ЦСКА-София (София) - Левски (София)/ 0:1 FT

Модератори: TodorT, paceto, modor, kartago, SkArY_9, rhaegar, Rivaldo10, ntodorov, slavia_forever, Madridist

Как ще завърши мача...

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

vvessel
Мнения: 4325
Регистриран на: 05 юни 2008 11:26
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот vvessel » 28 сеп 2018 15:23

thresh написа:Ако Белаид и Белмонт са титуляри значи ние нищо не разбираме от футбол.


Да уточним - и да помогнат за победата. Щото те може да са си титуляри и да играят на познатото титулярно ниво :)
Ако все пак играят, дано покажат това което треньора вижда като причина да ги пуска.

Потребителски аватар
metodito
Мнения: 21386
Регистриран на: 15 авг 2008 14:46
Местоположение: На хубава трапеза, под сянка на Трапезица.
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот metodito » 28 сеп 2018 15:36

vvessel написа:
thresh написа:Ако Белаид и Белмонт са титуляри значи ние нищо не разбираме от футбол.


Да уточним - и да помогнат за победата. Щото те може да са си титуляри и да играят на познатото титулярно ниво :)
Ако все пак играят, дано покажат това което треньора вижда като причина да ги пуска.


Ако играят на "обичайното си" ниво, все едно сме с девет и половина човека. В този мач ни трябват 11 човека. Отсреща знаем, че ще са 14 (+чернодрешковците). Ако бием и съдиите не успеят да ни спрат ще е голямо чудо, но очаквам или ние сами да се бием или да ни порежат още в първите 15 минути на мача. А тази галимация с билетите не е случайна, убеден съм. Публиката ни винаги е била фактор.По-малко публика, по-посредствен мач. Ще видим де. Има много условности - съдии, публика, Славиша и титулярните 11. Единственото, от което съм спокоен е припозналия се сърбин и противника.

Потребителски аватар
south_division
Мнения: 813
Регистриран на: 27 авг 2009 23:52
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левс (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот south_division » 28 сеп 2018 15:48

Бих излезнал със състав Полачек, Милош, Яблонски, Холмар, Горанов, Тиам, Мариани, Васчук, Обертан, Паулиньо, Кабрал, като Васчук и Габи си сменят местата на върха на атаката. Но това са си някакви мои виждания. Стоянович най вероятно ще си излезе със същия състав, само че с Костов, Белаид и Белмонд вместо Холмар, Кабрал и Васчук. По важното е с каква нагласа и мотивация ще излязат, за да спечелиш такъв мач трябва да има агресия. От последните дербита имам наблюдения, че който спечели центъра, печели и мача. Имаме достатъчно класа там, има вариант да излезе и с Реиш и Тиам в средата. Общо взето тук е момента да покаже Славиша че е тактически грамотен и умее да печели стратегически.

Божидар
Мнения: 39
Регистриран на: 29 авг 2008 13:36
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот Божидар » 28 сеп 2018 16:06

specter написа:
Божидар написа:То добре налазвайте, ама аз не мога да намеря. Където и да отида не им работи системата. Включително ОМВ. А в момента не съм в София и няма как да отида до касите. Каква е тая простотия!?


https://besttickets.bg/node/352

Пробвай чрез тоя сайт, който са дали за онлайн покупка. А това с неработещите системи абсолютно навсякъде е пълен цирк и аматьорщина...


Един приятел взе от касите на Арена Армеец. Благодаря все пак :)

Потребителски аватар
modor
Мнения: 32330
Регистриран на: 31 юли 2008 10:48
Местоположение: София, Стадион "Академик"
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот modor » 28 сеп 2018 16:08

Важна информация за билетите за мача в събота
Уважаеми привърженици,

поради забраната за продажба на билети в деня на мача от 10-ти кръг на ППЛ цска-софия - Левски, който е с начален час 17:00 часа на Националния стадион "Васил Левски", днес касите пред сектор А на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов" ще работят до 20:00 часа или до наличието на желаещи да закупят пропуски при струпване на хора.

Цената на билетите за привърженици на Левски е 15 лева за сектор В и 10 лева за сектор Б.

Напомняме Ви, че трябва да носите задължително със себе си своите лични карти, без които няма да бъдете допускани на стадиона.

Също така получихме огромен брой запитвания и оплаквания от наши привърженици извън пределите на София, които не успяват да си закупят билети за мача по указаните от организатора начини за това. По тяхна молба клубът закупи билети за срещата според заявките на феновете. Пропуските ще бъдат налични утре, събота, 29.09., на специално обособено място пред феншопа на сектор А на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов"от 10:00 до началото на двубоя.
"Компромисът е краткия път към провала!" -
Станимир Стоилов.

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот Sinite ot Sofia » 28 сеп 2018 16:10

Моля някой да ми даде информация къде около стадиона е най - удачно за паркиране. Не си спомням на мач ( и то на дерби) да съм ходил с кола, но сега ми се нагала. Всичко ли е зелена зона, има ли някъде места ? Благодаря приятели левскари, предварително
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
Corwin
Мнения: 2733
Регистриран на: 02 дек 2008 09:36
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот Corwin » 28 сеп 2018 16:26

Sinite ot Sofia написа:Моля някой да ми даде информация къде около стадиона е най - удачно за паркиране. Не си спомням на мач ( и то на дерби) да съм ходил с кола, но сега ми се нагала. Всичко ли е зелена зона, има ли някъде места ? Благодаря приятели левскари, предварително

На ул. "Митрополит Кирил Видински" обикновено е паркинг.

thresh
Мнения: 105
Регистриран на: 22 яну 2009 11:20
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот thresh » 28 сеп 2018 16:28

modor написа:Важна информация за билетите за мача в събота
Уважаеми привърженици,

поради забраната за продажба на билети в деня на мача от 10-ти кръг на ППЛ цска-софия - Левски, който е с начален час 17:00 часа на Националния стадион "Васил Левски", днес касите пред сектор А на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов" ще работят до 20:00 часа или до наличието на желаещи да закупят пропуски при струпване на хора.

Цената на билетите за привърженици на Левски е 15 лева за сектор В и 10 лева за сектор Б.

Напомняме Ви, че трябва да носите задължително със себе си своите лични карти, без които няма да бъдете допускани на стадиона.

Също така получихме огромен брой запитвания и оплаквания от наши привърженици извън пределите на София, които не успяват да си закупят билети за мача по указаните от организатора начини за това. По тяхна молба клубът закупи билети за срещата според заявките на феновете. Пропуските ще бъдат налични утре, събота, 29.09., на специално обособено място пред феншопа на сектор А на стадион "Виваком Арена Георги Аспарухов"от 10:00 до началото на двубоя.


Най-сетне нещо смислено, което ръководството прави. Според мен цялата тази глупост с неработещите системи е целенасочена, за да може да бъдем колкото се може по-малко на стадиона.

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8895
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот bilyaletdinov » 28 сеп 2018 16:37

Тъй като не съм много наясно с дискусиите около мача, но на кой идиот му хрумна да не се продава билети в деня на мача и с каква цел го правят?

ПП:Дано Полачек е стабилен поне тоя мач, ама не виждам как ще направи суха мрежа. Надявам се онзи със смененото име да не пусне титуляр Соу, щото ще имаме проблеми с него. Тоя е 2 класи над другото негро. Гомес и Прохазка ще ни липсват в такива моменти, защото ще ни трябва битка и агресия. Белмонт е по-мек футболист и не мисля, че е много удачно да започнем с него. Вашчук мисля, че ще ни бъде от полза.
Последна промяна от bilyaletdinov на 28 сеп 2018 16:45, променено общо 1 път.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12320
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: ЦСКА-София (София) - Левски (София)/Билети в деня на мача няма да се продават

Мнениеот TristaNNN » 28 сеп 2018 16:48

bilyaletdinov написа:Тъй като не съм много наясно с дискусиите около мача, но на кой идиот му хрумна да не се продава билети в деня на мача и с каква цел го правят?

На Ушев и на комисията по нищото. Това е поправка в закона, не е просто нечие хрумване преди мача. Причината реално е, че мачът е обявен за рисков, така както беше и Локо ПД - Ботев преди няколко седмици. Ако мачът не беше рисков нямаше да има подобни драми.
ПП: Говоря си днес с разни хора, които още нямат билет и единият пич разправя, че одеве е ходил в едно столично ОМВ, където са му казали, че системата (разбирай ЛитексТикетс, или както там се казваше), която реално подава информация на ОМВ, е сгънала и билет - нанайси. :roll:
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Левски”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: eddie, ikar, LoveAndPeace, olimpi и 48 госта