ВЛ, Уотфорд-Челси, 03.02.16, 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ВЛ, Уотфорд-Челси, 03.02.16, 21:45

Мнениеот 0007 » 04 фев 2016 00:16

Най-хубавата ни атака стана с дейното участие на Азар.
Впрочем преди мача си пожелах Оскар да затвърди хубавото впечатление,а той отново показа колко непостоянен е.Колко тъпо отигра онзи страхотен пас на Фабрегас,не е истина :evil:
Тери от друга страна беше страшно надъхан и за мен е MoM от наша страна.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ВЛ, Уотфорд-Челси, 03.02.16, 21:45

Мнениеот Тони » 04 фев 2016 00:19

Окей, нека обобщим. Ние сме мега жалки с мега смешна игра и сме на 13-то място. Ние се радваме, че най-добрият ни играч увлича по двама, играе 10 минути, но това е достатъчно да се заключи, че ако ни напусне ще изпаднем и няма да има кой да увлича по двама. Крайният резултат е 0:0, ама понеже няма какво да се напише, може спокойно да драснем, че тоя Азар ги разби за нулата.

А другите с техните определения за някой са толкова важни за мен, колкото аз съм важен за теб, ако сам знаеш кой си и какво представляваш.

Ама едно не мога да разбера. Как след тоя отврат мач-повърня, ти намираш да отбележиш нещо. Пълна гадост са всички. Един обаче все минава метъра, понеже е симпатичен.

Единственото положително нещо е, че не пускаме голове. Останалото е скука, гадост и посредственост, която аз дори пропускам. По-добре да си лежа и да цъкам в месинджъра.

Лека вечер! Топ 10 е близо.

Потребителски аватар
gdlk
Мнения: 1100
Регистриран на: 06 фев 2011 20:55
Skype: ******
Контакти:

Re: ВЛ, Уотфорд-Челси, 03.02.16, 21:45

Мнениеот gdlk » 04 фев 2016 01:18

Ако си следил коментарите от началото на мача ще видиш кво съм казал за мача и отбора! Истината е че тоя отбор футбол неможе да играе! и лятото като дойде новия мениджър трябва да започне от А и Б-то във футбола за да започне да се гради нещо. Та те незнаят как се спира топката! и това са професионалисти - пълни дървета сме събрали в тоя отбор, освен Азар и донякъде Фабрегас друг някой с техника който може да си спре топката ???
Мача до 76мин беше пълна трагедия, 3те точки ги изпусна Хидинк със закъснялата си смяна на Азар!

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: ВЛ, Уотфорд-Челси, 03.02.16, 21:45

Мнениеот sslevski » 04 фев 2016 08:21

Нека и аз си кажа мнението за този мач.Искам да започна от самото му начало.За мен това беше тотално сбъркан състав.Но да приемем,че това е някакъв прецедент.Питам аз този очилар кой го докара за треньор.От първото полувреме станаха няколко неща известни.Улиям трябва да се смени и Оскар да мине в средата.Не може да имаш футболист като Азар,който и в безкрайно тъпа форма да е като влезна в 70 мин и имахме повече положения за гол отколкото през първите 70.Значи цял свят го признава за дрибъла,който притежава и го сравняват с Меси,ама не ние феновете на собствения си отбор не го искаме.Само да не стане като със Суарес.Та да оставим темата Азар.Да се върнем на треньора.Загубено първо полувреме.Започва второто.Уотфорд определено играе като с равен и техния треньор прави първа смяна защото човека търси победа,разнообразие и ако щете освежаване в отбора.Нашият чака 70 мин и направи това,което трябваше да се направи в 60 мин(най-късно).Сега пак някои ще нададът вой,но Моу в такъв мач на полувремето ги прави гъзове в съблекалнята и в 60 мин задължително двойна смяна както и трябваше да се случи.Така най-сетне направи първата смяна и играта по тръгна,но какво се случва,вместо към 80 мин да изкара Микел(примерно) и да вкара втори нападател или ако щете да изкара Уилям за да вкара Кенеди за да вкара различното.Тоя ОЧИЛАР реши да се бори за 0 на 0 с този мега голям отбор и да запази резултата та видите ли да кажат че продължаваме без загуба.2 победи и 5 равни.Срам!!!Та в такъв мач да минеш с една смяна говори колко голям треньор си имаме.Е и колко бездушни футболисти си имаме.Но както се казва какъвто бащата,такъв и сина.В Челси има много сбъркани неща,които не виждам как ще се оправят.
[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/3EAKx3B7pIkygglk7C/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24527
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: ВЛ, Уотфорд-Челси, 03.02.16, 21:45

Мнениеот boabbb » 04 фев 2016 09:30

gdlk написа:Ако си следил коментарите от началото на мача ще видиш кво съм казал за мача и отбора! Истината е че тоя отбор футбол неможе да играе! и лятото като дойде новия мениджър трябва да започне от А и Б-то във футбола за да започне да се гради нещо. Та те незнаят как се спира топката! и това са професионалисти - пълни дървета сме събрали в тоя отбор, освен Азар и донякъде Фабрегас друг някой с техника който може да си спре топката ???
Мача до 76мин беше пълна трагедия, 3те точки ги изпусна Хидинк със закъснялата си смяна на Азар!


Колега, извинявай, ама Азар профука чисто положение сам срещу вратаря, а в друго, също чисто, си поведе елементарна топка по-тежко от Венци Христов :lol: :lol: Има защо да е резерва ...
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

THE G.A.M.E
Мнения: 49961
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ, Уотфорд-Челси, 03.02.16, 21:45

Мнениеот THE G.A.M.E » 04 фев 2016 15:16

Тъй... Като ми поотмина малко ядът, сега по бих могъл да напиша, какво всъщност се случи снощи, в мач, който просто беше повече от задължителен за спечелване.

Както и предположих, смяна на схема и начин на игра в този мач, няма да има.
Гуус продължава да ползва схемата и замислите на Моу, очевидно разчитайки на подобрената форма и по-голямото желание за себераздаване у някои играчи.
Снощи замисълът за провеждане на мача от холандеца, бе любимият на Жозе - 1-вото полувреме играем "на сигурно" с идея за контри и съперникът да потича повече, за да се поизмори.
2-ро полувреме вдигаме оборотите и търсим голът.
Приемаме, че замисълът през 1-вото полувреме успя, домакините определено не бяха толкова свежи и опасни през 2-рото полувреме.
Но пък нашият устрем през вторите 45 мин. закъсня фатално.
Заградихме ги ( изнесохме играта с 20-на метра по-напред ) ... Чак след 70-тата мин.
Тогава и заваляха опасностите пред вратата им, като голът откровено се печеше.
Но не ни стигна времето ...

Като грешка на Хидинк можем да отчетем и закъснелите смени.
До колкото си спомням, ние направихме само една, тази на Азар след 70-тата мин.
Съгласен съм с колегата по-горе, дето пише, че Еден трябваше да влезе още към 60-тата мин.
Аз ще добавя, че след още 15-на мин. трябваше да влезнат Кенеди и Лофтъс-Чийк, на местата на Уили и Матич.
Мисля че всеки един от гледалите мача ще се съгласят, че именно въпросните играчи показваха влошена игра, колкото повече напредваше времето.

Аз имам чувството, че Гуус си гони некви свои ( мачове без загуба ) цели и не му дреме за тези на Челси.
А все си мисля, че от тук до краят на сезона ние трябва да играем на ръба на риска и да търсим зверски, в абсолютно всеки мач 3-те точки.
Пък дори и на цената в дадени срещи да ни унижат с тежки загуби.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !

[center][wrapimg=]http://www.rozetabg.com/wp-content/themes/corporate/iyi/logo.jpg[/wrapimg][/center]
[wrapimg=]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/353.png[/wrapimg][rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/661.png[/rimg] [rimg]http://cache.images.core.optasports.com/soccer/teams/75x75/687.png[/rimg]

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ВЛ, Уотфорд-Челси, 03.02.16, 21:45

Мнениеот blue avalanche » 05 фев 2016 22:58

THE G.A.M.E написа:Аз имам чувството, че Гуус си гони некви свои ( мачове без загуба ) цели и не му дреме за тези на Челси.

Така става,когато назначаваш треньор за половин сезон. ;) Защо трябва да му дреме за целите на Челси?
Човекът си ъпдейтва статистиката и после ще добави в CV-то си:
"Поех Челси в средата на сезона и го завърших без загуба."
Например... :mrgreen:
Пък вие тука си съчинявайте схеми,тактики,смени и т.н.


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта