Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, modor, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот galin56 » 30 авг 2016 22:00

krasimilkov написа:
galin56 написа:
tralala_12345 написа:Правилно ли съм разбрал? Ако вземеш трите билета накуп, ползваш отстъпката. А цените в скобите са редовните за всеки мач по отделно?
Иначе като цена е ОК, стига да си фен на някой от тези отбори. Но пък ако си фен на Лудогорец е задължително да си на стадиона. 118 лв зад вратите не е зле, при условие че разликата в гледката с А и В сектор не е огромна.

При мен усещането пък е съвсем различно. Един мач трябва ли да го гледам от зад вратата, по-добре да остана вкъщи и да си го гледам в хола на големия телевизор.
Аз лично ако бях в София щях да отида на Арсенал и ПСЖ задължително поне. 2 х 75 лв за сектор В и готово. С моята заплата е ОК да ги отделя(а и няма да водя и деца с мен - тоест билет само за мен). Вече в България доста хора работят на заплати над 1000лв, особено в София, и като се има предвид колко често идват такива отбори цената не е непоносима.
София не е толкова далеч от Ботевград, но мачовете са много късно, иначе дори бих се навил да пътувам от Ботевград за тях.

Все едно от Бомбай ще пътуваш,30-40 минути.

За 30-40 минути не мога да излезна само от София. Мача свършва в 12 часа нощес. До къде излезна от стадиона, после си стигна до колата и докато излезна от София стана 1 часа. Това значи, че трябва да си легна в 2 часа нощес, а на другия ден съм на работа. Не че е невъзможно да се издържи, ама за какво като мога да го гледам по телевизията без да пътувам и да си лягам по нощите.

mirodes
Мнения: 704
Регистриран на: 08 ное 2010 21:58
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот mirodes » 30 авг 2016 22:02

Гелосаният си помисли,че щом при миналата кампания имаше наплив за билети при тези цени и сега ще е така.Само дето тогава гостуваха Реал Мадрид и Ливърпул-два от световните грандове.Особено пък Реал е един от двата най-популярни отбора в света/другият естествено е Барселона/.А сега идват Арсенал и ПСЖ.Надали много хора ще си купят пакетни билети.По-скоро за мача с Арсенал.Предвиждам публика от 15 хиляди с Базел/много зависи и дали имат шанс за продължаване,ако имат може да е и двойно повече/,25 хиляди с ПСЖ и около 30-35 хиляди с Арсенал.

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22689
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот NOMER14 » 30 авг 2016 22:49

Нека не забравяме, че тая година бтв ще предложи много по-качествени мачове - няма да го има Смукачев и хората предпочетат тв.

Потребителски аватар
paco1963
Мнения: 23
Регистриран на: 12 май 2013 11:13
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот paco1963 » 30 авг 2016 23:06

И без пари да ми е билета,няма да отида!Да се гледа Арсенал на живо си е преживяване и си струва парите,но да ме броят за фен на Лудогорец,просто няма как да се случи! :mrgreen:

Потребителски аватар
Lyubooo
Мнения: 1988
Регистриран на: 08 окт 2008 08:11
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот Lyubooo » 31 авг 2016 07:46

paco1963 написа:И без пари да ми е билета,няма да отида!Да се гледа Арсенал на живо си е преживяване и си струва парите,но да ме броят за фен на Лудогорец,просто няма как да се случи! :mrgreen:


Точно така! За трите домакинства, трибуните ще са изпълнени с хора, които се кефят на футбола, а не от фенове ограничени от клубната си принадлежност или пристрастност! Това ще са и хора, които са истински патриоти, те ще викат "Българи Юнаци", въпреки че на терена има само няколко българина, защото много добре осъзнават, кой е истинския печеливш, а имено - БЪЛГАРИЯ!!!

Та, така де! Цените са точно такива, че да спрат достъпа на киселяци до стадиона!
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
fen-fen
Мнения: 1440
Регистриран на: 05 окт 2011 14:12
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот fen-fen » 31 авг 2016 09:55

Цените на билетите за предстоящите домакинства с ПСЖ, Арсенал и Базел се определят след съгласуване с УЕФА така, че на практика УЕФА определя цените на билетите за ШЛ в София а не еднолично Лудогорец.
За да може да направим по-сериозен паралел с Шампионската лига трябва да търсим този отговор в държавите от нашата черга, които вече приемаха мачове от най-комерсиалния турнир.
Имам една извадка от преди 2 г, която ще ни даде някаква представа.
Например Румъния: Стяуа мери сили със силните. Докара Челси, Шалке и Базел. Най-скъпо се котираха пропуските за мачовете с Челси от 40 до 166 лева, Базел бе оценен в порядъка на 25 -111 лева, а Шалке от 31 до 133 лева. Близостта до Румъния може да се измери и със средната работна заплата в страната. Северните ни съседи вземат по 499 евро, а нашата средна работна заплата е 407 евро.
Сравнение с другия ни съсед Турция: Именно Галатасарай посрещна Реал Мадрид, а билетите варираха между 55 и 206 лева. Истината е, че в Турция средната заплата е доста по-висока от тази в България.
В Чехия: Тогава Виктория Пилзен се изправи срещу Байерн Мюнхен и обяви цени между 120 и 230 лева. Да, чехите вземат двойно повече от българите, а средната заплаха е 946 евро. Миналата година в Чехия имаше и комбиниран билет за трите мача, което не е никак лоша идея и може спокойно да се взамства. Той варираше между 295 и 563 лева.
Обективно погледнато най-евтините билети в Шампионската лига май са в Беларус. Редовният участник в лигата БАТЕ Борисов пълни стадиона всеки мач. Той не е голям, а билетите са между 15 и 40 лева, но това по-скоро е изключение.
Ливърпул и Реал Мадрид вече обявиха цените, на които ще посрещнат българския шампион. На „Анфийлд“ официалните пропуски са с цени между 114 и 146 лева, но много трудно въобще се стигна до свободната продажба на тези билети. На "Сантяго Бернабеу" Лудогорец се котираше в границите на 133 и 281 лева за местните фенове.
Всички споменати цени включват диапазона на билети за най-евтините места до централната трибуна. Естествено в тези рамки не влизат ВИП билетите, които са доста по-скъпи и не са обект на темата.

Навсякъде горе долу цените са съобразени с доходите!
Напред Лудогорец ! http://ludogorec.net/forum/images/smilies/razgradscarf1.gif
[offtopic]Бареков ако пусне тоалетна хартия с физиономията си ще стане милионер![/offtopic]

Потребителски аватар
HekakaB
Мнения: 1377
Регистриран на: 30 ное 2012 18:04
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот HekakaB » 31 авг 2016 10:25

Много зависи и от резултатите.Ако резултата в първия мач е благоприятен и шансовете за класиране са добри, може да е пълен стадиона и за трите мача.
golemia написа:...Там в Софийското полЕ играе тим от ЕтрополЕ.На Ловеч с играчите и на ЦСКА припознавачите... :)

Потребителски аватар
ham3r
Мнения: 483
Регистриран на: 11 юни 2015 18:18
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот ham3r » 31 авг 2016 10:47

Това е шампионска лига и стойността на билетите не е много.Чудя се само как бабите от снимките на домакинските им мачове ще присъстват на стадиона. Те ходят на мачовете в Разград защото след това ползват намаление на лекарствата на Киро от местните аптеки.Същото е и с работниците на дерибея от Пещера и от корабите карани на сила да посещават мачове на каузата.

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот boabbb » 31 авг 2016 11:53

NOMER14 написа:Нека не забравяме, че тая година бтв ще предложи много по-качествени мачове - няма да го има Смукачев и хората предпочетат тв.


Дано ... та да има билети за Арсенал :twisted: Аз само на тоя мач мисля да ходя и не, няма да викам "Българи, юнаци" , щото такива в Лудогорец няма :?
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Ники.Габрово
Мнения: 273
Регистриран на: 11 сеп 2014 08:45

Re: Цени на билетите за мачовете на Лудогорец в ШЛ

Мнениеот Ники.Габрово » 31 авг 2016 14:04

Това са нормални цени за мачове от груповата фаза на ШЛ . И да злобеете , и да завиждате , няма как ...Ще свикнете !!
ХЕГЕМОНИЯТА НА ЛУДОГОРЕЦ - ЗЛАТНО ВРЕМЕ ЗА БЪЛГАРСКИЯ ФУТБОЛ !!!


Върни се в “Лудогорец”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта