Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Модератори: paceto, Модератор ЛокоПД, Irish stout, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот LokoMaina » 20 окт 2015 06:23

Спонсорът на Локомотив Христо Крушарски обеща през новия сезон стадионът в Лаута да разполага с Трибуна Бесика, съобщава marica.bg.
57-годишният бизнесмен каза, че ще зарадва и ДЮШ с два нови терена. "В процес на проучване на настоящия проект съм. Няма обаче да стане това, което е заложено в него, а ще има промени.
Строителството ще се изпълни на два етапа. Мисля, че ще я започнем през пролетта и до следващия сезон ще я има. Това ще доведе и до разделяне на върлите фенове от по-нормалните, които сега не идват на стадиона заради ексцесиите, които се получават.
Ще настъпят промени, в момента разработваме план за работа - до месец и половина всичко ще е факт. Ще има и нов директор, който да съблюдава работата на всички треньори. В школата има 400 деца, но досега тя е работила на парче. Сега това ще се промени. Има тенденция талантите в нея да се увеличават, защото до момента в ДЮШ не е имало никаква сигурност.
До стадиона има институт за селско стопанство (б.р. - Аграрен университет Пловдив), който има база. След изборите ще водим разговори те да я прехвърлят на нас и ние да направим още две тренировъчни игрища", обявиха от ръководството на Локомотив.

Тоя пич май ще се окаже най-якият, който сме имали последните години?
Първо, достатъчно заможен е за българските стандарти.
Второ, за малкото време откакто е на Лаута, вече може да кажем, че е достатъчно обладан от черно-бялата зараза.
Трето, не е политик.
Четвърто, с появата си на Лаута дотук доказа, че обича първо да действа, а после да се къпе в светлините на прожекторите.
Пето, явно ше се окаже истина твърдението му /в едно интервю наскоро по телевизията/, че с каквото се захване, завършва го докрай.
И шесто, няма локомотивец, който да не желае построяването на култовата Бесика. Но едва ли има такъв, който да я приоритизира пред проблема с ДЮШ. А Крушарски обещава да излекува и двете стари болежки на черно-бялата общност!
Поне аз нямам причина да не му вярвам.
Защото той доказа, че първо действа, а след това говори!
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 20 окт 2015 06:30

Наистина от както е при вас,нещата се нормализират.Това с двете игрища заслужава поздравления,но малко е пресилено с новата трибуна.Ясно се вижда че дори в дербитата източната не се пълни,а при преместването ви на новата стадиона ще изглежда напълно празен.Възможностите на Крушарски не са големи и ето част от интервюто му ,,Христо Бонев и Наско Узунов са виновни да дойда. Те ме хванаха в добро настроение и не можех да откажа. Обещах им да помагам и тъй като моята дейност е по-странична от спорта. Аз се занимавам с взривни производства. Аз не съм запален фен на футбола от 1984 година от един мач ЦСКА – Байерн Мюнхен. Тогава считах, че има нещо нередно. От дълги години познавам Бонев и Узунов. Нашата дружба започна по времето на Иван Славков, от 1992 година познавам Славков и покрай него познавам доста хора от спорта. Последните три мача, които изгледах на Локомотив, се върна старата история и тръпката тръгна. Аз съм човек, който с каквото се е захванал, го е завършил. Поговорихме малко Бонев и Узунов и те ме навиха да помагам колкото са ми възможностите. На мен ми направи впечатление още в първия мач, когато за първи път влязох в съблекалнята, че с пет приказки мисля, че успях да мотивирам отбора. Казах им, че всеки трябва да си върши работата и че ако всичко тръгне добре, ще си помагаме взаимно”

Потребителски аватар
McVicar
Мнения: 40
Регистриран на: 20 май 2014 09:07
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот McVicar » 20 окт 2015 07:29

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:но малко е пресилено с новата трибуна.Ясно се вижда че дори в дербитата източната не се пълни,а при преместването ви на новата стадиона ще изглежда напълно празен.


При всички положения бъдещето ще покаже дали е така, но аз съм на мнение, че точно защото нямаме Трибуна Бесика на стадиона идват по-малко хора.Разбира се, не това е единствената причина.Основната беше, че нямаше кой да ръководи работата в клуба.Но при сегашната ситуация с Крушарски, с подобрена игра от страна на отбора и не на последно място с Трибуна Бесика, хората ще се върнат на стадиона.Спомни си как беше при вас по времето на Ц. Василев - има организация, има пари, има футболисти и естествено има и футбол = на еуфория, по-голяма посещаемост и по-добри резултати.

Относно Христо Крушарски.Имах възможността да се запозная с него лично.Останах с много добри впечатления, изключително премерен в приказките си, спокоен, вдъхващ увереност и много земен човек.

Потребителски аватар
puf-paf
Мнения: 587
Регистриран на: 04 апр 2009 09:11
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот puf-paf » 20 окт 2015 08:02

Това с трибуната ми се вижда като приказка от шипковия храст.При положение, че казаха че няма да ползват готовия проект с издадени всички разрешения и процедури ,ако се почне отначало брой ги две години. Иначе наистина много хора не ходят заради липса на спокойни места .Особено с тези бомби и отрязани ръце .
Щастливо роден съм, на тази земя
защото се боря, за кауза една
в черно и бяло, душата блести
за Локо от Пловдив ,отворих очи

Потребителски аватар
AREA BIANCONERA
Мнения: 1026
Регистриран на: 05 авг 2008 14:49
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот AREA BIANCONERA » 20 окт 2015 08:21

КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:Наистина от както е при вас,нещата се нормализират.Това с двете игрища заслужава поздравления,но малко е пресилено с новата трибуна.Ясно се вижда че дори в дербитата източната не се пълни,а при преместването ви на новата стадиона ще изглежда напълно празен.Възможностите на Крушарски не са големи и ето част от интервюто му ,,Христо Бонев и Наско Узунов са виновни да дойда. Те ме хванаха в добро настроение и не можех да откажа. Обещах им да помагам и тъй като моята дейност е по-странична от спорта.

Това което си пуснал е изказване от преди 20 дена.

Иначе най новото изказване е това:
http://www.sportal.bg/sportal_tv.php?ca ... ideo=81242

Спонсорът на Локомотив Пловдив Христо Крушарски обяви, че "Лаута" ще разполага с нов сектор от следващия сезон. До тогава ще бъде готова "Трибуна Бесика". Строежът й ще започне през пролетта.

"В процес на проучване на настоящия проект съм. Няма обаче да стане това, което е заложено в него, а ще има промени. Строителството ще се изпълни на два етапа. Мисля, че ще я започнем през пролетта и до следващия сезон нея ще я има", заяви Крушарски в студио "Дерби".

Той посочи, че така посещаемостта ще се увеличи, защото на стадиона ще се завърнат запалянковци, които са спрели да посещават мачовете на тима.

"Това ще доведе и до разделяне на върлите фенове от по-нормалните, които сега не идват заради ексцесиите, които се получават. Стадионът е общинска собственост. Борим се да започнем ремонт, а ще видим докъде ще ни стигнат силите. Имаме такова обещание, а аз обещанията си ги гоня като наследство, гоня до дупка да си постигна целта. Така че, след като е казано "Да", то строежът трябва да стане", посочи той.
В школата има 400 деца, но досега тя е работила на парче. Сега това ще се промени. Има тенденция талантите в нея да се увеличават, защото до момента в ДЮШ не е имало никаква сигурност. До стадиона има институт за селско стопанство (б.р. - Аграрен университет Пловдив), който има база. След изборите ще водим разговори те да я прехвърлят на нас и ние да направим още две тренировъчни игрища"

Крушарски се върна и на успеха в дербито срещу Ботев Пловдив с 2:1. "За мен беше удоволствие, че напълнихме стадиона. Въпреки възрастта си момчетата показаха дух, играха за победата. Това не може да не ме радва."

Бизнесменът говори и за ексцесиите по трибуните. За тях от ръководството на Ботев обвиниха Локомотив и полицията.

"През цялото време комуникирахме с шефовете на Ботев. Действително отпуснахме само 500 билета. На стадиона с тях влязоха 700 човека. След това ни помолиха да пуснем още 50 запалянковци. Колкото бяха извън сектора - влязоха без пропуски. Не съм бил на място, за да кажа какво точно е станало - това могат да оповестят органите на реда. Мисля, че на стадиона имаше над 800 привърженици на Ботев, като триста от тях бяха без пропуски. Това може да се види и по кадрите. Писанието на Ботев малко ме учуди, защото бяхме в постоянна комуникация през целия мач", каза Крушарски.

Тука феновете на Ботев могат да намерят отговор на някои от въпросите задавани от тях относно билетите за мача :idea:

И не знам колегата защо му се виждат нещата като приказката за шипковия храст след това което прави Христо Крушарски за Локомотив. Каквото е казал е станало и го е изпълнил. Заплати, премии, цялостна организация в клуба, селекция и т.н.
А за проекта е ясно,че трябва да бъде променен и сведен до ниво което е реалистично, една трибуна максимум за 2 500- 3 000 човека. и съм сигурен,че Христо Крушарски, ще я направи.
87 години славен пловдивски футбол!
87 години любов в черно и бяло!

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот Пловдив1926 » 20 окт 2015 09:15

Палийски е звъннал на Крушарски и му е казал "Отвънка има още 50 човека без билети останали, моля ти се да ги пуснем", нашия човек е казал ОК, след което излиза, че папагалите отвънка били 200 човека извън пуснатата бройка от 5-600 човека. Да си оправят циганите в ръководството преди да пишат декларации и да търсят виновни на всякъде, но не и в собственото си кретенско ръководство.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот kanar76 » 20 окт 2015 10:01

Пловдив1926 написа:Палийски е звъннал на Крушарски и му е казал "Отвънка има още 50 човека без билети останали, моля ти се да ги пуснем", нашия човек е казал ОК, след което излиза, че папагалите отвънка били 200 човека извън пуснатата бройка от 5-600 човека. Да си оправят циганите в ръководството преди да пишат декларации и да търсят виновни на всякъде, но не и в собственото си кретенско ръководство.


А бе, момче умно, пресъздаваш го сякаш си присъствал на разговора. Ти нас за малоумни ли ни имаш. Това го разправяй на наивници като теб. Такива оправдания и измислени разговори ги говорете на децата в детската градина. Един лъжец/Крушарски/ се е обадил на друг такъв./Палийски/. Не ставай смешен.

Потребителски аватар
Пловдив1926
Мнения: 6998
Регистриран на: 21 юни 2010 09:15
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот Пловдив1926 » 20 окт 2015 10:26

kanar76 написа:
Пловдив1926 написа:Палийски е звъннал на Крушарски и му е казал "Отвънка има още 50 човека без билети останали, моля ти се да ги пуснем", нашия човек е казал ОК, след което излиза, че папагалите отвънка били 200 човека извън пуснатата бройка от 5-600 човека. Да си оправят циганите в ръководството преди да пишат декларации и да търсят виновни на всякъде, но не и в собственото си кретенско ръководство.


А бе, момче умно, пресъздаваш го сякаш си присъствал на разговора. Ти нас за малоумни ли ни имаш. Това го разправяй на наивници като теб. Такива оправдания и измислени разговори ги говорете на децата в детската градина. Един лъжец/Крушарски/ се е обадил на друг такъв./Палийски/. Не ставай смешен.



Разговора ми е предаден от човек до Крушарски. Да, имам ви за малоумни защото ЗНАМ, че сте малоумни, това прозира от всяко ваше действие. Ние няма за какво да се оправдаваме. Ние си напълнихме сектора, подкрепихме си отбора и ви смачкахме по всяка точка. Крушарски до сега не е излъгал. Единствената ми "забележка" към него е, че няма милярди в джоба. Но има и други сериозни хора, които подочувам, че са почнали да дават пари, така, че според мен думите му са подплатени.

И стига сте ни спамили темата с тъпите си билети. На никой не му пука, че 200 циганина в жълто са искали да влезнат без билет на стадиона и полицията ги е понабила.
Последна промяна от Пловдив1926 на 20 окт 2015 10:46, променено общо 1 път.
[wrapimg=]http://napoletani.org/wp-content/uploads/2015/03/muslims1.png[/wrapimg]

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот Plovdiv_1926 » 20 окт 2015 10:44

Много молим хора, които имаха празни места на трибунката за няма и 3000 човека на предишното дерби, да не ни дават съвети как ако( дай Боже) се построи трибуна ще я пълним. Благодарим за оказаното внимание, ама това си е наша грижа.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

Plovdiv_1926
Мнения: 1233
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: Крушарски- лекът за черно-белите болежки?

Мнениеот Plovdiv_1926 » 20 окт 2015 10:53

Иначе по темата- наслушали сме се на обещания, но дано човека е наистина сериозен и се запали по идеята Локомотив. Дори и да няма неизчерпаемо богатство, ако има желание да помага на отбора, най-малкото ще имаме сигурността, която търсим от две години. Тасев също нямаше капитала на Жоро Илиев, ама имахме доста приличен отбор при него.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...


Върни се в “Локо Пловдив”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта