WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13811
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот Pichichi » 07 сеп 2016 16:00

pomiqr272 написа:Не се притесняайте. Бодуров сега като влезе във форма ще играе с Иван Иванов и ще имаме опитна централна двойка и другото момче на микренския - Манолев и работата заспива.


И аз така ги виждам нещата!

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот boabbb » 07 сеп 2016 16:01

То вместо Мишо Александров и конус да пуснат, пак няма да се познае :lol: :lol: Ако не пускаш даден играч, няма как да стане опитен :idea: Въпросът е, че поне единия трябва да е опитен и във форма - снощи това го нямаше :| В Италия играят тримата от Юве - ние нямаме стабилна двойка от един отбор ... Александров да речеме, че става, ама тоя Пиргов ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10870
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот ivan56 » 07 сеп 2016 16:12

Чорбаджийски обра негативи заради тоя пън "русия", винаги съм се чудел такива дървари как попадат на качествени мениджъри и играят що годе в класни отбори.
А защо е Чорбаджийски в отбора, е ясно на всички които си имат на идея малко от малко, как и кой играе в националният отбор.
Само ме яд, че левскарите не го нае.аха тоя женски полов орган ПетеФ.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

vladomin_
Мнения: 426
Регистриран на: 27 юни 2008 15:53
Skype: vladominlok
Местоположение: гр. Стара Загора България
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот vladomin_ » 07 сеп 2016 16:40

Pichichi написа:Най-слаб от всички беше М.Александров, той този винаги е най-слаб!
Св.Дяков също гола вода, време е да го махат от 3 г. си играе на стара слава! Трябва да наложат Кстадинов - Чочев и колкото и зле да са да ги налагат, може да играят 10-на години като 2-ка вътр. халфове малки са още.
Ив.Иванов не става за лидер на защитата, той е несигурен с топката и дори когато оня другия пън Будуров беше в отбора той го раздаваше тартор а Иванов си вършеше работата. То и вчера се видя как Иванов даваше топката на младежа дето не знаеше къде се намира а трябваше да го пази от това. Самия младеж не е виновен виновен е Петев че го пусна въобще с 2 мача в А група да играе титуляр. Бекчето от "проектчето на ГГ" също беше тотално слаб, другия от Турция и той. С всичките ми огромни резерви към "зетя" вчера на който и пост от 4-те в защита да беше играл щеше да се справи по-добре, вкл. и централен защитник. Божинов лекето също мисля че е над нивото на нападателите които се викат: Рангелов, Г.Божилов и към тях мога да добавя и виканите последните години В.Христов, Мицански, Делев, Гълъбинов! Вярно е че Божинов е лай*ненце но е по-добър от всичкитези измисленяци. Г.Божилов,Т.Неделев, Ил. Миланов, Божиков са гола вода!
Направо да изкарват паспорт на оня сърбин дет е в Берое и преди това беше в Лудогорец и ЦСКА- Милисавлевич, мисля че има 5 сезона в БГ само не знам да не е бил национал на Сърбия! Като цяло е по-добър на всеки от 10 поста на терена от всеки от националите ни. Чужденец е ама ще го прекръстят на Милисавлов! :mrgreen:

Прав си за всичко написано. Но вече на кого ли му пука за национален отбор. С тази комерсилизация на футбола, как Дяков да играе, като паричките са в Шампионска лига за какво да се напряга. То и в Лудогорец толкоз играе ама това си е друг въпрос. Стоянов много слаб вратар два от головете можеше и по добре да се намеси. Минев си го пазят за ШЛ. И в световен мащаб на кои играчи им пука вече от тези мачове с национални отбори. Просто отбиват номер.
ВДинев

Потребителски аватар
PSvilenov
Мнения: 2338
Регистриран на: 26 юни 2015 18:41
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот PSvilenov » 07 сеп 2016 16:40

damyanov1963 написа:Сега да попитам всички тези, които критикуват и се подиграват(най-вече на Левски) за слабата посещаемост на мачовете от вътрешното първенство с аргумента, че видите ли един отбор трябва да се подкрепя независимо дали играе добре, или зле и с/у какъв съперник - КЪДЕ БЯХТЕ ПО ВРЕМЕ НА СНОЩНИЯ МАЧ?!

Говоря за себе си - като левскар си подкрепям левски при победа и загуба и си ходя на герена редовно . Аз обаче националите не ги подкрепям . Единственият кадърен и можещ футболист който уважавам от националите е Ивелин Попов. Защо да гледам тия мизерници като от Левски всичките българи са с класи над вчерашните играли . Минев , Пиргов, Александров ,Костадинов и Краев са в страшна форма в първенството , а Стриптизьора си прави гавра с тях. Малаумен цскар с доведения му син Дяков дето тръгнал да подмладява отбора със чорбаджийски и недялков. Ако имаше малко акъл щеше да изчака малките национали след година две и да ги аклиматизира в мъжкият отбор , а не да взима смешници дето не ги иска и Тони Здравков . Къде да бъда ? Вкъщи ще съм си и ще им се смея на тия утрепки .Не защото няма играчи на Левски , а защото Петев умишлено с инат избира титулярният състав. Един лев не бих дал да гледам забилият отбор на Стриптизьора

vladomin_
Мнения: 426
Регистриран на: 27 юни 2008 15:53
Skype: vladominlok
Местоположение: гр. Стара Загора България
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот vladomin_ » 07 сеп 2016 16:54

Предлагам модела на Германия! Александър Димитров до го върнат на 17г юноши и да си разработва етапи. И да му поставят цел да класира тези футболисти за световното в Америка през 2026г. Тогава точно ще са на по 26, 27 години или зряла футболна възраст.
ВДинев

Потребителски аватар
iliev72
Мнения: 9875
Регистриран на: 12 окт 2010 16:44
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот iliev72 » 07 сеп 2016 17:01

PSvelinov останал от теб с други впечатления от форума Ливърпул.Попов с нищо по-добре снощи не се представа от М.Александров , С.Дяков и още много други.Тези които си изброил от Левски ако ставаха за нещо вече да са напуснали Левски.И с тях и без тях нашият национален отбор игра много зле.То след 2г не се знае кой ще води , а Сухият не ми го хвали.Вчера гледах и U21 пълна трагедия и случаен гол.
[offtopic][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/72850495676373035823.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://pic.cpa3y.net/images/28875847901498354995.jpg[/wrapimg]
[wrapimg=]http://i67.tinypic.com/23tmws9.jpg[/wrapimg][/offtopic]
Тайната на вечната младост е да научаваш всеки ден по нещо ново.
Ако спориш с идиот, вероятно и той прави същото или си попаднал на партиен (непълен) член.

dimov
Мнения: 86
Регистриран на: 08 ное 2010 17:14
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот dimov » 07 сеп 2016 17:06

Тука всички големи разбирачи бе,чакай и аз да се направя на тренер. Ся ,на вратата Йокана-преватизация.Централни-Пиргото и Александров.Бекове няма значение.Халфове Жоро Костадинов-бореца,Краев-той е 37кила ама нищо,Марсело-все пак са шампиони ,Попито е класа без него не става.Напред Венци и Преслав да не се сърдят хипер,мега,гига грандчетата ни.С този състав направо мачкаме.Давайте насам тези безхаберници франсетата и портокалите. И накрая да Ви кажа пичове повечето от вас сте дървени професори и форумни мишки и на футболен терен не сте стъпвали.Съмнява ме,че даже и пред блока не сте ритали,иначе големи специалисти и разбирачи.Тотал щета сте.

4akala
Мнения: 506
Регистриран на: 05 авг 2010 22:55
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот 4akala » 07 сеп 2016 17:07

Докато Домусчиев и микренския управляват в "сянка" футбола ни ще затъваме все повече!Миналата година след като изхвърлиха Литекс от А група ревнаха,че така щял да се затрие футбола ни,защото във всички национални гарнитури футболистите на Литекс(вече прейменуван на ЦСКА-София) са над 50%.Вчера имах честа да гледам и младежите срещу страшилището Армения,пак преобладаваха футболисти на ГМО-то и естествено нашите момчета бяха цял мач като "Опълченците на Шипка".За наш късмет при една от редките ни контри вкарахме гол.
А за снощния мач какво да каже човек.Меко казано трагедия и мъка.Люксембург не са вкарвали 3 гола на противник от 1961 г.насам,а да не говорим че никога не са го правили в гостуване."Стриптизьора" хубаво иска да подмлади отбора,ама като дойде това време Г.Г му е запалил телефона естествено.Аз питам какво прави играч с 30 мача във "В" група в националния отбор.Нищо лично срещу Чорбаджийски,но момчето просто не е готово за такива мачове.Дори в пародийното ни първенство се вижда,че той издъхва срещу отбори като Верея,Пирин,Нефтохимик и Славия.Явно Петев не ги е гледал тези мачове.Има място момчето в националния,но в този до 21 г.Да не говорим пък за Недялков,който горкия не може да си оправи двата крака.С левия ли рита,с десния ли,май и с двата не може?От тук нататък трябва да се молим другите отбори да ни подценят,защото ще задминен фиаското в Япония.

Потребителски аватар
gzagorov
Мнения: 2693
Регистриран на: 19 юли 2008 12:27
Контакти:

Re: WCQ: България – Люксембург - 4:3 FT

Мнениеот gzagorov » 07 сеп 2016 17:39

Нямало материал?! Петев веднага да вика Керчев, миналия сезон момчето всеки мач излизаше титуляр за "Лудогорец" :lol:
Иначе и Томислав за пореден път се орезили преди малко в спортното шоу. Вместо да реват след всяка издънка как това било нивото на отбора, понеже повечето нямали отбори или не играели редовно в отборите си, няма ли някой да попита и да постоянно да мрънка в ефир ЗАЩО всеки път се викат футболисти, които са забравили формата на топката и цвета на тревата? Докато това продължава (по каквато и да е причина), ще гледаме още много подобни трилъри.
Лицензионната комисия при БФС:
Въз основа на предоставените документи, с решение от 30.06.2016 година, се изменя издадения лиценз, както следва:
1. Наименованието „ПФК ЛИТЕКС ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - “ПФК ЦСКА - СОФИЯ" ЕАД.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта