Нов огромен престиж: Български рефери ръководят 1/16-финал от Лига Европа

Модератори: paceto, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23889
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Нов огромен престиж: Български рефери ръководят 1/16-финал от Лига Европа

Мнениеот delqnski47 » 12 фев 2019 15:30

След като се справиха отлично с мача от 6-ия кръг на Шампионската лига между Валенсия и световния гранд Манчестър Юнайтед в средата на декември, най-добрите български футболни рефери – Георги Кабаков, Мартин Маргаритов и Диян Вълков, получиха нов безпрецедентен досега наряд днес, съобщава информационна агенция "Темпо Нюз".

Тримата наши топрефери са определени да ръководят 1/16-финала от елиминациите в Лига Европа между белгийския Брюж и австрийския Ред Бул Залцбург. Мачът е на 14 февруари от 22 часа на стадион „Ян Брейдел“ в Брюж, а българските рефери летят за Белгия утре. За Георги Кабаков, Мартин Маргаритов и Диян Вълков това ще бъде дебют в 1/16-финален мач от европейските клубни турнири. Досега в новата история на родното съдийство, български рефери не са свирили в среща от толкова висока фаза на евротурнирите.

Изключително престижният наряд за тримата родни топрефери идва след отличните им оценки и авторитетно съдийство в поредица от завързани двубои от Лига Европа, младежката Шампионска лига и в Лигата на нациите, в които нашето трио се представиха безупречно.

Браво. ;)
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Нов огромен престиж: Български рефери ръководят 1/16-финал от Лига Европа

Мнениеот Tiberius » 12 фев 2019 15:37

Голяма грешка правят с тези наряди. Нашите съдии не могат да се оправят с БГ мачовете, та какво става за мачове на това ниво. 100% ще се провалят. ;)
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Непринуден
Мнения: 1654
Регистриран на: 16 мар 2015 21:27
Контакти:

Re: Нов огромен престиж: Български рефери ръководят 1/16-финал от Лига Европа

Мнениеот Непринуден » 12 фев 2019 16:52

Грешиш. Тези мачове са по-лесни от българските. Не се съобразяваш с президенти на клубове, големи имена, които не можели да падат и т.н.

На мен ми звучи някак натрапчиво "получиха нов безпрецедентен досега наряд". Чак пък един 1/16 финал в ЛЕ да е нещо безпрецедентно :roll: Ще кажеш, че сме минали на елиминационни фази, където земляните вече не могат да се вредят и нарядите се дават само на извънземни...........и тук някак си български рефер се е промъкнал. Невероятно! 8-)
"В началото на 1969 година Левски пък бе превзет от милиционерите и техния клуб Спартак"(Жаклин Михайлов)
50 години без софийския Левски (1914-1969), мир на праха му.

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12462
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Нов огромен престиж: Български рефери ръководят 1/16-финал от Лига Европа

Мнениеот TristaNNN » 12 фев 2019 18:04

.....съобщава информационна агенция "Темпо Нюз" :?
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
brovazogo
Мнения: 6
Регистриран на: 03 фев 2016 02:02
Контакти:

Re: Нов огромен престиж: Български рефери ръководят 1/16-финал от Лига Европа

Мнениеот brovazogo » 12 фев 2019 18:30

Tiberius написа:Голяма грешка правят с тези наряди. Нашите съдии не могат да се оправят с БГ мачовете, та какво става за мачове на това ниво. 100% ще се провалят. ;)

Ами то и Димитър Бербатов не е вкарвал никога на Левски!По вашата ГРЕШНА логика,и самия Бербатов не бил вкарал най-готиния хеттрик за Юнайтед срещу Ливърпул!Добре,че не давате нарядите,че току виж сте ги махнали дори като съдии!Омраза,омраза,омраза,писна ми ве ей ,хора!

Потребителски аватар
Tiberius
Мнения: 3071
Регистриран на: 27 апр 2016 10:07
Контакти:

Re: Нов огромен престиж: Български рефери ръководят 1/16-финал от Лига Европа

Мнениеот Tiberius » 12 фев 2019 18:48

brovazogo написа:
Tiberius написа:Голяма грешка правят с тези наряди. Нашите съдии не могат да се оправят с БГ мачовете, та какво става за мачове на това ниво. 100% ще се провалят. ;)

Ами то и Димитър Бербатов не е вкарвал никога на Левски!По вашата ГРЕШНА логика,и самия Бербатов не бил вкарал най-готиния хеттрик за Юнайтед срещу Ливърпул!Добре,че не давате нарядите,че току виж сте ги махнали дори като съдии!Омраза,омраза,омраза,писна ми ве ей ,хора!

Няма омраза в случая, а оценка. Просто са некадърни. Направо не знам как са получили тези наряди.
"За побеждаващите няма лошо време". - Хенри IV

„Виждам светлина; надежда. Чувствам полъх; сила. Чувам песен; облекчение. Пуснете ги да минат, защото те са добре дошли“.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23288
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Нов огромен престиж: Български рефери ръководят 1/16-финал от Лига Европа

Мнениеот W84me » 13 фев 2019 09:28

Тоя бая са го е*али, че да получи такъв наряд. Отделно не знам какъв престиж е, но сръбски и турски съдии ръководят финали на ШЛ и СП от 20 години :mrgreen: :mrgreen:
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15230
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Нов огромен престиж: Български рефери ръководят 1/16-финал от Лига Европа

Мнениеот miro_rz » 13 фев 2019 15:43

Нека да пожелаем успех на момчетата , виждате и в Европа се греши !
Изображение

lichkov55
Мнения: 5
Регистриран на: 27 сеп 2018 19:51
Контакти:

Re: Нов огромен престиж: Български рефери ръководят 1/16-финал от Лига Европа

Мнениеот lichkov55 » 13 фев 2019 19:36

С Кабаков шега не бива , на който не му изнася , да духа супата , току-що говорих с Любо !
;)

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22927
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Нов огромен престиж: Български рефери ръководят 1/16-финал от Лига Европа

Мнениеот NOMER14 » 14 фев 2019 00:29

W84me написа:Тоя бая са го е*али, че да получи такъв наряд. Отделно не знам какъв престиж е, но сръбски и турски съдии ръководят финали на ШЛ и СП от 20 години :mrgreen: :mrgreen:

Онова цигане Чакър си е поръчков съдия и затова му ВРЪЧВАТ наряди.
А на нашите съдии винаги ще тежи Божията ръка - най-скандалният гол в историята.


Върни се в “Футбол - България”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 18 госта