплекс бе превърнат в складова развалина вече са миналото. В годината, в която железничарското дружество изпълва 90 години в спортен комплекс Локомотив расте поколение, което вече има състезатели на национално ниво, вижте повече в статиите по-долу:

Два медала от от ДЛШ по бокс за мъже спечели Локомотив

Бокс Локомотив: 2 медала от Литва, девойките втори на ДЛОП

България U16 спечели турнира на УЕФА, Валентин Николов бе капитан на отбора

ВК Локомотив София с национална състезателка

Гимнастичките с много медали от Симона Къп

Момичетата от Локомотив преди световната купа в Арена Армеец

Младежите и девойките с купи от първенството в Панагюрище

Ангел Стоянов младата надежда на водната топка

Днес 19:00 ч. БНТ 3 Локо НН - ЦСКА, жените също на финали

Има двама велики баскетболисти - Майкъл Джордан и баба ми!

Карате клуб Локомотив с 4 медала от държавното

https://lokosf.info/%D0%B8%D1%81%D1%82% ... 0%B8%D0%B2


Личи си, че се работи! Кога най-накрая държавата ще се сети да помогне за реновиране на стадиона???? Сигурно на пръстите не една ръка се броят клубовете като Локомотив, където основните пари, които се инвестират са частни. Срамно е че се хвърлиха милиони по разни селски програми за стадиони в села и градчета с 1000 жители, а на Локомотив само толкова са трениращите активно хора.
8 ПОРЕДНИ МАЧА В ЕВРОПЕЙСКИТЕ ТУРНИРИ БЕЗ ЗАГУБА, ТОВА Е ЛОКОМОТИВ http://www.lokosf.info

Изображение Изображение

nemogadapovqrvam
Мнения: 9
Регистриран на: 24 яну 2015 17:27
Контакти:

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот nemogadapovqrvam » 20 апр 2019 15:58

Като чуя, че държавата трябва да помага някъде и направо почва да ми се повръща. Не съм локомотивец или локомотивомразец, но я оставете тая държава. Държавата пречи, тя не помага. Кое някъде е просперирало под държавна опека ми кажете, едно нещо, което държавата прави както трябва, та на вас ще помогне... английската държава или германската как помага на футбола? На Абрамович не му дават гражданство и 10 години се бори за разрешение да направи нов стадион, оставете вече държавата - тя е повече враг, отколкото нещо друго.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот Lyubaka01 » 20 апр 2019 17:24

nemogadapovqrvam написа:Като чуя, че държавата трябва да помага някъде и направо почва да ми се повръща. Не съм локомотивец или локомотивомразец, но я оставете тая държава. Държавата пречи, тя не помага. Кое някъде е просперирало под държавна опека ми кажете, едно нещо, което държавата прави както трябва, та на вас ще помогне... английската държава или германската как помага на футбола? На Абрамович не му дават гражданство и 10 години се бори за разрешение да направи нов стадион, оставете вече държавата - тя е повече враг, отколкото нещо друго.

Ма разбира се. Примерно на Лудогорец държавата страшно много им пречи...

nemogadapovqrvam
Мнения: 9
Регистриран на: 24 яну 2015 17:27
Контакти:

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот nemogadapovqrvam » 20 апр 2019 17:47

Ама ето затова говоря, господине, държавата пречи на честния спорт, не му помага. Ако искате нещо ваше, свято, истинско, забравете думата държава.

И, разбира се, мисля че ясно личи, че говоря за нещо като отрасъл, то е ясно, че индивидуални субекти винаги ще просперират от държавата и държавните облаги, то това е основният проблем.

Потребителски аватар
Lyubaka01
Мнения: 2096
Регистриран на: 20 ное 2009 08:31
Контакти:

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот Lyubaka01 » 21 апр 2019 01:28

Няма как да забравим думата "държава", при положение че стадионът е държавен...

favaca8888
Мнения: 4131
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот favaca8888 » 21 апр 2019 13:20

Според мен никога......докато не се случи най-лошото и стане някоя беля....
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 21 апр 2019 16:14

Lyubaka01 написа:Няма как да забравим думата "държава", при положение че стадионът е държавен...

Стадионът е държавен и предишните шефове на клуба гушнаха доста пари от наеми на помещения (примерно), ама вас ви нямаше тогава, за да изразите справедлив гняв!... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6783
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот icko65 » 21 апр 2019 18:23

Като сте се загрижили за държавата и чакате помощ от нея внесете си поне задълженията към нея.Въженцето има два края-дърпаш единия..ама другия си заминава.
Черно море-първи шампион по футбол на България...ЗАВИНАГИ!ЦСКА–София е приемник на ЦСКА...т.е. НЕ Е ЦСКА

favaca8888
Мнения: 4131
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот favaca8888 » 21 апр 2019 21:20

Captain Stottlemeyer написа:
Lyubaka01 написа:Няма как да забравим думата "държава", при положение че стадионът е държавен...

Стадионът е държавен и предишните шефове на клуба гушнаха доста пари от наеми на помещения (примерно), ама вас ви нямаше тогава, за да изразите справедлив гняв!... 8-)

Айде бе !? Верно ли ?! Добре че си ти да ни кажеш. :lol:
Забравяш че от 2009 до 2013 - та не играхме на Локомотив.А концертите и другите събития бяха по това време.Декларации и протести,както и множество псувни по ръководството,песни, лепенките Батков-вън ,Гигов -вътре с решетките,уникалните ни плакати на "домакинството" ни на ст.Славия срещу ПФК Левски (1-1) -Аврионов на съд,Локо на хората ,Кайчо добре дошъл у дома ,хореография отново на ст.Славия" удари Гиги"
ех какви времена бяха ,другарю милиционер.
На теб ти е простено,все пак си от синьо-червената мъгла ;)
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

favaca8888
Мнения: 4131
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Расте силно поколение в Локомотив

Мнениеот favaca8888 » 21 апр 2019 21:23

icko65 написа:Като сте се загрижили за държавата и чакате помощ от нея внесете си поне задълженията към нея.Въженцето има два края-дърпаш единия..ама другия си заминава.

Ами хайде де! И аз това викам ! Защо не ни назначиха синдик,защо не влезе държавата в клуба,защо не се потърси този милион задължения?Защо не се дигна гюрултия до небесата като с цскато? Та те ги беше страх да ни наградят с бронзовите медали,бе :lol:
Разследвай Цице,давай вой до небесата,аз вярвам теб,момче !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!


Върни се в “Локо София”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта