Отбора Левски не е само по футбол

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14348
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Отбора Левски не е само по футбол

Мнениеот damyanov1963 » 29 юли 2015 19:54

Позволявам си да пусна тази тема, защото ми писна да слушам и чета коментари и призиви да се смени името на отбора Левски, защото "срамели" България и името на Апостола. През 1964-та г. женският отбор на Левски става Европейски шампион по волейбол. През 1978 и 1979-та г. женският отбор на Левски по баскетбол печели купата "Лиляна Ронкети" - еквивалент на футболната купа на УЕФА, а през 1984--та, пак този отбор спечели и европейската титла.В началото на 21-век, мъжкият волейболен отбор на Левски, беше редовен участник в ШЛ и биеше едни от най-големите отбори в Европа. Като прибавим и футболният отбор на Левски, кои отбори е отстранявал и побеждавал - Аякс, Щутгарт, Динамо Киев, Глазгоу Рейнджърс, Барселона, Атлетико Мадрид, аз като Левскар не само че се гордея с отбора Левски, но искам и да попитам тези, които казват, че "срамел" България, с какво повече допринесоха за гордостта на страната ни.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
ЕМИЛ
Мнения: 51313
Регистриран на: 20 юни 2009 16:17
Местоположение: У некоя кръчма
Контакти:

Re: Отбора Левски не е само по футбол

Мнениеот ЕМИЛ » 29 юли 2015 19:56

За мен Левски е смисъл на живот .Горд съм , че съм от този отбор .

Потребителски аватар
korteneca
Мнения: 2901
Регистриран на: 01 авг 2014 12:44
Контакти:

Re: Отбора Левски не е само по футбол

Мнениеот korteneca » 29 юли 2015 20:06

Темата е добра, но за жалост ще бъде о*рана от доста индивиди в червено, жълто и зелено. 8-)
[center]Николай Митов: Те не са точно ЦСКА, Литекс си ги бием... Няма проблем!

[rimg]https://image.prntscr.com/image/282def5483004b6fbf06a977c146b67b.gif[/rimg][/center]

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Отбора Левски не е само по футбол

Мнениеот защо » 29 юли 2015 20:12

Добре де, и що си сложил тема за волейболните и баскетболни отбори на Левски във "Футбол - България"? :lol:
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14348
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Отбора Левски не е само по футбол

Мнениеот damyanov1963 » 29 юли 2015 20:23

защо написа:Добре де, и що си сложил тема за волейболните и баскетболни отбори на Левски във "Футбол - България"? :lol:

Защото няма такива за волейбол и баскетбол. А вие слагате Левски под един знаменател.
Аз попитах с какво допринесохте за гордостта на България, ти ме питаш защо съм сложил баскетболния и волейболния отбор на Левски.
Ами защото са прославили България.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Отбора Левски не е само по футбол

Мнениеот Синьо сърце » 29 юли 2015 20:26

Не е само футбол-Левски е религия и живот! И на хокей съм ходил( фърлихме две бомбички на леда и Сашко Диков се насра! :) ), едно време на баскетбола не можеше да влезеш: сините бяха Юм Уандие, Шарков, Пачангата, Голомеев, от червените-Амиорков, Петко Маринов, Джими Пейчев( лека му пръст), Милко Арабаджийски...фрашкани зали, дербита с феноменални обрати и заряд. Няма да забравя една година, игра се допълнителен мач за титлата в зала Фестивална-Левски водеше с 20 точки, накрая стана една-и в последната секунда Пейчев вкара и ЦСКА стана шампион...Голямо чудо беше, а жените, когато станаха еврошампионки-пред зала Универсиада се даваха по 20 кинта за билет, и нямаше кой да продаде...
Сега това го няма.
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Отбора Левски не е само по футбол

Мнениеот Eastern » 29 юли 2015 20:27

Според мен като цяло не е добре да се използват имената на национални герои!Много е грозно на стадионите като се чува КЗЛ или КЗБ, имаше някакво знаме на локо пловдив "той умря" много грозно!!А иначе успехите на европейско и световно ниво са гордост за цяла България и само идиотите подкрепят чужди отбори които играят срещу български, а от вашите има много такива примери ;)

Потребителски аватар
Синьо сърце
Мнения: 6571
Регистриран на: 21 дек 2009 21:46
Контакти:

Re: Отбора Левски не е само по футбол

Мнениеот Синьо сърце » 29 юли 2015 20:30

Eastern написа:Според мен като цяло не е добре да се използват имената на национални герои!Много е грозно на стадионите като се чува КЗЛ или КЗБ, имаше някакво знаме на локо пловдив "той умря" много грозно!!А иначе успехите на европейско и световно ниво са гордост за цяла България и само идиотите подкрепят чужди отбори които играят срещу български, а от вашите има много такива примери ;)

Е, аз кат ви подкрепях с Динамо, та малкия ми се присмя накрая... :(
Няма попътен вятър за този, който не знае къде отива!
[rimg]http://www.bghelp.co.uk/bgembassy_header/flag.gif[/rimg] БЪЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО!

Потребителски аватар
Tommi
Мнения: 17535
Регистриран на: 24 апр 2010 22:42
Контакти:

Re: Отбора Левски не е само по футбол

Мнениеот Tommi » 29 юли 2015 20:42

Ние сме Левски София, на кого му пука за приказките на другите? Нека да си призовават каквото искат, няма кой да ги чуе. ;)
Георги Аспарухов - Гунди към ръководството на Милан: "Има една страна България, в тази страна България има един отбор Левски, може и да не сте чували за него, в този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14348
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Отбора Левски не е само по футбол

Мнениеот damyanov1963 » 29 юли 2015 20:48

Eastern написа:Според мен като цяло не е добре да се използват имената на национални герои!Много е грозно на стадионите като се чува КЗЛ или КЗБ, имаше някакво знаме на локо пловдив "той умря" много грозно!!А иначе успехите на европейско и световно ниво са гордост за цяла България и само идиотите подкрепят чужди отбори които играят срещу български, а от вашите има много такива примери ;)

Аз мога да се съглася с тебе, при положение, че тези които викат КЗЛ, или КЗБ, също слагат кавички. Ами един Аякс, който си е присвоил името на древногръцки герой и то от митологията? До сега не съм чул някой да вика - КЗА(якс). Ами ЦСКА, която използва инициалите на Българската армия?
Дори и вие, които сте се кръстили - Черно Море - че то да не е залив на Варна - има го и в Украъна и в Русия и в Турция...
Ами Дунав Русе да не би да са от Шварцвалд, или цяла Европа :shock:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч


Върни се в “Кошче за отпадъци”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост