2 кръг: ЦСКА-София - Лудогорец

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Bogomil
Мнения: 117
Регистриран на: 04 сеп 2015 02:27
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот Bogomil » 23 юли 2017 00:00

Е то си се очакваше....аз закво се смеех толкова като някой превъзбуден вземе да обяснява как гришата щял да преборва лудогорец, ще пребори той дедовия, дори резервите им се гаврят.

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот tut » 23 юли 2017 00:00

machopikcho написа:Резевата брадатия португалец ми се видя доста в час.Маленов трябва да се успокои и да поработи в/у влизанията и точноста в пасове и удари.Да видим новия вратар що за стока е.И И задължително разиграващ халф и централен нападател.


Брадатият портогалец и на мен много ми хареса ... и енрике има качества .... направим ли една две победи и ги почваме ...

Напред армейски лъвове ... 32-та зове!

nghcvth
Мнения: 3540
Регистриран на: 27 яну 2013 14:41

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот nghcvth » 23 юли 2017 00:01

kimmy_rz написа:Погледнете реално мача. Цска имаха по-малко положения от ЛЦ преди гола. Ситуацията при меркадо е очеизвадна симулация с това провлачване на десния му крак - класика /едно време Велизар при симулация си смъкваше чак обувките и ни една от камерите на стадиона не улавяха момента кога точно се е случило това/.

Велизар можеше да изнася лекции относно симулациите, Меркадо е точно като отбора си- несполучливо копие.
"Maybe this world is another planet's hell."- Aldous Huxley

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот Skywalker » 23 юли 2017 00:03

kimmy_rz написа:Погледнете реално мача. Цска имаха по-малко положения от ЛЦ преди гола. Ситуацията при меркадо е очеизвадна симулация с това провлачване на десния му крак - класика /едно време Велизар при симулация си смъкваше чак обувките и ни една от камерите на стадиона не улавяха момента кога точно се е случило това/. Същевременно Анисе беше странично на меркадо а в ситуацията на Лукоки, цесекаря беше точно зад него и ясно се видя че го избута. Съдията направи компромис че не отсъди дузпа и затова не даде картон на лукоки. Каранга удари пластун с лакет в гръкляна а Недялков си беше откровено за жълт картон за лакета. Това са реалностите.

Преди гола ситуациите бяха 1:1 ! Това на Меркадо не беше никаква симулация а си беше събаряне от страна на анисе с лявата си ръка и цялата си тежест върху Меркадо, за да спаси головата ситуация. По-късно Чорбаджийски едва докосна лукоки и оня се хвърли 5 метра напред и претендираше за дузпа. Чиста симулация на лукоки.

Потребителски аватар
machopikcho
Мнения: 4
Регистриран на: 26 юни 2017 18:01
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот machopikcho » 23 юли 2017 00:04

Меркадо и Десподов са пална леш като спортна форма ава що ги пукска тах.Кулма още по зле лие.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот FCD » 23 юли 2017 00:08

Така нареченото "пожелателно мислене" ви е заразило сериозно, вместо да бъдете реалисти. Само че забравяте, че може би и най-вероятно насреща си имате опитни и силни отбори с опитни треньори и играчи, които не пасат тревата от терена. Днес "мачкането на Лудогорец" го видяхме по същия начин. Трудна работа. Имате да извървите дълъг път, преди да мачкате всеки не само на думи. Иначе имате фенове, евала, надяват се хората, ама все разочаровани си тръгват. Защото няма реализъм в думите и действията.

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот Skywalker » 23 юли 2017 00:08

Кашчей написа:
Skywalker написа:
Кашчей написа:
openminded написа:Язък за барута :mrgreen:
Можеше да се мине и без този ЧК, единственото оправдание за съдията е ако е имало някакво натрупване на симулации от страна на Меркадо.Аз лично дадох 1-1 и мисля, че Разград нямаше да са разочаровани и от точката.За мен играта на домакините бележи отстъпление сравнено с миналия шампионат и по-добре да спрат с тия приказки за титла

Симулацията се наказва задължително с жълт картон. Меркадо явно е имал и преди това жълт и..два жълти=червен.
ПП- Странно ми е как всички пропускате факта, че не е директен червен?!

А ти как пропускаш факта, че симулация няма. Ако играч загуби равновесие в единоборство в наказателното, това е картон така ли е според теб ? Какъв газ ви пускат румънците бе :mrgreen:


Не ме разсмивай..явно ни пускат хелий, щом се хиля на подобни постове! Загубил бил равновесие :mrgreen: и що се обърна по дупе и вдигна ръце тогава? Така се губи равновесие на 5 метра. Ако спринтираше от 30-40 метра бих го приел, ама...

Ходи коментирай подводно ориентиране ! Не можел да загуби равновесие, когато е на един крак и бъде натиснат с ръка и тяло :mrgreen: А лукоки, като претендираше за дузпа, защо не го изгони ? Защото домуса ще си вземе паричките обратно, ами ще го и нашамари и ще му каже, че е олигофрен !

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот openminded » 23 юли 2017 00:08

За мен съдията трябва да има отлична видимост и да е близко до ситуацията, за да отсъди симулация, още повече когато въпросният играч е заплашен от изгонване.Или да получи помощ от колегите си на линията.Между двамата имаше някакъв контакт, макар и минимален, което автоматично прави ситуацията спорна.Въпреки че за мен Анисе не нарушава равновесието на Меркадо

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот Skywalker » 23 юли 2017 00:11

FCD написа:Така нареченото "пожелателно мислене" ви е заразило сериозно, вместо да бъдете реалисти. Само че забравяте, че може би и най-вероятно насреща си имате опитни и силни отбори с опитни треньори и играчи, които не пасат тревата от терена. Днес "мачкането на Лудогорец" го видяхме по същия начин. Трудна работа. Имате да извървите дълъг път, преди да мачкате всеки не само на думи. Иначе имате фенове, евала, надяват се хората, ама все разочаровани си тръгват. Защото няма реализъм в думите и действията.

От кое да сме разочаровани ? И с 10 човека ги натиснахме в тяхното поле и се опитваха само на контри, но защитата ни се справяше. От кое точно да сме разочаровани ?

Потребителски аватар
xtremeee
Мнения: 209
Регистриран на: 21 апр 2015 16:41
Контакти:

Re: 2 кръг: ЦСКА - Лудогорец

Мнениеот xtremeee » 23 юли 2017 00:11

уж го бута с ръка а свива двата крака това ако не е симулация не знам какво е !?
А за избутването на Лукоки дузпа ли е ?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта