ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Модератори: MuFc1878, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
tevez
Мнения: 38922
Регистриран на: 26 авг 2008 12:08
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот tevez » 18 окт 2016 00:02

Моу отиде за точка и си я взе.
Друг е въпросът, че ни трябваше победа, за да наваксаме загубените точки срещу Уотфорд и Стоук.
Де Хея - играч на мача!!! Великолепен за пореден път.
Ибра една ситуация имаше и се провали, а това не беше никак трудна ситуация да вкарване на гол. Малшанс.

binevout
Мнения: 355
Регистриран на: 23 ное 2014 13:02
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот binevout » 18 окт 2016 00:06

Грозен мач!!!!Не подхождащ на "Дербито на Европа"!!!Сори , обаче в това дерби сме свикнали на поне 4 гола в двете врати!!!
До това води липсата на британски мениджъри!Много станаха тактиците във висшата лига , убиха тръпката!
И ся кво 0:0 .... все едно гледам Торино-Каляри , и кво - самоубийствено равенство и за двата отбора!Супер!
Ебааахти сбъркания отбор - какво правят пак Фелайни и Погба един до друг , по едно и също време на един и същи стадион - каквооо!?Двете най-големи дървета към настоящия момент в Европата - какво правят заедно там в центъра!?
Състава сам по себе си беше страшен бъркоч , Моу май е бил насвиркан като е писал състава,както и да е можем да се радваме че не паднахме.
Къде отиде Марсиал , къде отиде Карик,АМИ КЪДЕ ОТИДЕ ШВАЙНЩАЙГЕР БЕЕ , защо правиш смяна в последната минута на продължението при 0:0 .... ти ръководиш Юнайтед , това е времето за голове не за смени!Кретен!!!
Зверски ме изнерви тоя мач , Моу не е за нас!!!!

Потребителски аватар
vasilnv
Мнения: 7182
Регистриран на: 05 яну 2012 20:20
Местоположение: Плевен
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот vasilnv » 18 окт 2016 00:19

Кво стана с фаворитите? :lol:
Иначе отидохме за точка, Моу метна Клоп и си я взехме. Тва е. А Ибрата ако си беше вкарал положението, съвсем грозна картинка щеше да е. Между другото, на мен ли ми се струва, или днес, а и не само, шведът бе под всякаква критика :? Иначе и Ливърпул имаха своите шансове, няма как, но Стената отново ни извади за пореден път срещу тях. Странно ми е, че почнахме доста силно и двете полувремена, но в края на всяко едно от тях, особено второто, не издържахме чисто физически и дадохме инициативата на Ливърпул.
A Broken Plane. A Broken Dream. A Broken Heart. A Broken Team.
No Word Said. A Silent Vow. We Loved You Then. We Love You Now.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1162
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот redhooligan » 18 окт 2016 00:20

Хубаво е че взехме точката. Единствено заради добрите намеси на Де Хея и великолепния шпагат на Валенсия. Ибра беше трагичен. Според мен трябваше да бъде заменен. Виждаше се че не може да направи нищо. Хубаво пусна Уейн Руни но да го пусне зад Ибра а не по фланга. Все пак той е треньора и той си знае. Ние може само да си намираме кусури :)
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23333
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот Thsmith » 18 окт 2016 00:43

Честно казано очаквах да вземете някое 0:1, но и това не е лош резултат за гостуване.
Няма как да не се отбележи обаче, че тази тактика ще е много трудна без да се подсилите допълнително. Няма скорост, няма игра на тъча 1 на 1 и няма кой да раздаде топката за контра. Липсва един играч от рода на Уесли, Шаби, а защо не и като Йозил. Някой да хване топчето и просто с 1 докосване да изведе човек за остра контра. Липсва и едно крило което да тича и да финтира.
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]

Потребителски аватар
Furious_Monk
Мнения: 11011
Регистриран на: 27 авг 2015 14:25
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот Furious_Monk » 18 окт 2016 01:37

На Моуриньо ако му трябваше играч като Йозил и Снайдер, щеше да пусне Мата. А може да се е надявал Погба да свърши подобна работа, което очевидно говори за силно надценяване на моментните възможности на французина.
Дали Кроос и Модрич все още са най-добрите? В сравнение с кого?
Анчелоти.

Потребителски аватар
MuFc1878
Мнения: 34796
Регистриран на: 06 фев 2009 11:30
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот MuFc1878 » 18 окт 2016 09:19

Ерера игра много по-добре от Погба, а не струва 100 млн. Ибра за пореден мач нещо не му се получава и май е време да не играе срещу тимове като Нортхмяптън и Зоря Луганск, а да почива повече. За такива мачове на Жозе му липсват играчи като Азар и Коутиньо. Може би Марсиал, Мхитарян или Мата, щяха да свършат работа, но по една или друга причина, не бяха на разположение. Сигурно това ще гледаме и на Моста. Там дали ще вземем равен, е отделен въпрос.
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/thumbs-2021/klz1645857647g.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот blue avalanche » 18 окт 2016 09:46

Кариерата на Ибрахимович залезе. По-добър няма да става. Напротив! Все пак е на "100" години. ;)
Не знам защо изобщо беше привлечен.

Потребителски аватар
Jackxxx
Мнения: 2007
Регистриран на: 02 сеп 2014 08:33
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот Jackxxx » 18 окт 2016 09:51

Този Х е загуба и за двата отбора, но пък от наш Жозе, какво да очакваш друго в такъв мач. Тактически се беше подготвил много добре да разбива играта на Ливърпул, но без идея как може да спечелим мача. Все пак ако Ибра и Погба играеха както се очаква от тях, всъщност можеше и да вземем победата. Но за мен лично резултата е напълно резонен, макар да не очаквах Ливърпул да са толкова слаби тоя мач.
Последна промяна от Jackxxx на 18 окт 2016 09:53, променено общо 1 път.
[center]The team that gets me excited is Manchester United!
Manchester United - Once in a lifetime[/center]

Потребителски аватар
Thsmith
Мнения: 23333
Регистриран на: 27 юли 2010 15:24
Местоположение: СТОЛИЧНО
Контакти:

Re: ВЛ | 8-ми кръг | Ливърпул - Манчестър Юнайтед | 0-0

Мнениеот Thsmith » 18 окт 2016 09:52

Furious_Monk написа:На Моуриньо ако му трябваше играч като Йозил и Снайдер, щеше да пусне Мата. А може да се е надявал Погба да свърши подобна работа, което очевидно говори за силно надценяване на моментните възможности на французина.

Мата? :lol: Направо да вземе Бадема и да пусне него. :lol:
[center][wrapimg=]https://s31.postimg.cc/edpbxz4ob/Avatar_250.png[/wrapimg]

Sometimes democracy must be bathed in blood.

A.Pinochet[/center]


Върни се в “Манчестър Ю”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта