Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот MAXIMUS » 17 мар 2018 20:27

Кашчей написа:
MAXIMUS написа:Тази инициатива "С деца на мач", ЦСКА я провежда от няколко сезона. Така трябва да е. За всички деца. Утре всички на стадиона, само да не се успим :).
ЦСКА Зове !


Няма лошо децата да влизат безплатно, обаче в обявата пише, че и възрастните ще са безплатно, което вече не е добре, дори и заради изискването билетите да са с цена. И ще е добре това с безплатния вход за децата да е за всички мачове, а не само за определени.

И колко възрастни мислиш, че ще се възползват от "авантата'? 20-30 дребни тарикати максимум да са. Аз ще съм на мача с малкия /на 8 г./ но ще си купя билет, ако трябва и за него ще купя. Не мисля, че 15 - 20 лв повече или по-малко са някакъв проблем за софианци !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот sin4ec » 17 мар 2018 20:35

CaptainBertorelli написа:Мисля, че хората разбиращи от футбол, бяха сигурни, че Берое ще бият без проблем. В bet365 коефициент за 1 беше 1,18. Нормално. Все пак, писал съм го преди тази неочаквана издънка на Берое. Няма да има борба за трето място, но опцията Ботев да вземат купата си остава. Което праща третия на бараж. Не ви е контрола, Роси просто го играе умряла лисица.

Не ме вълнуват коефициентите на бетове и тем подобни, това е бизнес, а не прогноза. Витоша направи хикс на Левски, а в серия мачове уникален малшанс или груби съдийски грешки им отнеха доста точки. Изненада е това равенство за хората, неследящи в детайли БГ отборите...
То и Славия може да вземе Купата. А теоретично при синя победа утре и неубедителната ви игра може и вие да се окажете на трето място...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Skruky
Мнения: 169
Регистриран на: 15 окт 2008 20:23
Местоположение: София
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот Skruky » 17 мар 2018 20:45

4:0
[center]Аlways faithful to CSKA Sofia
1948
[/center]

nosmoky
Мнения: 489
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот nosmoky » 17 мар 2018 21:10

Кашчей написа:
MAXIMUS написа:Тази инициатива "С деца на мач", ЦСКА я провежда от няколко сезона. Така трябва да е. За всички деца. Утре всички на стадиона, само да не се успим :).
ЦСКА Зове !


Няма лошо децата да влизат безплатно, обаче в обявата пише, че и възрастните ще са безплатно, което вече не е добре, дори и заради изискването билетите да са с цена. И ще е добре това с безплатния вход за децата да е за всички мачове, а не само за определени.


Ми то е за всички наши домакинства през последните 3 или 4 години. Просто днеска един парцал е решил да си напише поредната провокативна статия.
Скъпи малки армейци,
в денят на мама нека подкрепим нашите любими червени спортисти срещу отборът на ЕТЪР! Кампанията "С деца на мач" отново ще ви очаква на добре познатото място пред Топката до 17:10ч.Нека помогнем на отбора да продължи серията си от положителни резултати и да преследва 32-та си титла!

Ozzimozzi
Мнения: 7141
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот Ozzimozzi » 17 мар 2018 21:49

Кампанията "С дете на мач", организирана от сдружение "Червени сърца" е поне от 2014 г., но интересно защо някои сега търсят под вола теле?! :shock:
Последна промяна от Ozzimozzi на 17 мар 2018 22:10, променено общо 1 път.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
bobonikolov
Мнения: 3574
Регистриран на: 14 фев 2010 16:45
Skype: bobonikolov

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот bobonikolov » 18 мар 2018 03:31

sin4ec написа:
CaptainBertorelli написа:Мисля, че хората разбиращи от футбол, бяха сигурни, че Берое ще бият без проблем. В bet365 коефициент за 1 беше 1,18. Нормално. Все пак, писал съм го преди тази неочаквана издънка на Берое. Няма да има борба за трето място, но опцията Ботев да вземат купата си остава. Което праща третия на бараж. Не ви е контрола, Роси просто го играе умряла лисица.

Не ме вълнуват коефициентите на бетове и тем подобни, това е бизнес, а не прогноза. Витоша направи хикс на Левски, а в серия мачове уникален малшанс или груби съдийски грешки им отнеха доста точки. Изненада е това равенство за хората, неследящи в детайли БГ отборите...
То и Славия може да вземе Купата. А теоретично при синя победа утре и неубедителната ви игра може и вие да се окажете на трето място...

На теория е едно на практика друго. За да стане това трябва да загубим 4 мача подред. Което няма как да стане. Мач с мач при нас не си прилича. Спомни си само миналата година как ни бихте с 2:1, помислихте се за голямата работа и после ви отнесохме с 3:0. Коренно различна игра. Освен това с вас ще имаме 5 мача. И единия да го загубим другите може да ги вземем всички и пак да сте на трето място.

Потребителски аватар
vg_vasilev
Мнения: 754
Регистриран на: 03 апр 2013 09:39
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот vg_vasilev » 18 мар 2018 11:18

Знаете ли инициативата за родител с дете на мач за кой сектор е?

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот Цецо Чука » 18 мар 2018 12:00

Днеска кво ше се случва? Ше ги праска ли Каранга или ше ви хързулнат леко в дъжда с 1-0,м?
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот CaptainBertorelli » 18 мар 2018 12:01

30. Витаутас Черниаускас
3. Жеферсон Телес
4. Божидар Чорбаджийски - капитан
5. Николай Бодуров
6. Рубен Пинто
9. Фернандо Каранга
11. Станислав Манолев
15. Кристиян Малинов
17. Енрике Рафаел
19. Кирил Десподов
20. Тиаго Родригез
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Първа лига XXVI кръг: ЦСКА-София - ''Левски''

Мнениеот onegavon » 18 мар 2018 12:29

Пинто добре, ама Жеферсон за какво ни е.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта