Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Вълчан
Мнения: 4278
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Вълчан » 09 фев 2019 21:11

Стига оплаквания и раздувки какъв е живота във България.Всеки може да отдели 10лв и да подкрепи отбора.Бах мааму 2 кутии цигари...Кво като е студено....продават чаи а и всеки има хубави топли дрехи.Заиграят ли добре момчетата хората ще се върнат...Еле един хубав резултат от 4-0 срещу прасетата....Мисля си че Божков е твърдо решил да покаже на Домуса че не е недосегаем и други също могат да направят отбор.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23140
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот W84me » 09 фев 2019 21:14

Вълчан написа:Стига оплаквания и раздувки какъв е живота във България.Всеки може да отдели 10лв и да подкрепи отбора.Бах мааму 2 кутии цигари...Кво като е студено....продават чаи а и всеки има хубави топли дрехи.Заиграят ли добре момчетата хората ще се върнат...Еле един хубав резултат от 4-0 срещу прасетата....Мисля си че Божков е твърдо решил да покаже на Домуса че не е недосегаем и други също могат да направят отбор.

Кой всеки? Народа е ПРОЗ на тиква... Не му трябва спорт, не му трябва нищо, тия 10лв може да ги даде за едно кафе, но няма да ги даде за футбол, точка, край.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Вълчан
Мнения: 4278
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Вълчан » 09 фев 2019 21:25

Сините фенове не са ПРОЗДИ. :) .....Наивни-да.Приключи се обаче със псевдо собственици.Гради се нещо хубаво и този път наистина ще стане и трябва търпение.Ама истинско.Малко ме учудва привличането на дъртаци ама явно искат да закрепят положението и да внесат сигурност и самочувствие сред играчите.Въпреки че Божи гол със този пропуск вчера на празна врата буди отново смях и ужас сред колегите му....

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4406
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Kotooshu » 09 фев 2019 22:57

sinfen14 , specter - Не знам кой кога е ходил на мачове , на В.Левски преди вече доста години , бомба падна на 2метра от краката ми и е минала на косъм от главата ми ... е щяхте да ми знаете името !
Не съм спрял да ходя , но вече по внимателно 8-)
Не ангажирам никой с моето мнение , оправданията всякакви , хора всякакви .
Моята агитация за мача в Локо вече почна +1 от мен ... при хубаво време се надявам и кръсничето да го зеведем :mrgreen:

п.п. Има го в 7 дни спорт на първа страница на Вековния ни юбилей , много съм горд :)
ЛЕВСКИ, ОЛЕ, СВОБОДА ОТ МУТРИТЕ!

tochavos написа:
Предпочитам ЦСКА с историята на Литекс, пред помийна яма с 30 титли.

:(

Потребителски аватар
Michael_Buble
Мнения: 554
Регистриран на: 30 яну 2018 19:11
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Michael_Buble » 09 фев 2019 23:31

W84me написа:
Вълчан написа:Стига оплаквания и раздувки какъв е живота във България.Всеки може да отдели 10лв и да подкрепи отбора.Бах мааму 2 кутии цигари...Кво като е студено....продават чаи а и всеки има хубави топли дрехи.Заиграят ли добре момчетата хората ще се върнат...Еле един хубав резултат от 4-0 срещу прасетата....Мисля си че Божков е твърдо решил да покаже на Домуса че не е недосегаем и други също могат да направят отбор.

Кой всеки? Народа е ПРОЗ на тиква... Не му трябва спорт, не му трябва нищо, тия 10лв може да ги даде за едно кафе, но няма да ги даде за футбол, точка, край.

Народа ни е оскотял. Водещи са първичните инстинкти за насъщния и дотам. Всъщност това беше крайната цел на предписания план още в 90-те от конгресмените Ран и Ът, които дойдоха като мисионери да ни "внесат" демокрация. Левски е просто огледален аспект от целия ни обществено-икономически недоимък.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13764
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Red_Neck » 10 фев 2019 08:32

Michael_Buble написа:Народа ни е оскотял. Водещи са първичните инстинкти за насъщния и дотам. Всъщност това беше крайната цел на предписания план още в 90-те от конгресмените Ран и Ът, които дойдоха като мисионери да ни "внесат" демокрация. Левски е просто огледален аспект от целия ни обществено-икономически недоимък.

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Пълни щуротии ....
Днес хората (особено в големите градове) притежават много по-висок стандарт на живот, отколкото преди 5-10-15-20-25 години.
Просто БГ версията на играта не успява да се конкурира успешно с другите форми на развлечения през свободното време и за това не е виновно икономическото състояние, а самият футболен продукт.
Семейно посещение на СПА курорт, МОЛ :), кино, планински или риболовен излет, ски т.н. излизат в пъти по-скъпо от посещение на мач и могат да отнемат не 2 часа, а ден-два.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот t0bl3ro_bg » 10 фев 2019 11:40

Има ли оптимисти, които все още вярват, че Костов ще има същия полусезон в Левски като първия и трябва да остане, след като ВБ86 дойде и без никаква заслуга го измества,а не да му се вземат 300-500к евра докато можем ? :?

Ако не - браво !

Ако да - съжалявам за вас !
_______
Буш може би ще бъде разкаран.
Божинов ще води атаката.
А сегашният голмайстор ще търка пейката.

Съставът от последната контрола с титулярния състав за пролетта:
ЛЕВСКИ (4-2-3-1): Николай Михайлов, Милош Цветкович, Нуно Рейш, Давид Яблонски, Иван Горанов, Кали Тиам, Мартин Райнов, Паулиньо, Давиде Мариани, Жерсон Кабрал, Божинов

way
Мнения: 2549
Регистриран на: 04 юни 2012 15:29
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот way » 10 фев 2019 14:00

t0bl3ro_bg написа:Има ли оптимисти, които все още вярват, че Костов ще има същия полусезон в Левски като първия и трябва да остане, след като ВБ86 дойде и без никаква заслуга го измества,а не да му се вземат 300-500к евра докато можем ? :?

Ако не - браво !

Ако да - съжалявам за вас !
_______
Буш може би ще бъде разкаран.
Божинов ще води атаката.
А сегашният голмайстор ще търка пейката.

Съставът от последната контрола с титулярния състав за пролетта:
ЛЕВСКИ (4-2-3-1): Николай Михайлов, Милош Цветкович, Нуно Рейш, Давид Яблонски, Иван Горанов, Кали Тиам, Мартин Райнов, Паулиньо, Давиде Мариани, Жерсон Кабрал, Божинов

Само Горанов да махнат...

Потребителски аватар
t0bl3ro_bg
Мнения: 5929
Регистриран на: 06 сеп 2010 20:35

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот t0bl3ro_bg » 10 фев 2019 14:26

Не е само той за махане. :roll:

Потребителски аватар
Странджата
Мнения: 3988
Регистриран на: 07 дек 2009 21:29
Контакти:

Re: Левски: Трансфери, зимна подготовка и контроли

Мнениеот Странджата » 10 фев 2019 15:20

Според мене Божинката първо трябва да се докаже. че е по-добър от Костов. Засега малко не му се удава.
Колкото до това, защо Герена е празен - ами да направим една анкета - кой защо ходи или не ходи на стадиона.
Причините не може да не се очертаят, защото те не са една или две.
Причините според мене са комплексни - не става дума само за едно или за друго. Но като най-релевантна аз бих поставил липсата на подходяща клубна политика, за да се утвърждава името на Левски. Феновете са оставени сами на себе си, което не дава очакваните резултати. Според мене няма сериозна грижа за тях - те все изпадат някъде назад, когато се търсят проблемите на Левски. А те са основният проблем. Ако те се мобилизират - но не с повика дайте да дадем, а с усилията на клуба и фенските организации, стадионът ще се напълни. Нужна е истинска клубна организация на фенското пристрастие, която най-напред трябва да наложи мнението, че ходим на Герена, защото сме левскари, а не защото Левски е силен.
Бог да благослови Левски и Левски ще пребъде!


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 42 госта