Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21386
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот metodito » 28 сеп 2020 10:35

Говорейки за "малоумните кофиценти", пак срещнах. В четвъртък гледам Палмейрас - Фламенго за двойка 7.00. Викам си уатдъфак става тук? И най-големият лаик ще си каже, че това е смешно. Все едно Палмейрас играе с някакъв новак в Б групата, а не дерби. За Х2 - .2.75. Това трябваше да го играя сингъл, щото фиша отиде по дяволите.
Изображение
Викам си я да го повторя това на друг фиш, в петък. Хоп, мача го няма, и така не се появи. Мачът се игра в събота срещу неделя.


Това някаква грешка на софтуера ли им е - подобни коефиценти?
П.С. Предположих, че Фламенго ги е хванала короната и заради това е тоя коефицент, но проверих мача им за Копа Либертадорес - бяха играли с титулярите си.
П.С.2 Мачът завърши 1-1.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21386
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот metodito » 03 окт 2020 16:26

@mizantrop: Не те послушах. Правилно отбеляза за дузпите в Англия, човек. Днес на един мач от Премиър само, две. И в Чемпиншип една.

mizantrop
Мнения: 510
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 03 окт 2020 18:52

metodito написа:@mizantrop: Не те послушах. Правилно отбеляза за дузпите в Англия, човек. Днес на един мач от Премиър само, две. И в Чемпиншип една.


да бе,ама аз после поразгледах - в Англия коеф. за дузпа са вече около 3,00,в бет 365 даже видях коеф. 2,75 - тоест,усетили са се....по-рано коеф. за дузпа беше от порядъка 4,50 - 5,00.
при тия коеф. ще е малко трудно да се вземе мат.предимство в дългосрочен план

mizantrop
Мнения: 510
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 12 окт 2020 21:21

Какво става в Евролигата,има ли дупки....не съм влизал от един месец в секция Баскетбол

bet365fan
Мнения: 4
Регистриран на: 24 авг 2020 21:02
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот bet365fan » 04 ное 2020 17:35

Продавам верифицирани акаунти за bet365!!! Цени на лично!

pass4o
Мнения: 117
Регистриран на: 06 юли 2010 11:33
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот pass4o » 21 дек 2020 00:35

Малко да вдигна темата и да споделя че Winbet предлагат страхотен бонус за нова регистрация както и шанс да участвате чисто нов мерцедес ГЛЕ знае ли се кога на човек ще му се усмихне късмета.. пробвайте..

WINBET ПОСЕТИ
https://www.livebet.bg/poseti/winbet/

blue4560
Мнения: 1
Регистриран на: 13 юли 2018 15:30
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот blue4560 » 24 дек 2020 00:12

Разгледах темата и ми хареса начина на залагане, но си е доста главоблъсканица... Ако някой знае някоя по-лесна схема за изкарване на 20-50 лв на ден да ми пише на лично бих предложил доста пари ако си заслужава :)

mizantrop
Мнения: 510
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 25 дек 2020 08:30

pass4o написа:Малко да вдигна темата и да споделя че Winbet предлагат страхотен бонус за нова регистрация както и шанс да участвате чисто нов мерцедес ГЛЕ знае ли се кога на човек ще му се усмихне късмета.. пробвайте..

WINBET ПОСЕТИ
https://www.livebet.bg/poseti/winbet/


Абе тъпак - колко пъти да ти се обяснява че европейските букмейкъри налагат лимит на печеливши играчи - повечето хора тук сме лимитирани.Аз лично в Уинбет имам 3 лимитирани профила....Уинбет давал....дава - на губещите.
И ефбет ми пратили на ел.поща че по случай 30-годишнината си 'дават' 30 % по-високи бонуси....но не знам какво точно дават,тъй като аз при тях пари никога не съм губил - съответно не са ми предлагали и бонуси :)
Виждаш че тук пишат интелигентни и знаещи хора,твоите бонуси ги промотирай в някоя тема за балъци.


Видяхте ли новите оферти на бет 365 за играчи в НБА ?
По-рано бетфеър имаха такива за крикета - при средна линия примерно 17,5 точки с рравностойни коеф. - дават и линия ''малко'' от 11,5 точки и ''много'' от 29,5....трябва да се проанализира дали си заслужава да се играе такава 'широка' дупка 11,5 - 29,5 на средни коеф. около 1,20....
Сега изчислих за първия попаднал ми играч - Брандън Инграм - линиите които споменах горе,коефициентите са 1,16 и 1,26 - при общо 100 заложени лева всеки от двата залога печели 60,ако влезе в дупката - 120....тоест тук рискуваме 40 лв за 20 печалба или коеф. е 0,5....какво излиза - на три залога ако губим един сме на нула....при по-голям КПД в дългосрочен план сме на печалба :)
Остава етичния въпрос - дали двата залога да се поставят от един и същ профил,ако схемата проработи - ще последва лимит.

mizantrop
Мнения: 510
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 25 дек 2020 08:56

Между другото чета в нета че в България се гласи да влиза някакъв нов наSран букмейкър - SportingWin - влязох да ги разгледам,доста слабо откъм пазари,и коеф. под всякаква критика - почти като на еврофутбол.....държавното тото и то уж декларира още пролетта че ще прави залози с коеф. - вчера има интервю с директора им с мъгляви обещания за 'напролет'....очевидно и за спортингуин и за тотото се чака да минат изборите - предполагам че играта с коеф. на спорт тото ще се контролира от един възпълен господин...но пък знае ли се кво ше стане на изборите :)
Затова и чакат.
За мен най-добрия вариант е да се върне Божков ! :)

mizantrop
Мнения: 510
Регистриран на: 26 сеп 2018 05:23
Контакти:

Re: Схема за пари - как да ограбите букитата 2

Мнениеот mizantrop » 27 дек 2020 20:33

най-смешното нещо което съм чел напоследък :)
https://rightbet.info/bukmeikuri-koito-ne-limitirat/


Върни се в “Свободна зона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 34 госта